Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wybrałem H ;)

 

Nie jest źle. Może wyniki super nie są, ale pamiętam, że mam niezgrany zespół no i jest jeszcze mega mocny. Zaczęliśmy od wygranej z Marsylią w LM 4:3, dziwny mecz - od 50 minuty przegrywaliśmy i graliśmy w 10, a i tak wygrana. Potem jednak chrzest taktyki - 1:5 z Arsenalem w plecy, 0:1 z Birmingham (lider) i 0:1 z Fulham, ale dałem jej szansę, bo tworzymy więcej akcji i ogólnie więcej się dzieje. Wygrywamy wtedy 3:2 z Olympiakosem i zapewniamy sobie awans z grupy LM, wygrywamy w City w lidze 2:1, potem ulegamy im w pucharze, ale grali rezerwowi. W następnej kolejce miażdżymy 4:1 Everton i na koniec ulegamy Bayernowi w LM 2:0.

Odnośnik do komentarza

Czyli działa jednak średnio. Typowo cmowo - nierówno. Szkoda,bo myślałem,że może udało się znaleźć coś,co zapewnia jakąś stabilizacje poza taktykami na 2 napastników. U mnie tak było,ale moja drużyna była już ponad ligę szkocką może dlatego nie było tego tak widać. Powodzenia życzę. Mam nadzieję,że nie zniechęcisz się szybko do grania na jednego napastnika i będziesz się tego trzymać,bo grając na dwóch CM staje się banalny jednak. ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, mi nie jest łatwo :P

 

A jakie cechy ma Twój napadzior? Ja mam Defoe, Aston cienki, czasem musi grać Mutu, który strzela najwięcej... Myślałem, że w styczniu sypną hajsem, ale niestety nie :P

 

Teraz w pomocy będę grał na DMC Carrickiem, a na AMC Hargreavesem i Lampardem.

Odnośnik do komentarza

W Aberdeen moim głównym atakującym był Carignano. http://i.imgur.com/B2OhkVz.png jego statsy wyglądały tak. Mutu to jeden z (wielu) najlepszych napastników w grze. Nic dziwnego,że strzela najlepiej. Defoe gra strasznie w kratkę w cmie. U mnie w kadrze często był zdejmowany,bo grał na "6" z drugiej strony miał mecze,że potrafił wejść i strzelić 2 bramki w 5 minut. Z młodych angielskich napastników tym najlepszym z pewnością jest Ameobi. Co do Twojego zestawienia pomocy. Z pewnością zrezygnował bym z grania Owenem na AMC,a wystawieniu go jako głównego DP. To najważniejsza pozycja tej taktyki,więc ktoś taki jak Hargreaves to udźwignie (czego osobiście nie mogę powiedzieć o Carricku). Tak jak już pisałem wcześniej zalecam jak najszybsze odesłanie Lamparda do innego klubu (Valencia często chętnie go przygarnia). Na ogrom saveów jakie zagrałem Frank w żadnym się nie sprawdzał. Tutaj stawiał bym definitywnie na Joe Cola,który średnio pasuje do CMowej pozycji LP (ze względu to,że jest prawonożny),więc moim zdaniem jego jedynym miejscem na boisku jest gra na AMC. Z młodych Anglików na tej pozycji pod uwagę wziąłbym Davida Foxa z United. Często po 2 sezonie ląduje na liście transferowej do kupienia za ok. 500k. Odpowiednio prowadzony może wyrosnąć na najlepszego zawodnika w grze i prowadzić drużynę po zwycięstwa (u mnie zarówno w reprze jak i United).

Odnośnik do komentarza

Lamparda będę mógł sprzedać dopiero jak będę miał już samych Anglików. Właśnie przestawiłem Owena na AMC z DMC, żeby grać trójką Anglików - Owen - Carrick - Lamps, Cole musi póki co grać na ML, bo ... jest tylko Duff za niego, a to nie Anglik ;) Ewentualnie Tonge, który jest M LC. Foxa obczajam, na razie jest wypożyczony.

 

Tak jak mówiłem - ten sezon to taki testowy, liczę, że latem wzmocnie już wszystkie pozycje Anglikami to będzie łatwiej o rotację.

Odnośnik do komentarza

Dograłem sezon taksą :) W Lidze Mistrzów ładnie, pyknęliśmy... Arsenal. W 1/4 jednak pojechał na PSV, ale 1/4 to i tak dobry finał. Puchary odpuściłem to nawet nie patrzę.

 

W lidze za to... drugie miejsce 71 punkty, tyle samo co Tottenham i Birmingham, ale to my zostaliśmy wicemistrzami, United 7 punktów więcej niż my.

 

Lamps:

http://oi58.tinypic.com/2v2fc.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie trzeba dużo ogarniać wszystko tam jest opisane, jakie umiejętności dany trening podnosi. Jak ustalasz dla całej drużyny to ustaw sobie taki zrównoważony raczej, żeby wszystko potrenować, oczywiście wyróżniając bramkarzy (nigdy nie trenowałem ich z zespołem,bo mają swoje ćwiczenia treningowe). Weź to poprostu na chłopski rozum, nie wiem czy grałeś kiedyś w piłke, chodziłeś na jakieś treningi? :) Tam np. niedziela cała wolna, sobota wieczór lub rano jeden dzień wolny, a reszte niech pracują w końcu za to pieniądze dostają ;p

I pamiętaj jedna zasade, monotonny trening tygodniami nigdy nie przyniesie super efektów związanych ze wzrostem umiejętności, a na to też składa się wiele czynników jak wiek, częstość występów,predyspozycje rozwoju ustalone odgórnie przy tworzeniu zawodnika itp. :))

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Lepiej ustawić dla całej drużyny jeden, czy na poszczególne pozycje ( dla napastnikow, pomocnikow, obroncow)?

Z tego co ja pamiętam to lepiej ustawić dla poszczególnych pozycji.

 

Ja tam wolę treningi na poszczególne pozycje, ale to jest moje osobiste podejście ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...