Skocz do zawartości

Jeden z wielu.


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powraca jako manager!

 

 

"Albert Nowakowski, niespełniony talent polskiej piłki który grał w najlepszych polskich klubach. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że zakończył karierę w F.C Grimsby Town. Zawodnik, który grał między innymi w Lechu Poznań, Amice Wronki czy też testowany był przez Werder Brema skończył w jednej z niższych lig angielskich. Narkotyki, alkohol i brak chęci do gry skutecznie zniszczył talent tego zawodnika. Czy podoła zadaniu wyprowadzenia klubu z dołka? Dla wszystkich, którzy nie wiedzą Albert Nowakowski został trenerem ..."

 

 

Takie przywitanie nie wróżyło owocnej współpracy z mediami, ale moim celem jest zwyciężanie i nie przejmuje się opiniami byle pismaków. W końcu muszę im udowodnić, że talent piłkarski zmarnowałem przez swoją głupotę, ale i tak więcej osiągnąłem niż oni wszyscy razem wzięci. Klub jaki objąłem ma sukcesy, ale sytuacja taka a nie inna sprawiła, że obecnie jest na dnie. Jeszcze nie doszliśmy do porozumienia z Prezesem, ale kontrakt powinienem podpisać na dniach i mam nadzieję, że kibice ucieszą się z mojej kandydatury w tym klubie.

 

-----

 

FM 2014 14.2.0

Baza Danych: Średnia

Dodatki:

Ligi: Wszędzie po dwie ligi, prócz Polskiej bo tutaj mam 5 : Anglia, Argentyna, Brazylia, Chiny, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Szkocja, Ukraina, USA, Włochy. Piłkarzy około 100.000.

Cel: Przywrócić blask obecnemu klubowi. A potem zobaczymy.

Informacje Dodatkowe: mHC.

Odnośnik do komentarza

@MaKK - Wiadomo, "orzełem" nie jestem.

-----

 

Gdy okazało się, że w Grimsby Town kariery nie zrobię, oficjalnie zakończyłem karierę i zacząłem dorywczo pracować w sklepach, kawiarniach, na magazynach. Byle by pociągnąć od następnej wypłaty. W wieku 23 lat byłem wrakiem człowieka i z coraz większym trudem zdobywałem pracę. Kiedy byłem prawie na dnie zainteresował się mną Yuri, miejscowy gangster z mocnym zapleczem z rodzimej Rosji. Nigdy nie pytałem o to z kim trzyma w swoim kraju, ale to on rządził w mieście i okolicy. To on wyciągnął do mnie pomocną dłoń, bo słyszał, że dla pieniędzy jestem w stanie zrobić wiele. Ubrał mnie posłał na odwyk i dostałem od niego pierwsze zlecenie jakim było odebranie haraczu, od pewnego rzeźnika który nie zapłacił w tym miesiącu ...

 

Kroki zaniosły mnie wprost do gabinetu prezesa. Słyszałem, że w klubie jest cienko i po degradacji tak naprawdę nie ma za wiele niczego tutaj, ale widoku nędzy i rozpaczy to się nie spodziewałem. Jednak nie zrażało mnie to. Wiem, że Polonia Warszawa jest klubem z aspiracjami i na pewno w IV lidze nie chcemy zabawić na długo.

"Witam Panie Albercie. Proszę usiąść." - Przywitał mnie Prezes i wskazał miejsce. Po czym kontynuował. - "Wiem kim Pan jest i jakie osiągnięcia ma Pan na koncie. Niestety po spadku nie mamy wiele na koncie, a nasza ekipa składa się w większości z młodzieżowców. Wiem, że nie jest to na pewno dla Pana szczyt marzeń, ale to jedyne co możemy zaoferować w tym właśnie momencie - 300 € tygodniowo, kontrakt do końca czerwca 2014. Budżet to 2.900 € tygodniowo z czego nie wiele nam brakuje do wykorzystania tego limitu. Budżet transferowy oczywiście O i nie ma co za wiele gadać. Albo Pan podpisuje, albo ktoś inny będzie na tym miejscu. Dajemy Pani szansę, bo znamy też Pana przeszłość i bierzemy Pana z całym bagażem tym pozytywnym i negatywnym."

Nie zostało mi za wiele jak podpisać kontrakt i oficjalnie stać się managerem klubu ze stolicy. Plan który mamy zrealizować z Yurim działa póki co wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

@Chomik - Będziecie czytać, chłopaki poczują wasze wsparcie to będą wyniki. ^^

-----

 

- Yuri działamy według naszego planu. Dostałem pracę tak jak chciałeś w Warszawie i odrzuciłem lepsze oferty. Ale dla Ciebie wszystko Przyjacielu.
- ...
- Tak wiem doskonale o co chodzi i pamiętam nie ćpać i nie pić.
- ...
- Czekam do sierpnia.



