Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszyscy towarzysze ponownie!

 

Nadeszła ta długo wyczekiwana przez nas chwila, chwila w której CM 03/04 Club Update v 1.9 trafia w wasze ręce.

Trzecia już odsłona CMCU zawiera:

 

+ Zaktualizowane drużyny Premier League, Championship oraz 11 innych z niższych lig,
+ Zaktualizowana Serie A, a także 14 drużyn z niższych lig,
+ Zaktualizowana Liga BBVA, a także 11 drużyn z niższych lig,
+ Zaktualizowana niemiecka Bundesliga, a także 7 innych drużyn z niższych lig,
+ Zaktualizowana Ligue 1, oraz Lens i Auxerre
+ Zaktualizowana Polska T-Mobile Ekstraklasa

 

Uaktualnienie działa tylko po zainstalowaniu patcha 4.1.5

 

Razem daje to imponującą liczbę ponad 4900 nowych zawodników, oraz członków sztabów szkoleniowych, kilka nowych drużyn i wiele wiele godzin miłej gry!

Jak wszyscy wiecie mieliśmy trzytygodniowy poślizg, oraz ta wersja nie jest w 100% kompletna, a ja sam wyjątkowo odważyłem się ją wypuścić nie poprawiając i przestawiając wiek w drużynach które poprawiłem przed rokiem (było ich z 15 + Polska). Lecę jednak za kilka godzin na podróż poślubną i nie chciałem was trzymać w niepewności. Amatorzy większych drużyn znajdą wspaniałą gratkę dla siebie, wiele nowych gwiazd, super gwiazdek, oraz nieoszlifowanych diamentów.

Liga polska (1 liga i niżej), oraz reszta wspomnianych przeze mnie drużyn zostanie poprawiona po moim przybyciu spowrotem do domu. Za wszelkie problemy i nieudogodnienia przepraszam.

Jednocześnie zapraszam was do wypisywania błędów, spostrzeżeń (przepakowani/za słabi piłkarze) i wszystkiego co może przynieść zastrzyk energii i jakości CM 03/04 i naszego update’u. To wszystko teraz w nieco nowym, łatwiejszym i intuicyjnym instalatorze!

 

Chciałbym szczególnie podziękować betatesterom, Krzysztofowi_Nowakowi i wam wszystkim z osobna za wsparcie jakie daliście mi w trakcie tego roku. Było wiele pracy, ale mam nadzieję, że było warto i definitywnie będę kontynuował i rozszerzał ten projekt.

 

Jeszcze raz zachęcam do dyskusji, zgłaszania błędów i wszystkiego co najlepsze.

 

Zdecydowałem się również na to co wielu z was mnie namawiało. Projekt CM Club to produkt, który mam nadzieję jest wysokiej jakości i pomaga wam w urozmaiceniu rozgrywki, Po wielu namowach zgodziłem się na dobrowolne pobieranie opłaty za to dzieło. Jeżeli więc myślisz, że CMCU jest dobre, a chciałbyś więcej i przez te tysiące godzin zasłużyłem choćby na piwo, które chcielibyście mi postawić to możecie dobrowolnie pomóc biednemu, spracowanemu szkodiemu w zakupie owego napoju poprzez system paypal dostępny tutaj. A tak serio to pieniądze te zostaną przeznaczone na rozwój projektu, a przede wszystkim na system forum, na którym połączylibyśmy swoje siły z fanami ChampMana z całego świata. Podkreślam, że nigdy CMCU nie będzie płatnym updatem!

 

Plik można pobrać pod adresem: http://www.centrumfm.org/plik-773,CM_Club_Update_v19___sezon_13_14.html

 

 

 

Dodatkowo Krzysztof_Nowak sprezentował wam ogromny prezent, a mianowicie CM Club Superpack v1! Oto kilka danych od samego autora:

 

Nazwa: Megapack v 1.0

Autor: CMClub

Ilość logosów klubów: 2665

Ilość logosów rozgrywek/pucharów: 150

+Bonus

4 backgroundy

248 fejsów

 

Chciałbym przedstawić Wam, drodzy miłośnicy CM0304 pierwszą wersję Megapacka na który składają się logosy klubów i rozgrywek europejskich.

Do zestawu dorzucam jako bonus kilka backgorundów i fejsów. Chciałbym abyście ocenili czy Wam się podobają i czy chcielibyście zobaczyć ich więcej w następnej wersji ;-)

 

 

Plik dostępny do pobrania pod adresem:http://www.centrumfm.org/plik-772,CM_Club_Superpack_v10.html

 

 

A więc menadżerowie do dzieła! Czas rozpocząć nowe batalie, znaleźć nowe talenty i pokazać wszystkim o co w tym wszystkim chodzi!

 

A teraz ku chwale ojczyzny i samego CMCU oddalam się na lotnisko ;)

Odnośnik do komentarza

SzKoDi... :) ...Krzysztofie :) ... :blaga:

Mimo że "live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas" ;) to daliscie radę!!! (wielkie brawa :clap: )

Możecie równiez znać moja wdzieczność i liczyć na dobre :piwo:

A zatem miłego i udanego odpoczynku SzKoDi!

Jeszcze raz dziękuję Wam i ...do "boju polsko" :polska:

Odnośnik do komentarza

Aleś dopakował tego nieudacznika Benzeme :eusa_naughty: .

