Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mimo że jestem nowym użytkownikiem to przeglądam to forum od kilku lat, miałem także inne konto, jednak poszło w niepamięć :D

 

Co do patcha to jako, że jestem fanem Liverpoolu i Premier League, mam kilka uwag :

 

- Steven Gerrard ma złą pozycję, powinien mieć DP dodatkowo chyba za dobry

- Lucas Leiva za dobry, o czym świadczy fakt, że jest jednym z lepszych DP w lidze

- Jordan Henderson zdecydowanie za słaby, w tym momencie jest chyba najlepszym zawodnikiem Liverpoolu i gra fantastycznie.

- Glen Johnson i Jose Enrique zdecydowanie za mocni, sam fakt że Johnson jest u mnie najlepszym zawodnikiem ligi :o o czymś świadczy

- Clyne, który teraz jest chyba najlepszym PO w lidze zdecydowanie za słaby

- Alberto Moreno i Ricardo Rodriguez również za słabi

 

To by było chyba na tyle ;) Ogólnie jednak update jest miodzio, jeszcze raz pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolego wyżej o kim mówisz? :P Mam rozumieć, że olewasz nas i sam zrobisz swoją aktualną bazę, którą zobaczymy za góra miesiąc...

Zabierz się za uaktualniane i zobacz jakie to jest ciekawe zajęcie. Nad bazą pracuje tylko Szkodi. Poza tym robi to za free i ma swoje życie i problemy. To nie czasy gimnazjum czy liceum, że człowiek jednie musiał się martwić o to co się dzieje w szkole. Ja też sam pracuję nad fejsami wtedy kiedy mam tylko chwilę wolnego i uwierzcie mi często tracę motywację. Po pierwsze, znikoma ilość aktywnych forumowiczów (rzućcie tylko okiem na ten temat albo mój o fejsach) a po drugie ilość pobrań (w przypadku tego co robię to nie wiem czy w sumie było to 100 pobrań, tak jakbym to robił tylko dla siebie). Mimo wszystko działam i nie narzekam.

 

Wracając do bazy to jest w wersji uaktualnionej względem poprzedniej bo sam na takiej pracuję. Nie mogę jej udostępniać bo to jest własność Szkodiego i nie mam na to jego zgody.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...