Gdy przychodziłem do klubu nie wiedziałem, że tak mamy tutaj do zrobienia. Najpierw może trochę o historii, bo tutaj klub ma trochę trofeów. Póki co Polonia wygrywała dwukrotnie Ekstraklasę (1946 i 2000), podobnie Puchar Polski (1952 i 2001) i raz Superpuchar (2000). Może nie jest to imponujące jak wyniki innych ekip, ale gramy swoje i plan długofalowy to poszerzyć gablotkę z trofeami a także pokazać, że potrafimy sobie poradzić bez większych pieniędzy.

Finanse to temat przykry dla mnie, ale nie oszukujmy się. Gramy tym co mamy i walczymy na tyle na ile nas stać. Musimy pokazać, że pomimo upadku szybko się podniesiemy i zaczniemy zarabiać, ale to od ligi wyżej jak nie dwóch. Póki co walczymy o stabilizację finansową i tyle. W kasie 31.000 € i obyśmy ten sezon zaliczyli na plusie.

Występujemy w IV Lidze Grupy Mazowieckiej (Północ) i tak naprawdę to my jesteśmy tutaj faworytami. Naszymi największymi rywalami to Wisła II Płock i Narew Ostrołęka. To oni wg. bukmacherów mogą stanowić największe zagrożenie i mecze z nimi przyniosą nam wiele emocji.

Maciej Biernacki został kapitanem drużyny. Za największy talent z młodzieży został uznany Aleksander Brodziński, a naszym kluczowym graczem jest Jacek Kosmalski.

Taktyka przewidziana na ten sezon to 4-5-1, stylem płynnym nastawionym na kontrataki.

Podsumowanie składu zostanie przedstawione po meczach towarzyskich.

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2013

 

Polska
IV Liga Grupa Mazowiecka (Północ)
Miejsce : -
Punkty : -
Bilans Bramkowy : -


Polonia Warszawa
Finanse : 30,253 € (+ 207 €)
Zadowolenie Zarządu:
Nagrody :


Jako, że interesują się tym co dzieje się na rynku transferowym to czytam tygodnik "Piłkarskie Nowiny". Zawsze można poczytać o najciekawszych transferach z czerwca, lipca, sierpnia i stycznie. Nie inaczej było dzisiaj kiedy z rana odebrałem egzemplarz swojej gazety i po przyjściu do domu mogłem poczytać co się dzieje w piłkarskim świecie.


"Sensacyjny transfer młodego obrońcy z Realu Madryt"

Jak co roku prym w okienku transferowym wiedzie Manchester City, który pomimo posiadania wielu utalentowanych graczy wciąż ściąga w swoje szeregi coraz to nowych zawodników. Pomimo posiadania w swoim składzie klasowych obrońców takich jak Vincent Kompany, Micach Richards lub nawet Matija Nastasic w swoje szeregi ściągnęli kolejną gwiazdę. Za pewne parę lat temu, gdyby ktoś mu powiedział, że czołowe europejskie kluby będą biły się o jego osobę to nie uwierzyłby.Wychował się w klubie Racing Club de Lens, a po przejściu do Realu Madryt jego kariera nabrała rozpędu. W sezonie 2013-2014 zagra w Manchesterze o kwota za jaką zakupili go to "zaledwie" 29.500.000. Mowa oczywiście o Raphaelu Varanie. Jednak ten zakup nie zaspokoił rządnych władzy anglików i z Olympique de Marseille przyszedł za 14.750.000 € Andre Ayewa, młodą gwiazdę z Ghany. Zawodnik ma fantastyczne warunki do gry na wysokim poziomie, ale przejście z teoretycznie łagodnej Ligue 1 do brutalnej Premiership może okazać się przeszkodą. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale te dwa transfery na pewno wzmocnią drużynę z tego pięknego miasta. Faktem jest, że Premiership się wzmacnia i po zakupach jednego z najbogatszych klubów w Anglii przyszedł czas na inny, a mianowicie Tottenham. W związku z posiadaniem silnej linii ofensywnej przyszedł czas na wzmocnienie obrony. Na pewno zakup Brazylijczyka Filipe odbił się szerokim echem w świecie futbolu i przejście tego ukochanego zawodnika kibiców z Madrytu do Londynu nie przyjęło się z ciepłym odbiorem. Kibice zarzucają władzom klubu z Madrytu działanie na krótką metę i zamiast poszukania i rozwiązania problemu od podstaw maskowanie długu sprzedażą najlepszych piłkarzy. Ostatnim z najciekawszych transferów w czerwcu jest przejście Jose Sosy z Metalistu Charków do AS Monaco. Klub aspirujący do bycia potęgą w swojej lidze posiada wielu utalentowanych piłkarzy, a przejście takiego gracza na pewno wzmocni ofensywę klubu z Monako. Zawodnik ten posiada fantastyczne doświadczenie gdyż grał w takich klubach jak FC Bayern czy Napoli i na pewno zaowocuje to na boisku. Przejście tego piłkarza do francuskiego klubu na pewno ucieszy wszystkich prócz rywali tych bogaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...