Skocz do zawartości

Wasza ulubiona/wymarzona 11


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy ma ma jakichś swoich ulubieńców,których widziałby w każdej swojej 11 lub zawodników o których zawsze marzy.

 

Postanowiłem złożyć taką swoja 11 zawodników,którzy najczęściej się przewijali przez moje kluby.

 

W bramce zawsze przy grze lepszymi klubami Sebastian Frey.

 

Obronę tworzą u mnie Felix Dja Ettien, Artur Faranczuk, Lucio i Razvan Rat. Opcjonalnie Jose Julian de la Cuesta czy Michael Dawson.

 

Pomoc z prawej otwiera przeważnie Toledo, w środku Montolivo,a obok niego Sunday Oliseh po lewej stronie oczywiście Morten Gamst Pedersen. Opcjonalnie Johan Absalonsen czy Diego.

 

Atak to Amoroso i Giampaolo Pazzini. W zanadrzu Claudio Pizzaro czy Todorov.

 

Jak wyglądało by wasze ulubione zestawienie piłkarzy? Piszcie :P

Odnośnik do komentarza

Bramka:Też chyba Frey

Obrona: Mancini,Evra,Lucio,Buxton (Milito,Maicon)

Pomoc: Toledo,Diego,Montolivo,Van der Vaart (Renato)

Napaść: Anelka, Robinho, (Todorov, C.ronaldo)

 

Więcej nie pamiętam, ale za wszystkie grzechy które pamiętam i nie pamiętam serdecznie żałuje xd

Nie taka 11 marzeń, bo dużo nie pamiętam z podst. bazy :)

Odnośnik do komentarza

Mój wymarzony skład, złożony z najlepszych zawodników, jakich miałem (w nawiasach narodowość i klub, w którym prowadziłem danego gracza):

 

Igor Akinfeev (Rosja, Antwerp) - Boldizsar Bodor (Węgry, Sint-Truiden), Jose Julian de la Cuesta (Kolumbia, Sint-Truiden), Krzysztof Kazimierczak (Polska, Burgahausen), Maxym Stoyan (Ukraina, Akratitos) - Romeo Castelen (Holandia, ADO Den Haag), Ruslan Bidnenko (Ukraina, Akratitos), Frank Geraerts (Belgia, Sint-Truiden), Ritchie Partridge (Irlandia, Sint Truiden) - Ederson (Brazylia, Antwerp/Panileiakos), Pavel Beganskyi (Białoruś, Sint Truiden)

 

Ławka rezerwowych:

 

Dorus De Vries (Holandia, ADO Den Haag) - Ilsinho (Brazylia, Antwerp), Daniel Parra (Szwajcaria, ADO Den Haag) - Jussi-Pekka Savolainen (Finlandia, Panileiakos), Xano (Portugalia, Antwerp) - Davy Van Gestel (Belgia, ADO Den Haag), Giorgos Vakouftsis (Grecja, Akratitos)

Odnośnik do komentarza

A to ja też dam swoją :)

Bramka: Per Morten Kristiansen

Obrona: Trond Erik Bertelsen, Philippe Mexes, Joleon Lescott, David Raven

Pomoc: Luiggy Ivan Silva, Fredy Wiliams Thomson, Labiont Harbuzi, Toledo

Atak: Evandro Roncatto, Timon van Leeuven

Ławka: Yuri Tsigalko, Rincon, Mike Zonneveld, Ederson, Jussi Pekka Savolainen, Johan Absalonsen, Carlos Daniel Hidalgo :)

Odnośnik do komentarza

Ja coś takiego jak ulubiona drużyna sobie wprowadziłem w życie ;) W ramach oczekiwania między meczami kadry, postanowiłem się zrelaksować, objąłem Hannover i zrobiłem tam swój dream team, wedle zasady - obrona niemiecka, reszta boska ;)

 

No to mam tak:

 

Weidenfeller (Tremmel) - Schroter Huth Mertesacker Carnell - Hitzspelger (Kalużny, Schlicke) i potencjał ofensywny: Zidane, Van der Vaart, Pires, Ronaldinho, Bosković, Quaresma, C. Ronaldo, Guiza, Pazzini, Tevez i Cisse :)

