Skocz do zawartości

Wybory MT IV kadencji - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce dla polemik dotyczących zbliżających się wyborów do drużyny admińskiej.

 

 

 

Procedura wyborów:

- od dziś do 15 XII (do 23.59): zgłaszanie kandydatur

- od 16 do 31 XII odbędzie się głosowanie w jawnej ankiecie na tych kandydatów, którzy zgodzą się wziąć w niej udział; prawo głosu mają użytkownicy, którzy zarejestrowali się przed 1 lipca 2013, a 1 grudnia 2013 mieli przynajmniej 10 postów.

- Pięciu kandydatów z największą ilością głosów utworzy nowy MT.

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny napisze: wg mnie za często są te wybory i pół roczna kadencja mija zbyt szybko. Proponowałbym wybory raz do roku w grudniu i tyle. Dajmy się MT wykazać w dłuższym czasie.

Swoją drogą czy ktoś ma jakiekolwiek większe zarzuty do obecnego MT i sposobu ich działalności? Wątpię, może pojedyncze osoby by się na siłę znalazly. Dlaczego więc mamy rozwalać coś co dobrze działa i wybierać ponownie. Ta kadencja musi być półroczna bo tak było na jej starcie oznajmione, ale może ten MT podejmie decyzję PRZED wyborami by następna była już roczna? Jak się nie sprawdzi to zawsze można zrobić wybory przedterminowe ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMHO nie ma o czym dyskutować. Jeżeli kadencja miałaby być wydłużona, to taką decyzję pod dyskusję powinien przedstawić dopiero MT IV, a w życie wejść to powinno w MT V. Tak radykalna w sumie zmiana powinna być przeprowadzona w ramach pogłębionej dyskusji, bez wyborczego zgiełku. W ramach ogólnoforumowej ankiety, a nie decyzji MT. Sam zresztą nie jestem pewny, czy pomysł warto wprowadzać: czy system działa źle? Na razie przynajmniej jestem tego samego zdania co Kinas: po co zmieniać coś, co działa. Ale jeśli masz kontrargumenty, proponuję wrócić do tego pomysłu na początku stycznia. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze, chcę podziękować za oddane głosy. To w sporej części zasługa moich kolegów z odchodzącego MT, najlepszego jego składu w jakim miałem zaszczyć uczestniczyć.

Po drugie, pozostali wybrani proszeni są o deklarację chęci współtworzenia MT IV.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dziękuję za zaufanie wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. Nie miałem (i nie mam) żadnego programu wyborczego, bo uważam, że MT jest od podejmowania przemyślanych decyzji odnośnie funkcjonowania forum i trzymania w ryzach użytkowników, aby się wirtualnie nie pozabijali. Obecny (jak i wcześniejszy również) skład to gwarantuje.

 

Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...