 

Piękna robota. Co tu wiele mówić.

 

 

Choć mam kilka uwag już po pierwszym oglądzie. Starsznie mało wart jest Thiago Silva i Joao Moutinho. A posiłkując się cmscoutem można się dowiedzieć,iż Javi Martinez,Cavani,Lahm,wspomniany Thiago Silva,Vidal czy Chiellini są do wyciągnięcia za ~12mln. Ibre za 13 (mniej niż jest wart? :| ). Eto'o wart 10 mln za 3. Kondogbia za 6,5 np. a przecież wiemy,że Monaco dało za niego ~20mln. Chyba trzeba będzie przypakować reputację lig,bo słabo z tymi cenami,że mając 100 mln na koncie można pościągać super zawodników.

Odnośnik do komentarza

@mateo64

 

Wyskakuje Ci to przy próbie odpalenia CM?

 

Spróbuj go przeinstalować. Masz zainstalowane łatki 4.1.4 i 4.1.5?

 

@smigler

 

Dziękuję za pierwsze wnioski. Plus poleciał :) zachęcam do oceniania i dzielenia się spostrzeżeniami i uwagami. Wszystkie trafią do notatnika pana prezesa ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy Krzysiek. Też trochę się rozpędziłem z tym "atakiem",bo im dalej w okienko tym te ceny ulegają zmianie. Jest to dość elastyczne,aczkolwiek i tak sądzę,że ceny graczy w lidze francuskiej są zdecydowanie za niskie,co jak wyżej napisałem pewnie zależy od reputacji ligi.

 

No i cena np. 350 tys. za Andreę Pirlo też mnie martwi,ale to raczej sprawka cma i tego jak wycenia zawodników wiekowych.

Odnośnik do komentarza

 

 

No i cena np. 350 tys. za Andreę Pirlo też mnie martwi,ale to raczej sprawka cma i tego jak wycenia zawodników wiekowych.

To właśnie to, cm tak wycenia starszych, nawet legendarnych zawodników :)

Ja dopiero odpaliłem upek i objąłem Barce, choć nie wiem czy dobrze zrobiłem xd Ale się zdecydować nie mogłem xd

Odnośnik do komentarza

Od razu pierwszy klub po wejsciu Real Madryt i okrutnie slabe "fizyczne" obroncow Realu, ktorzy staja sie jednoczesnie bezuzyteczni. Goscie z Atletico tacy jak Miranda czy Alderweireld maja o 3-4 wieksza sile i skocznosc od...Ramosa czy Pepe :D, Jordi Alba ma o 3 wieksza sile nawet od Ramosa :D do tego Aguero jest slabszy od Negredo ;d ogolnie duzo zawodnikow trzeba bedzie samemu poprzerabiac, ale fajnie, ze sa zrobieni i nie trzeba aktualizowac skladow ;]

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem ligę BBVA i PL, żeby sprawdzić to co napisałeś. Co do Ramosa mogę się zgdzić, że fizyczne ma za słabe ale Pepe już nie do końca. Powodem różnicy w statystykach miedzy graczami RM i AM wynikał z tego, że podczas testów dochodziło do sytuacji, że Atletico spadało z ligi lub zajmowało dolne cześć tabeli a Real wygrywał ligę w cuglach. Aby to zbilansować zostali dopakowani. To samo dotyczyło Alby, bo Barcelona była drużyną środka tabeli, a to mijałby się z prawdą. Mając doświadczenie w uaktualnianiu powinieneś wiedzieć, że statystyki fizyczne w CM0304 są bardzo ważne. Aby gra odzwierciedlała w jak największym stopniu rzeczywistość trzeba czasami iść na kompromisy w przypadku współczynników.

 

Przerób zawodników, np w Atletico, Realu i Barcelonia i zrób test na zasadzie kilku sezonów. Wydaje mi się, że Barca słabsza fizycznie niczego nie zdziała w lidze i w pucharach.

 

Przyjrzałem się również Aguero i Negrodo i nie zobaczyłem, żeby ten drugi miał lepsze statystyki od pierwszego, chyba że współczynniki generują się losowo.

Odnośnik do komentarza

To pewnie generuja sie losowo co raczej nie powinno miec miejsca.

Tak sa bardzo wazne, ale czyja to wina, ze gracze Barcelony maja oparty styl na graniu pilka i na malych pilkarzach? W "realu" tez nie maja zadnych szans w powietrzu, nie zdobywaja praktycznie w ogole bramek z rzutow roznych i tego tupu akcji. Wiec skoro przykladowy Ramos jest koksem to nie moze miec mniej sily i skocznosci niz jakis krasnal Alba no bez przesady.

Odnośnik do komentarza

nalyr9

 

Najlepiej będzie odpalić test i zobaczyć jak to będzie wyglądało po sezonie. U mnie Alaba ma skoczność 7 a siłę 14, więc jak dla mnie to Ramosa trzeba dopakować i będzie ok. Mimo wszystko zachęcam do testu.

 

To, że tak gra Barcelona to nie jest niczyja wina tylko jeśli po sezonie zajmie w lidze miejsce w środku tabeli to chyba coś jest nie tak. Tym bardziej, że uaktualnienie ma być jak najbliższe realowi.

 

boixos

 

Jak tam Barceloną się gra? Możesz nam coś o tym powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...