Odnośnik do komentarza

Mi w sumie udało się raz skompletować skład Marzeń, grając Bayernem. Ale obecnie wprowadziłbym kilka modyfikacji:
Bramkarz: Tu miałem zawsze problemy i zostawał przeważnie bramkarz, którego zastałem w klubie. Najlepiej chyba się sprawował Olivier Kahn
Obrona: lewa flanka to królestwo dla Andrija Nesmacznego (miałem go w Bayernie), w środku para: niezawodny John Mensah (miałem go w Chievo) i Jose Julian De La Cuesta (Pare klubów), na prawą flankę poleciłbym Christiana Lella z Bayernu (ale prowadziłem go również w Fiorentinie), na rezerwę poszedłby Faranczuk
Pomoc: na lewą pomoc kupowałem prawię wszędzie Heldera Barbose z Porto. Miałem go w CSKA Moskwa, Interze Turku, Bayernie i Racingu Santander. Największym kozakiem stał się podczas gry w Fiorentinie. Zrobiłem z niego gracza, który potrafił grać na każdej pozycji w pomocy. W środku honduraski kiler z mojego Lecha Poznań, czyli Amado Guevara, a jako ofensywnego pomocnika zawsze kupowałem taniego Edersona z RS de Futebol. Taka parę stworzyłem w Lechu, spisywała się genialnie. Na prawe skrzydło poleciłbym Kolumbijczyka - Rafaela Arlesa Castillo. Jeżeli miałem 3 miliony na wydanie, to kupowałem gdy tylko było możliwe, gdy nie to brałem tańszego Mortena Gamst-Pedersena (którego przekwalifikowywalem na AMR)
Atak: tu miałem największy zgryz zawsze. Jednak gdy tylko mogłem stawiałem na dwóch podopiecznych: Maciej Hanczewski, zwany przezemnie królem Kopenhagi. Grajac FC Kopenhagą, młody Torunianin został królem strzelców LM już w drugim sezonie. Drugim killerem był młodzian z Romy - Alessio Cerci. Również nie był aż tak drogi jak choćby Tevez, którego chętnie dałbym na rezerwę, bo piłkarz to zacny.

Odnośnik do komentarza

To będzie raczej mój dream team jaki się złożył przez wszystkie kariery w FMach bo wczas zauważyłem, że to temat o CM :hahaha:

I muszą być regeny :D

Bramka: Ewan Monin (FM 10, Lille) - wonderkid, który wykluł mi się w szkółce i w wieku 17 lat został 3. najlepszym bramkarzem świata i etatowym kadrowiczem Francji. Bóg, po prostu bóg.

 

Zmiennik: Guillermo Ochoa - w 08 to był GK dostępny za tak małą kasę, że trzeba go było kupić. Król pola karnego, wyciągał każdą piłkę, niezależnie od odległości.

 

Prawy obrońca: Jerry Vandam (FM 10, Lille) - kocur, prawdziwy kocur.

Prawy obrońca: Ibrahim Yaman (FM 10, Lille) - skasował tego powyżej...

Środkowi obrońcy: Nicolas N'Nkolou i Leo (FM 10, Lille) - podstawowy i zmiennik. Jeden zastąpił Ramiego i strzelał jak nienormalny, a drugi wchodził raz na jakiś czas i strzelał jeszcze częściej :D

Zmiennicy: Javier Alguacil (FM 10 Lille) - regen wykupiony z Sociedad. W wieku 19 lat debiut w kadrze Hiszpanii, Jan Vertonghen (FM 11, Tottenham) - lider mojej defensywny.

Lewy obrońca: Armand Traore (FM 08, Barcelona) - prawdziwy kozak w tamtej wersji. Jedyny lewy, z którego byłem zadowolony w całej ósemce ;)

Zmiennik: Juuka Aaritalo (FM 08, Barcelona), czy jakoś tak. Regen, który wyrósł w Liverpoolu w 08. Fin, za którego zapłaciłem 15 mln euro, ale było warto. Zastąpił idealnie Traore.

Defensywny pomocnik: Y. Toure (FM 08 Barcelona) - zawodnik przechodził, piłka nie.

Zmiennik: Steven Defour (FM 10, Lille) - kupiony z wolnego transferu był bez wątpienia jednym z lepszych piłkarzy jakich miałem w klubie.

Rozgrywający: Cesc Fabregas (FM 08 Barcelona) - nie ma co mówić ;)

Zmiennik: Martin Galvan (FM 08 Barcelona) - pamiętacie tego chłopaka? W 08 miał PA -10. Warto było go wyrwać z Meksyku!

Ofensywny pomocnik: Iago (FM 08 Barcelona) - w updacie jaki miałem grał w Juve. Można było go za psie pieniądze wyciągnąć, a jak przyszedł to potrafił posadzić na ławce Inieste. W kadrze też...

