Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 13.3.0

 

DB: duża

 

Zasady: własne

 

Ligi: Angielska, Szkocka, Polska, Niemiecka, Holenderska, Francuska, Hiszpańska (od najniższej).

 

Klub: FC Eindhoven (holenderska Erste Divisie)

 

Założony: 13.10.1909

 

Stadion: Jan Louwers Stadion

 

Pojemność: 4 600 miejsc

 

Przydomek: Blauw-witten

 

Największe sukcesy: Mistrz Holandii – 1953/1954; KNVB Beker: 1936/1937

 

Największy rywal: Helmond Sport (Erste Divisie), poprzednio PSV.

 

Ilość sezonów w Erste Divisie: 53 (rekord).

 

Po spadku w sezonie 1976/1977 z najwyższej klasy rozgrywkowej, jest drużyną nieprzerwanie występującą na drugim szczeblu rozgrywek. Ciekawostką jest, że w 2004 roku nawiązano współpracę z PSV, skąd wypożyczono kilku graczy.

 

Cele do zrealizowania (klubowe) – plan 10 letni:

  1. Awans do Eredivisie w przeciągu pięciu sezonów,
  2. Utrzymanie się w niej,
  3. W pierwszym sezonie zajęcie pozycji w przedziale 9¸13,
  4. Rozwiązanie współpracy z PSV i zostanie w przyszłości klubem partnerskim dla innego klubu,
  5. Zdobycie Mistrza Kraju,
  6. Zwyciężenie w KNVB Beker.

Cele do zrealizowania (menadżerskie)

  1. Po zdobyciu Mistrza Kraju i zwycięstwie w KNVB Beker przejście do innego kraju.
  2. Zdobycie tam Mistrza oraz Pucharu Krajowego.
Odnośnik do komentarza

 

 

  1. Rozwiązanie współpracy z PSV i zostanie w przyszłości klubem partnerskim dla innego klubu,

 

Jakiś konkretny powód dlaczego tak?

 

pewnie, jak awansuję to mi się umowa sama rozwiąże i wtedy bym z chęcią pozyskał klub mój własny klub filialny :D

Odnośnik do komentarza

@timon

 

Pora spróbować sił w czymś trudniejszym a sejw GKS Piotrcovią czeka

 

Po zorganizowaniu spotkania ze sztabem szkoleniowym, wyznaczyłem mego asystenta Jurgena Dirkx`a do zajmowania się szeroko pojętą organizacją meczów sparingowych, tj. ich organizacją oraz braniem w nich udziału, jako menadżer oraz wyznaczony został do przeprowadzania rozmów motywacyjnych. Orłem z psychologii nigdy nie byłem.

 

Powoli zacząłem rozglądać się za menadżerami zespołów U-19, drużyny rezerw, koordynatorem pionu juniorskiego oraz obserwatorami.

 

Po zamieszczeniu ogłoszeń, zgłosiło się kilku kandydatów. Na menadżera zespołu U-19 wziąłem Pierre van Hooijdonka (44l. eks-S 46A; 14 G), na menadżera zespołu rezerw, człowieka, który się suszarce Sir Aleksa nie kłaniał, Edwina van der Sara (43l. eks-GK, 130A). Najbardziej jednak rozbawił mnie niejaki Adam Zejer (Stomil Olsztyn), który za posadę koordynatora pionu juniorskiego zażyczył sobie tygodniówki w wysokości 700 funtów. Skandal i rozbój w biały dzień. Na razie obejdziemy się vacatem na tym stanowisku. Obserwatorzy, których zatrudniłem prezentują nie najgorszy poziom umiejętności.

 

W ciągu tych kilku pierwszych tygodni sprowadziłem kilku zawodników, również obejrzanych na dwóch meczach zawodników bez klubu. Tak sprowadziłem młodzieżowego reprezentanta Węgier Mate Szolge.

 

Wyniki spotkań towarzyskich:

 

Wuppertal (D) 2:0 (Gianluca Maria`16; Anthony van der Hurk`67)

 

Walhain (W) 1:0 (Sherry Kindo Kamara`59)

 

EVV (W) 1:2 (Brenny Evers`42; Dennis Welters`88 – Rob van Boekel`72)

 

Valenciennes (D) 0:2 (Vincent Adoubukar`66; Maor Melikson`75)

 

Kapellan (D) 4:0 (Gianluca Maria`37 `50; Anthony van der Hurk`46; Josemar Makiavala`69)

 

Sprowadzeni zawodnicy – stan na dzień 31.08.2013 roku.

