Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem bardzo zadowolony, że mogę zaprosić was na naszą stronę internetową, która mieści się pod adresem www.cm0304.com

 

Znajdziecie tam anglojęzyczne forum, a także sekcję download do której będziemy dodawać pliki w przeciągu kolejnych dni. Zapraszam szczególnie do tematu dla skautów, aby pomóc nam w nowym updacie i wskazywać transfery i wszelkie zaniedbania w trakcie tworzenia tego projektu. Jeszcze raz zapraszam do rejestrowania się. Wszelkie polskie konwersacje oczywiście są mile widziane tutaj.

 

Wchodzimy na internaszonal level.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem maly test wczoraj odbosnie Mourinho. Ustawilem mu taktyke 4321 (choinka) i ciagle gonwyrzucili z klubu :) Co prawda The Blues dawali rade i wygrali Premier League (juz bez niego) i League Cup, ale bardzo szybko przyjal robote od Australii :P Musze sprawdzic proste 451 lub poszukac zamiennika do 4231.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, ściągnąłem update 1.99 i się zastanawiam czy zaczynać od nowa rozgrywkę, bo gram na 1.9 już trzeci sezon walcząc z potomkami wikingów w ligach Szwecji...

Jakie konkretnie są różnice między tymi oboma wersjami, czy są istotne, czy raczej kosmetyka? Czy będzie widać różnicę i czy warto odpalać 1.99, czy może poczekać na pełną wersję z aktualnymi transferami ???

Odnośnik do komentarza

Arsenal - chyba mają czerwone tło, białe numery, i białe spodenki, tzn. otoczki :) chyba że to o rezerwowe stroje chodzi, wtedy grali na granatowo-żółto, jeśli pamiętam dobrze...

Ps - zerknąłem do Wikipedii, tam są czerwono-białe, granatowo-żółte i granatowo-błękitne jako trzecie :) tyle że to tak gdybac można w nieskończoność o każdym klubie, może wychwytywać tylko te, które sprawiają, że litery komentarza meczówego albo screeny zawodników są nieczytelne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...