Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

No na pewno jest gorszy od Cavaniego,jak sobie ich porównywałem. Poza tym jedna sprawa nie daję mi spokoju. Na jakiej zasadzie Messiemu przyznano 20 dla Stałych Fragmentów Gry? Jakiś dżołk? Kojarzę może z kilka bramek kurdupla z wolnych :P

 

Dla porównania podam,że Pirlo (!) ma tylko 17.

 

No i uważam,że Antonio Valencia zdecydowanie za mocny i do zmiany przy pierwszej możliwej okazji.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co przyczepiać się poszczególnych piłkarzy, jakby każdy miał być idealnie odzwierciedlony to Szkodi by to robił 2 lata :D

 

Najlepiej to założyć topic, w którym będziemy same sugestie podawać i analizować :)

 

 

@ add

 

 

 

 

 

A tutaj na koniec epicki finał 2 sezonu BPL, w którym ostatnia kolejka i zwycięstwo pozwoliłomi wyrwać tytuł :D

Odnośnik do komentarza

No na pewno jest gorszy od Cavaniego,jak sobie ich porównywałem. Poza tym jedna sprawa nie daję mi spokoju. Na jakiej zasadzie Messiemu przyznano 20 dla Stałych Fragmentów Gry? Jakiś dżołk? Kojarzę może z kilka bramek kurdupla z wolnych :P

 

Ten "kurdupel" przecież dobrze wykonuje wolne, u mnie akurat ma 18? :)

Ibra za słaby? 0.o

Real jak na razie nie przegrał meczu w lidze (10 meczy-30 pkt.), a Ibra ma 11 występów, 13 bramek i średnią 8.36 :D

Odnośnik do komentarza

No nie wydaję mi się. Nie zasługuje nawet na te 18. W wielu rzeczach Messi jest kozakiem,ale akurat wolne bije z racji tego,że nikt tam nie potrafi tego robić i też nie uważam by był jakimkolwiek specjalistą w tej dziedzinie. :P

 

A tymczasem radzę wam korzystać na promocjach,bo po taniości dobry towar z Rosji :D

 

 

1iHoJj5.png

 

 

Dodatkowo za Hulka spróbowałem dać 20mln i Zenit wynegocjował mi do 26 także też po taniości można go mieć. A wszystko na kontraktach 3-20tys. tyg. :)

Odnośnik do komentarza

Dla Fanów Madryckich laleczek...Real w po3 koronie :D

Puchar hiszpani:

Real 2:0 Alaves

Puchar UEFA:

Real 1:1 PSG (w karnych real)

Liga Mistrzów:

Dortmund 3-1 Bayern (ja odpadłem w półfinale w dwumeczu z dortmundem 2-3)

 

Liga BBVA:

 

 

Król strzelców:

Francisco, Betis - 28

Zlatan Imbahimovic, Real - 23 ( bo zlatan na kilka kolejek przed końcem dostał 7 miesięcznej kontuzji xd)

Diego Costa, Atletico - 21

 

Liga BPL:

 

 

Król strzelców:

Van persie, Man U - 29

Adebayor, Tottenham - 24

Suarez, Liverpool - 24

 

Włoska serie A:

 

 

Król strzelców:

Tevez, Juve -19

Gomez, Fiorentina -17

Floccari, Lazio - 16

 

 

PS. Chyba wylece z barcy nie długo, bo już się tam na mnie kibice zbierają :D

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wrzucić porównanie obu Panów z początku sezonu? Nie mam dostępu do CMa bo jestem na wakacjach. Pamiętajcie im wiecej zgłoszeń podejrzanych tym lepsza wersja 2.0

 

Wersja uaktualnienia ściągnięta 46 razy. Bedzie lepiej po ynternaszonal level.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie. Przypadek Zlatana pokazuje co w tym CMie jest bardzo ważne - siła i błyskotliwości to klucz dla snajpera.

 

Fransisco do definitywnej poprawy. Krzysiek mi go wypomniał w testach, ale brakło mi niestety czasu. Biorę to na klatę.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście Cavani troszkę za dobry jest ;)

Szczególnie nie pasuje mi Wykańczanie akcji. Tu bym mu dał max 18. Zlatanowi 19 i więcej Gra głową. Jest wysoki, skoczny to powinien mieć z 18. Tak mi się wydaje. Cavani całkiem przepakowany ;)

Odnośnik do komentarza

Mogę dodać,że moją SUBIEKTYWNĄ oceną zawodnicy jak El Shaarawy czy Pogba są ciut za mocni,jak na początek gry. Wiem,że to kozaki,ale mają po 20 lat i sądzę,że ich czas nadejść powinien dopiero 2-3 lata później podczas gdy Pogbę to już bym widział w każdym składzie świata grającego pierwsze skrzypce.