 

Sprowadzeni członkowie sztabu szkoleniowego

 

Sztab szkoleniowy

 

Wyniki spotkań ligowych:

 

Sparta Rotterdam (D) 0:0 (Theo Lucius`42)

 

Excelsior (W) 1:1 (Niels Vorthorten`17; Frank Olijve`43; Youssef El-Akachaoui`59; Richard Stolte`82 – Theo Lucius`69 karny; Weseley Vanbelle`32; Fries Deschilder kont.`58)

 

Telstar (D) 1:2 (Jason Bourdouxhe`86 Vinnie Vermeer`36; Sherry Kindo`71; Jonathan Vervoort`77 – Melvin Grootfaam`64; Frank Korpenshoek`74)

 

FC Emmen (W) 1:2 (Kay Velda`4 Kay Velda`49; Eldrige Rojer kont`54; Ruud ter Heide`71 – Gianluca Maria`49)

 

Volendam (D) 1:1 (Josemar Makiavala`64 Josemar Makiavala`39; Jonathan Vervoort `90+3 – Ludicinio Marengo`90 Ludicinio Marengo`60.; Levi Schwiebbe`77)

 

Po tym spotkaniu The Lucius został nominowany do Jedenastki Kolejki.

 

Fortuna Sittard (W) 1:1 (Mustapha Riga`5 karny; Roy Goossens`34 – Jason Bourdouxhe`15; Joep van Vroenhoven`47; Theo Lucius`75)

 

Tabela ligowa po sześciu kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Ooo lubię ligę holenderską jeżeli chodzi o FMa. Z Go Ahead Eagles zrobiłem chyba największy progres w mojej historii FMów :D

Aaa i miałem pytać ustawiałeś w jakiś sposób ekran podglądu ligi z tego screena: http://s5.postimg.org/v0owx965z/2013_12_17_00003.jpg ?

Chodzi mi o wykres reputacji rozgrywek, już gdzieś u kogś to widziałem, a za nic nie potrafię odnaleźć tego u siebie ;)

Odnośnik do komentarza

Przed nami kolejna faza ciężkich spotkań. Szansą na poprawę morale było wyjazdowe spotkanie z SC Genemuiden w Drugiej Rundzie Pucharu Holandii.

FC Den Bosch (D) 0:2 (Bart van Brakel`18 kar; van den Broek`60). Żółta kartka: van Vreonhoven`56 (FC Eindoven).

FC Oss (D) 2:2 (Intrezar`13 sam.; Ramlal`79 sam. – van den Ouweland`24; Trajkov`74). Żółta kartka: van der Sloot`49 (FC Oss), Bourdouxhe`31(FC Eindhoven) nie wykorzystał rzutu karnego.

SC Genemuiden (W) – KNVB Beker 2 Runda 2:0 (de Visscher`23 kar.; van der Kolk`45. Żółte kartki: Eppenga`49; Durwael`28; Koc`37; Kamara`50; Verkoelen`73 (wszyscy FC Eindhoven).

Notes: Rezultat tego spotkania był dla mnie szokiem.

SC Cambuur (W) 2:4 (van den Hurk`46 sam.; Hemmen`51 sam. – Maria`24`36; Bourdouxhe`58; van den Hurk`74). Żółte kartki: El Makrini`45; Schokker`84 (wszyscy SC Cambuur). Czerwona kartka: Koc`75 (FC Eindhoven), Keurntjes`31 (SC Cambuur) został kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza

L 10/34 5.10.2012 rok, De Adelaarshorst Stadion, Deventer

Go Ahead (W) 0:2 (Lettinga`5; Wellenberg`23).

Żółte kartki: Deschlider`49; Bourdouxhe`69; Kamara`72 (wszyscy FC Eindhoven) a Kamara`73 (FC Eindhoven) został kontuzjowany.

Widzów: 3 924.

L 11/34 12.10.2012 rok, Jan Louwers Stadion, Eindhoven

SC Vendaam (D) 0:2 (Opoku`19; Overtoom`60).

Żółte kartki: Aktaou`6; Rozema`50 (wszyscy SC Vendaam) a Rhomassen`28 (FC Eindhoven) został kontuzjowany.

Widzów: 2 550.

L 12/34 19.10.2012 rok, GN Bouw Stadion, Dordrecht

FC Dordrecht (W) 2:0 (Deschlider`17;van Geele`84).

Żółta kartka: Maria`24 (FC Eindhoven).

Widzów: 2 411.

Notes: Zmiana taktyki przyczyniła się do zwycięstwa.

L 13/34 26.10.2012 rok, Mitsubishi Forklift Stadion, Almere

Almere City (W) 4:0 (Maria`19; Ospitalieri`41 (k) `45; Bourdouxhe`87).

Żółte kartki: Ospitalieri `36; Vanbelle`59 (FC Eindhoven); Oost`18; Resodihardjo`74; Meulens`86 (Almere City).

Beekmans`23; van Zaanen`43 (Almere City); Van Geele`56 (FC Eindhoven) zostali kontuzjowani.

Widzów: 1 578.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...