Skocz do zawartości

Concordia Piotrków Trybunalski


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 14.0.0.

 

DB: duża

 

Zasady: własne

 

Zachowani piłkarze: tak

 

Ligi: Angielska, Szkocka, Polska, Niemiecka, Hiszpańska (od najniższej).

 

Klub: ZKS Concordia Piotrków Trybunalski (IV liga grupa łódzka)

Założony: 22.05.1909

Stadion: Stadion Miejski, ul. Żwirki 6

Pojemność: 2 960 miejsc

Największe sukcesy: 4 miejsce II liga sezon 1978/1979

Sezony gry w II lidze: 1975/1976; 1977/1978; 1979/1980 po tym sezonie najprawdopodobniej spadek o III ligi.

Strona internetowa: http://concordiapiotrkow.pl/

 

 

Wstęp.

 

 

Dzięki dodatkowi z CMRev mogę poprowadzić klub z rodzinnego miasta oraz budować mozolnie swą karierą menadżerską. Będzie piekielnie ciężko. Nie nastawiam się na grę jednym zespołem. Możliwe będą zmiany klubów, wierzę że na lepsze.

 

 

Prezes Dariusz Dzwonnik decydując się na zatrudnienie nikomu nieznanego trzydziestopięcioletniego menadżera niczego nie ryzykował. Utrzymywał klub głównie ze swojej kieszeni i niewielkiej miejskiej dotacji.

Obejmując posadę, otrzymałem budżet transferowy w wysokości około pięciu tysięcy funtów oraz płacowy wynoszący 700 funtów.

 

Skład.

 

Dałem każdemu szansę pokazania swoich umiejętności, przez co posiadałem tylko dziewiętnastu zawodników.

 

Największą gwiazdą, jest bramkarz i jednocześnie kapitan Henryk Żmija

 

Rozgrywki.

 

Przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy od rozegrania pięciu spotkań towarzyskich, z których wygrałem jedno, jedno zremisowałem a trzy przegrałem. Najboleśniejsza była porażka w pierwszym meczu sparingowy, w którym uległem swym rezerwom.

 

Te wyniki mnie nie zraziły, co znalazło potwierdzenie w kolejnych dwóch spotkaniach ligowych. Pokonałem najpierw u siebie Włókniarza Moszczenica 3:1, po czym w Zduńskiej Woli tamtejszego Ekologa-Pogoń 2:0. Pierwsze symptomy braku szerokiej kadry dał nam mecz u siebie z Mazovią Rawa Mazowiecka (1:1).

 

Mecz z LKS Astorią Szczerców traktowany jest przez lokalną prasę, jako spotkanie derbowe byłego województwa piotrkowskiego. Ulegamy w nim 2:4, morale nie spadło za bardzo i w meczu wyjazdowym z drużyną z dolnych rejonów tabeli Orłem Nieborów wygrywamy 1:0. Tak nastrojeni dostajemy gładkie 0:4 u siebie z Borutą Zgierz.

 

W 2-giej Rundzie Pucharu Łódzko-Mazowieckiego po pewnie egzekwowanych rzutach karnych pokonujemy Orła Nieborów (mecz w Piotrkowie).

Tabelapo sześciu kolejkach spotkań.

 

Gramy mocno w kratkę, głównie spowodowane jest to słabym obsadzeniem pozycji napastnika, ponieważ posiadam ich dwóch.

 

Słabe wyniki, brak zmienników, kontuzje spowodowało konieczność poszukiwania graczy, w szczególności napastników.

Odnośnik do komentarza

Czy mi się już w oczach mieni, czy jakaś czcionka większa :>

 

poprawiam

 

 

 

Ooo, ten dodatek jest fajny. Sam kiedyś grałem moim Wielimem Szczecinek ;)

Powodzenia!

 

 

Ten dodatek mi się z tego powodu podoba, że można sobie grać trochę tak bez ciśnienia.

 

Co będzie to będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bar Placek, Piotrków godzina 22:00, 9.11.2014

 

Siedząc nad kolejną butelką piwa Żubr, analizowałem ostatnie pół roku swojego życia. Prowadzenie drużyny postarzało mnie chyba o pięć lat. Graliśmy w kratkę. Przykładowo potrafiliśmy przegrać gładko 0:2 u siebie z osiemnastą drużyną, Pogonią Ekologiem Zduńska Wola, grając z Melonem na bramce, ponieważ Żmija doznał urazu pięty a w ostatnim meczu z Borutą Zgierz przegrywać 0:2 i doprowadzić do remisu, również z nim w składzie.

 

Na półmetku zajmujemy dziesiąte miejsce z dorobkiem 27 punktów. Strata do szóstej pozycji wynosi 6 punktów. Mam czas do początku marca, aby przebudować zespół, poprzez zatrudnienie lepszych graczy oraz na wyszlifowanie nowej taktyki.

 

 

Zestawienie wyników spotkań rundy jesiennej 2013 roku

Tabela

 

Pozycje ligowe niektórych zespołów:

 

ŁKS Łódź IV liga grupa łódzka – 27 punktów, 4 pozycja

 

Polonia Warszawa IV liga grupa mazowiecka północ – 56 punktów, 1 miejsce.

 

Lechia Dzierżoniów III liga grupa dolnośląsko-lubuska – 33 punkty, 7 miejsce.

 

Garbarnia Kraków II liga grupa wschodnia – 31 punktów, 5 miejsce.

 

Cracovia Kraków E-klasa – 13 punktów, 15 miejsce.

 

Plymouth Argyle Sky Bet League 2– 18 punktów, 16 miejsce.

 

West Ham Premier League – 13 punktów, 12 miejsce.

 

East Stirlingshire Scottish League 2 – 6 punktów, 9 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...