 

No i wydaję mi się,że Balotelli lekko niedoceniony przez Ciebie patrząc na to,że moim zdaniem gorsi zawodnicy mają od niego lepsze staty.

 

No i Abate. Jaki to jest potwór oO. Też do "odpakowania"

 

A no i jeszcze Matias Fernandez z Violi ma 17 lat. :P

 

Reus i Gundogan moim zdaniem trochę lepsi jeszcze powinni być. No i zmieniłbym gre głową u Huntelaara na co najmniej 18,a nie 14 jak ma obecnie.

 

Junuzovicia też bym podpakował. No i jego rola to bardziej zabezpieczanie tyłów aniżeli OP/PLŚ

 

Ivica Olić ma 22 lata.

 

Ricardo Rodriguez ma wpisaną prawą obronę powinna być lewa

Odnośnik do komentarza

Dzięki smigler. Prosiłbym jednak przy zawodnikach zgłaszanych pojawiła sie nazwa klubu. Czasem mogę nie wiedzieć o kogo Kazań. biorę sobie do serca opinie i na pewno popracuje. Problem z Pogba był prosty ze jak go odparuje to muszę zrobić to z Kilkoma innymi. Wiadomo, ze trudno dogodzić z researchem każdemu, ale jdoceniam i popieram opinie. Kutgw smigler!

 

Ps przydałoby sie wiecej skinów z waszych sezonów!

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla tych, którzy już grali na tym updacie. Jako, ze tworzywem ten up chciałbym, abyście ogólnie ocenili Update w skali 1-10 (najwyższe 10) i krótko opisali plusy i minusy całej paczki. Co chcielibyście, aby trafiło do was we wrześniu, co powinno być dopracowane itd. Wasze opinie naprawdę sie liczą.

Odnośnik do komentarza

Na plus:

* poprawny wiek piłkarzy. coś czego brakuje najczęściej we wszystkich uaktualnieniach do wszystkich wersji. i to bez jakichkolwiek narzędzi czyli tym bardziej doceniam,bo wymaga ogromu pracy.

* updatowanie wszystkich drużyn w ligach

* wszystkie szczegóły,szczególiki,jak ulubione persony np. co zaobserwowałem u Pogby chociażby

w sumie plusów jest ogrom. plusem jest to,że się w to angażujesz i to wydajesz

Na minus:

* nie popełnia ich ten,co nic nie robi. czyli jednak błędy. oczywiście drobne,bo drobne no ale są.

* mało lig. nie jest to raczej zarzut do Ciebie. nie odbierz tego źle. na to ile masz czasu i fakt,że robisz to sam te ligi,które zrobiłeś to świetna ilość,ale by mówić tu o takim 10/10 jest to za mało.

Reszta to raczej minusy samej otoczki update'u

* brak promocji i zainteresowania. to raczej też słaby zarzut do Ciebie,bo domyślam się,że dwoisz się i troisz by trafiło to do jak najszerszej publiki i raczej mało możesz,że zainteresowanie tą grą jest no NIE OSZUKUJMY SIĘ niewielkie. jak być może pamiętasz swego czasu wyrażałem chęć do pomocy w updacie. jednak po przeanalizowaniu właśnie to mnie odrzuciło.

fakt,że zaangażowałbym w to siebie i swój czas,a sprawdziło by to 30 czy 100 osób nie wystarczyłby mi. dla niektórych to mega satysfakcja,a dla mnie to musiałoby być raczej 3,a 10 tys. :keke:

* czasami za dużo obiecywania. :P tego również nie zrozum źle. czasami po prostu warto się wstrzymać z obiecywaniami terminów czy tego co chce się zrobić,bo potem może to nie wypalić,a przecież zdarzało Ci się. jasne. nie z Twojej winy,ale chyba rozumiesz,co mam na myśli.

 

Ogółem ocenić update mogę na 8/10. Głównie z powodu,że robisz to sam. Jest to solidna praca. Jednak ocena update'u do tego,co chciałeś zrealizować w tej wersji to 9,5/10,bo wszystko jest tu niemal perfekcyjne.

Odnośnik do komentarza

Ale oceniamy update czy działania SzKoDiEgo? :>

Plusy odnośnie uaktualnienia gry dałeś dobre:

* poprawny wiek piłkarzy. coś czego brakuje najczęściej we wszystkich uaktualnieniach do wszystkich wersji. i to bez jakichkolwiek narzędzi czyli tym bardziej doceniam,bo wymaga ogromu pracy.

* updatowanie wszystkich drużyn w ligach

* wszystkie szczegóły,szczególiki,jak ulubione persony np. co zaobserwowałem u Pogby chociażby

 

Minusy dajesz odnośnie osoby robiącej i wpisów kolegi na forum.

Albo rybka albo pipka. Trzymajmy się opinii na temat samego update`u, a nie robiącego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...