Zmiennik: Matias Fernandez (FM 08 Barcelona) - w wersji 08 prawdziwa perła. I dało się go wyciągnąć za 10 mln euro ;)

Prawy skrzydłowy: Celestine Giglio (FM 08 Barcelona) - włoski regen, którego sobie wychowałem w szkółce. Na początku był napastnikiem, po czym przekwalifikowałem go na prawoskrzydłowego. Posadził na ławce Messiego...

Ewentualnie: Nicolas Martinez (FM 10, Lille) - przyszedł i od początku zasłużył na przydomek Urugwajskiego Messiego...

Zmiennik: Alejandro Alfaro (FM 08 Barcelona) - imo najbardziej niedoceniany skrzydłowy w tamtej wersji. Wyciągało się go za kilka mln euro, a grał jak młody bóg.

Lewe skrzydło: Diego Buoananotte (FM 10, Lille) - może pamiętacie go z mojej kariery, wymiatał niesamowicie w Les Dogues.

Zmiennik: Juan Manuel Mata (FM 10, Lille) - zapłaciłem za niego tylko 5 mln euro, najlepiej wydana piątka w historii...

Target Man:

Romelu Lukaku (FM 10, Lille) - wyrwany z Anderlechtu z wolnego transferu (to był sezon kiedy miałem refleks :D ) został idealnym dopełnieniem taktyki. W tamtej wersji odpowiednio potraktowany był nie tylko silny i skoczny, ale też całkiem szybki.

Zmiennik:

Olivier Giroud (FM 10, Lille) - żal było go nie wpuszczać na boisko, ale nie był w stanie pokonać Lukaku, choć zdobył chyba 20 bramek w sezonie?

Poacher:

Sebastian Gonzalez (FM 10, Lille) - regen, każdy atrybut wymagany od napastnika 15+ w wieku 20 lat. Strzelał skąd chciał...

Zmiennik: Obafemi Martins (FM 10, Lille) - niezawodny, nieobliczany, uratował mi, w którymś momencie sezon i został na długo, choć był dopiero piątym napastnikiem.

Idealny napastnik:

Jordi Pinero (FM 08, Barcelona) - łezka się w oku kręci, ale nie mam jego screenshota. W Barcelonie miałem farta do idealnych poacherów. Najpierw był Eto'o, potem zmienił go Bojan, a szukając następcy Krkcia zajrzałem do Atletico. I tam znalazłem najlepszego napastnika jakiego miałem. Pinero w wieku 24 lat był podstawowym kadrowiczem Hiszpanii i Barcelony. Nie wiem czy kiedyś strzelił mniej niż dwie bramki w spotkaniu. Jego największym osiągnięciem było pokonanie Casillasa sześciokrotnie w meczu o Superpuchar. W rewanżu trafił "tylko" 4 razy. Miał 3 sezony gdzie zdobył 60+ bramek. Nie tylko był cholernie szybki (17 pace i acceleration), ale też świetnie grał głową (Heading 16, Jumping 17). Najlepszy napastnik jakiego miałem, nawet w edytorze bym takiego nie stworzył :D

Polski akcent: Janusz Iwanicki. Typ był prawoskrzydłowym, który grał na strasznym zadupiu w FM 08. Ściągnąłem go do Lecha za jakieś 26 tysięcy złotych, a w pierwszym sezonie machnął 10 asyst jako zmiennik. Cud, nie piłkarz :D

Odnośnik do komentarza

Chyba jelitówka sprawiła, że pozbawiłem się spostrzegawczości. Jak chcecie to usuwajcie, ale pisałem to z 10 minut :D !

 

No i wyraźnie na początku napisałem, że się machnąłem :D

Ja jednak chyba też piłem coś innego ;) Do usuwania nawet się nie ruszę bo to był bardzo konkretny post :>

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze napiszę, że moim bramkarzem był w większości przypadków dobry przereklamowany Kasper Schmeichel.

 

 

Nawiązując jednak do postu ajerkoniaka to muszę powiedzieć, że (offtopowo) w FM 2008 przez przypadek ściągnąłem sobie Keylora Navasa do Widzewa i chłopak wygrał mi 2 razy ligę po czym chyba odszedł do Panathinaikosu. To był prze kozak i definitywnie golkiper którego będę wspominał najbardziej (bo w nowsze FMy raczej nie ciorałem). Trzeba powiedzieć, że nie wiem jakim cudem, ale miałem megadżokera "Solkjaera" w Widzewie, którym był Sasa Bogunovic, który w 1 sezonie strzelił mi 19 bramek (12 z ławki) zostając królem strzelców, a następnie chyba 15 po czym go sprzedałem. Gość miał atrybuty najsłabsze z moich napadziorów, ale miał "to coś".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...