Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czesc xd zglaszam sie ponownie. Jestem w polowie 2 sezonu. Co do transferow udalo mi sie sciagnac Toledo, z tym ze za bardzo wielka sume, mocno przeplacilem ale oplacalo sie :). Kupilem go za 24mln. Dodatkowo moj sklad zasilil Oliseh. Niestety nie przypilnowalem kontraktow i na zasadzie wolnego transferu stracilem wielu pilkarzy w tym Hargeavasa i Lella (a szkoda bo Inter oferowal za Hargreavasa 13mln). Mimo to mam w skladzie bardzo ciasno i niestety tacy pilkarze jak Michael Ballack czy Claudio Pizzaro musza siedziec na lawce i czekac na swoja szanse. Aktualnie gram taktyka 4-1-3-2 z ofensywnym pomocnikiem. Znakomicie na srodku spisuje sie Pischulichi nieraz w 4 meczach strzela 6 bramek! W lidze prowadze, w lidze mistrzow wyszedlem z grupy z samymi wygranymi i jednym remisem. W pucharze niemiec aktualnie cwiercfinal.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Męczę i męczę tego CM'a, od lat niezmiennie, ale ciągle mnie czymś zaskakuje. Odkąd prowadzę Arminię Bielefeld w BuLi (objąłem ją w 2. BuLi, awansowałem do 1., a po dwóch sezonach budowania zespołu zdobyłem mistrzostwo Niemiec), mam problem z każdą dłuższą przerwą meczową. Nawet 10-14 dni bez meczów dla moich zawodników to tragiczna w skutkach obniżka formy ('poważne braki kondycyjne', czasami 'w pełni sił'). Co robicie w podobnych sytuacjach? Zdarzają Wam się? Rotuję składem dość regularnie, staram się, żeby każdy z zawodników w sezonie miał ok. 25-30(10) meczów. Tego problemu nie miałem w Anglii, gdzie prowadziłem Citizens (dawno nie ciągnąłem żadnego zespołu z topu, trzeba było sobie co nieco przypomnieć).

 

Druga kwestia to drużynowe polecenia taktyczne:

1. podania zwykle ustawiałem na 'krótkie', jednak po odznaczeniu tej opcji (pozostają wtedy 'mieszane'), mój zespół jest znacznie skuteczniejszy. Arminia nijak ma się do klasy City, stąd faktycznie to może być aż taki wpływ?

2. drużynę u siebie ustawiam jako 'ofensywną' przy ustawieniu 4-4-2. Z kolei na wyjazdach gram 'defensywnie' przy 4-2-2-2 (2x DPŚ, OPL, OPP, 2x NŚ). Jakieś sugestie?

 

Służę oczywiście szerszym opisem kadry, wynikami, taksą.

Odnośnik do komentarza

Ciagniesz ren sam trening przy dluzszych przerwach? Jaki reżim treningowy używasz? W Anglii nie ma takich wiele bo gra sie caly sezon bez raczej dwutygodniowych przerw, wiec nieco to tlumaczy.

 

Co do polecen taktycznych to bardzo trudno powiedziec co i jak bez wglądu na zawodnikow czy samych taktyk.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...