Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pokerstars.com/ bardzo ładnie się gra, 5mb, prosta rejestracja i można śmigać ;)

mały screen: http://img224.imageshack.us/img224/111/07312007013332in3.png

wlasnie sobie wczoraj sciagnalem i pogrywam 4 fun.

Mam jedno pytanie: jak to jest z tikerami? My gralismy na zlocie i u mnie w HQ ze jest 1 ticker, a na tej platformie jesli na stole jest najwyzszy ticker to biora lepsza karte z reki :/ To jest kwestia umowy czy jak?

Jest tu kilku amatorow pokera, moze umowimy sie na konkretna godzine w konkretny dzien na tej platformie? (sciagniecie sortu i rejestracja to 5 minut). Niech zgada sie 5 osob to i tak ladnie. Stoliki sa 9 osobowe i idzie wejsc na taki gdzie sa 1-2 osoby, jesli bedzie nas wiecej to sie wbije i ...kliknie opcje: "nie gram" to ta 1-2 osoby nie bede grac ze soba i wyjda zwalniajac miejsce.

Powiedzmy wtorek godzina 20:00? Kto sie pisze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurde mnie wtorek za bardzo nie pasuje :( jakby się to dało w inny dzień rozwiązać to chętnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moze byc sroda wieczorem, nie ma sprawy. zobaczymy czy sie ktos zglosi :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

partypoker.com lepsze jest IMHO, a i tak wolę w HQ :P no ale jak będzie kilka osób to why not, wpadnę też :)

ostatnio z Vaderem graliśmy na tym pokerstarsie i wtopiłem cała wirtualną kasę na 3 kontach :kekeke: :doh!:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi pasuje, choć preferowałbym także partypoker.com ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam jedno pytanie: jak to jest z tikerami? My gralismy na zlocie i u mnie w HQ ze jest 1 ticker, a na tej platformie jesli na stole jest najwyzszy ticker to biora lepsza karte z reki :/ To jest kwestia umowy czy jak?

masz na mysli kickera :>

Hmm, to zalezy od ukladu.. Jesli grasz do dwóch par, to kickerem jest tylko jedna karta.. Jesli grasz do pary, to tych kolejnych kickerow jest 3 :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
partypoker.com lepsze jest IMHO, a i tak wolę w HQ :P

Nie chce nic mówić, ale w sobotę będę z kumplem w Poznaniu na PGA. Kończy się to o 20. Znajdzie jakieś miejsce gdzie można pograć i powiedzcie, gdzie w pobliżu tego miejsca jest jakiś hostel czy coś, gdzie można się w miarę tanio przekimać i możemy przy kawusi zagrać (znajomy też lubi w pokerka pograć).

A żeby było na temat, to jak tam, gramy coś dzisiaj, czy nic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) W Hattricku są jakieś turnieje...

2) Google => Frolic Goats Hostel

Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wywiad z Góralem

W sumie trochę razi niewiedza przeprowadzających wywiad, ale fajnie się czyta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam Pokerium, a szczególnie freerolle. Nie wpłacasz nic, a w puli nawet do 180 euro ;) Fajna zabawa i czasami można coś wygrać, a później pomnożyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A dużo osób gra w takich freerolach ? Są to freerole "dla wszystkich" ? Wygrałeś coś ? ;)

Generalnie we freerolach ciężko się nauczyć grać w pokera, bo to dość specyficzne turnieje :]

Jakby ktoś chciał spróbować gry w pokera na pieniądze, bez wpłacania własnych środków to polecam wrócić na poprzednią stronę i zwrócić uwagę na jeden z moich postów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja gram sobie dla rekreacji jak nie mam co robić ;) Ja osobiście nic nie wygrałem, ale moi współlokatorzy wygrywali mniejsze kwoty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki pokerowy komiks:)

http://www.poker1.pl/poker=komiks/366/komiks-pokerowy

Ja czasami gralem cos, ale rzadko. Od dluzszego czasu nie gram. Kumpel gra czesto, czasami jak jestem u niego to popatrze.

Ale ogolnie gra na play money, to zadna gra. Tylko na kase mozna na prawde pograc, wtedy sa prawdziwe emocje i realniej podejmowane decyzje. Oczywiscie nie namawiam nikogo do hazardu. A zamiast grac na stolach na kase, mozna pograc w turnieju gdzie pare euro wpisowego jest, a jak sie przegra to mozna jeszcze dokupywac zetony, tak ze na poczatku mozna poryzykowac troche.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wbijam sobie dzisiaj na pokerstars, pacze, dorzucili mi 5 dolców. Jakaś promocja? Ktoś coś wie? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jakiś bonus zaległy czy coś ? ;) Lub prezent świąteczny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ostatnio przesiaduję znowu na bwin - najbardziej mi odpowiada graficznie, wybór stołów i turniejów też mi odpowiada...

Może żaden orzeł ze mnie, ale zauważyłem, że po przeczytaniu kilku poradników jest dużo lepiej ;) Dawniej wpłaconą kasę traciłem dość szybko, teraz co prawda jeszcze nie wygrywam raczej, ale w skali długofalowej wychodzę co najmniej na zero, z czego póki co jestem całkiem dumny ;) Na większe wygrane może przyjdzie czas kiedyś, teraz zbieram do wypłaty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na jakich grasz stawkach ? Jak na niskich to wpłacaj na partypoker :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A na jakich grasz stawkach ? Jak na niskich to wpłacaj na partypoker :]

Niskich, niskich... Przyjrzę się na pewno, może się przekonam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka turow pogralem ostatnio 4fun w necie. Poker wciaga nie powiem ;) Do tej pory traktowalem poker jako dobra zabawe i rozrywke. Pograc sobie w realu za 2pln turnieje przy piwku itd ;) Chcialem troszke poglebic swoja wiedze od strony teoretycznej. Do tej pory gralem na czuja, 4fun, bez jakis wyrafinowanych strategi. Sa jakies dobre pozycje ksiazkowe po polsku o strategiach/trikach w Texas Hold'em? od strony matematyki by problem tez poruszano, prawdopodobienstwa, jakie rece warto wchodzic i jak z nimi licytawac itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kilka turow pogralem ostatnio 4fun w necie. Poker wciaga nie powiem ;) Do tej pory traktowalem poker jako dobra zabawe i rozrywke. Pograc sobie w realu za 2pln turnieje przy piwku itd ;) Chcialem troszke poglebic swoja wiedze od strony teoretycznej. Do tej pory gralem na czuja, 4fun, bez jakis wyrafinowanych strategi. Sa jakies dobre pozycje ksiazkowe po polsku o strategiach/trikach w Texas Hold'em? od strony matematyki by problem tez poruszano, prawdopodobienstwa, jakie rece warto wchodzic i jak z nimi licytawac itd.

http://pl.pokerstrategy.com/strategy/

Bardzo dużo dobrych porad, od samych podstaw, a żeby przejść na kolejny poziom trzeba przejść test więc jeszcze sobie wiedze można utrwalić, plus filmiki szkoleniowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta