Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Jeśli to w złym temacie, to z góry przepraszam.

Czy któryś z użytkowników forum ma w swojej kolekcji taktykę do cm 03/04, która była kiedyś dostępna na centrumfm pod nazwą 442HH?(podpisana, że świetnie sprawdza się w lidze angielskiej). Niestety, w internecie wyskakuje mi taktyka o takiej samej nazwie tylko do cm 01/02.

Jeśli ktoś ją posiada, to proszę o wysłanie na adres mailowy: radioaktywnkapusta@interia.pl.

Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane :) Miłego granaia.

Dzień dobry,

Dziękuję bardzo za odzew... ale zrobiłem literówkę w mailu... powinno być radioaktywnakapusta@interia.pl

Poprzednim razem zjadłem literkę a...

Czy są jeszcze inne skuteczne taktyki oparte na klasycznym ustawieniu 442?

Uprzejmie proszę o przesłanie poprzedniej taktyki jeszcze raz, oraz jeśli to możliwe, o dodatkowe taktyki.

Przepraszam za zamieszanie oraz z góry dziękuję.

Nic się nie stało :) Nie zauważyłem maila zwrotnego, także nie wiedziałem, że nie doszło. Już wysłałem wszystkie taktyki, jakie posidam. Miłej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blau wrzucisz yegp Graala w siec mistrzu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes mistrzem. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę leniwcem i zapytam czy złoży mi to ktoś w jedną paczkę i jednym linkiem obsłuży. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Blau :) Będę miał co testować w weekend. Pogoda jest typowo menedżerska :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja czekam na jakieś raporciki taktyczne po weekendzie w takim razie ;) U nas jest piękna pogoda i podobno najpiękniejszy weekend w tym roku nadchodzi :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tam postaram się sklecić po weekendzie a za tą Twoją ładną pogodę dostałbyś minusa ale Cię znam więc wychodzi na zero ;) u nas zimno, piździ i pada :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No racja, wieje jak w apokalipsie :P Wrzucam jeszcze reżimy treningowe do testowania, bo ja osobiście korzystam z takiego przygotowanego przez gościa z CM Rev, który oczywiście też dorzucam :)http://speedy.sh/gVzbV/1zestaw-treningowy.rar

http://speedy.sh/bEQRE/2zestaw-treningowy.rar

http://speedy.sh/GMySM/3zestaw-treningowy.rar

http://speedy.sh/RHBCH/Jak-ustawic-trening.doc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rezimy beda mialy pewnie mega zainteresowanie, bo mielismy tego mniej w tym temacie. Dobrze widziec, ze cos ruszylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te reżimy ktoś już tu wrzucał,bo mój dysk je zna. Nawet o tej samej nazwie. Ale wrzuta poradnika jak najbardziej świeża w tym temacie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd tak w ogóle wytrzasnąłeś ten poradnik o treningach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to taki poradnik był w formie artykułu na cmrev. Nie wiem czy czasem nie jest do tej pory tylko bez zdjęć.

EDIT. Testowałem przez 2 sezony taktykę 442England. W polskiej lidze sprawdza się bardzo dobrze. Z zespołu, który był nad strefą spadkową zrodziła się ekipa walcząca o mistrza i triumfator Pucharu Polski. O dziwo zespół w drugim sezonie gry według tej taktyki pokazał pełnię swoich możliwości. W pierwszym zauważyłem poprawę gry ale bez fajerwerków ;) Niedługo zaczynam 3 sezon. Zobaczymy co nam przyniesie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PB_EL_asesino - Właśnie niedawno ją włączyłem do testowania. Moje pierwsze wrażenia są takie, że w ofensywie opiera się ona na głównie środkowym pomocniku :)

W meczu potrafi on być indywidualną gwiazdą i mieć więcej akcji strzeleckich od napastników. Nie wiem jak to działa, ale bardzo łatwo dochodzi do sytuacji sam na sam:)

C.Ronaldo w 1 meczu w tej taktyce na środkowego pomocnika miał ocene 10 i hat-tricka :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? :D

Nigdy nie grałem diablo więc wybaczcie :D

Ale jest tam też inna taktyka o takiej nazwie, ale ominąłem z marszu xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę otworzyć tego poradnika. Ściąga mi plik bez rozszerzenia. W czym to otworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli probojesz sciagnac na telefon to Ci bie zadziala na niektorych z nich. Na pc dziala okej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi