Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
szkodi

Niesamowite sytuacje - screenshoty

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o to, czy Radzionków był słaby czy mocny, a o wielce interesujące rozstrzygnięcie w rzutach karnych (dopiero 10 kolejka, mnóstwo karnych nie wykorzystanych).

Tak na marginesie, to bardzo często zdarzały się odpadnięcia wielkich w 1. rundzie Pucharu Polski (gdy ja grałem z Radzionkowem, to Wisła odpadła z HKP Toruń).

Zwracam też uwagę na statystyki, szczególnie ilość celnych strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem Wam pokazać historie Juventusu. Na wstępie Juve w sezonie 11/12 było mistrzem kraju i zdobyło LM. Sezon później zajęli 3. miejsce,a w kolejnym miejsce 5. Zdawało się,że to chwilowy kryzys. Jednak sezon 14/15 przyniósł dla nich całkiem inny scenariusz. Sezon na ławce rozpoczął Gian Nicola Bisciotti (obecnie Barcelona). Radził sobie bardzo przeciętnie. Juve zajmowało przez pół roku miejsce w drugiej części tabeli,więc go zwolniono. Wtedy włodarze Juve popłynęli po całości. Zatrudniono Toninho Cerezo (http://i.imgur.com/2ruZqhQ.png)

który w trenerce osiągnął tyle,że prowadził Kashimę Antlers (http://i.imgur.com/NjXHHAz.png). Jeśli spojrzeliście na tego screena już wiecie jakie było jego kolejne osiągnięcie. Tak otóż ten ów trener spuścił z ligi Juventus (http://i.imgur.com/5iPDwHR.png). A to jego statystyki http://i.imgur.com/1Sgs1eF.png. Na usprawiedliwienie można dodać,że skład Juventusu to zbieranina emerytów (http://i.imgur.com/83ZK4kA.png) niemniej wciąż prezentujących wysokie umiejętności. Co sądzicie? Za rok wrócą czy pozostaną w odmętach non-league na lata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, ciekawe choc z tego co pamietam Juve na glownej bazie w wiekszosci spadalo po 10 latach ;) Ciekawe jest to, ze w ogole nie zostal jeszcze ten gosc zwolniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Został zaraz po rozpoczęciu nowego sezonu.

Tymczasem piłkarz Interu na zaskakującej rehabilitacji

e1ghLIB.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Został zaraz po rozpoczęciu nowego sezonu.

Tymczasem piłkarz Interu na zaskakującej rehabilitacji

e1ghLIB.png

Chemia przy wiazadlach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra. Coraz bardziej zaskakuje mnie ta gra :P Tyle lat przegranych, ale czegoś takiego to ja jeszczem nie widzioł chopy:

schoolboy.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

79682270341174120263_thumb.jpg

wszechstronny bramkarz :P zreszta niedawno poszedl za ciosem i sam strzelil jedna bramke w stylu szmaty kuszczaka :D

zawsze jak najszybciej go wyciagam z man city - za 2-3 lata zacznie sie ustawiac do niego kolejka z portfelami ale nie oddam

swoja droga dwie asysty w meczu i tylko "siodemka" ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasper to przecież był wonderkid, zresztą jak cały Twój team prawie :D A słaba ocena pewnie przez słabą dokładność podań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten sam zawodnik co pare postow wyzej minelo w grze pare miesiecy i nowa umowa - coraz ciekawsze te kontrakty sa :D

56513720585929390084_thumb.jpg

10 stycznia ma 18 urodziny wiec pewnie szykuje sie cos grubego w zwiazku z czym dzialacze wisly plock wola nie ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) to przez przypadek nie sa jakies testy? Choc nigdy nie widzialem, aby klub prowadzony przez AI testowal kogokolwiek :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antonio Taylor - 19-letni napastnik

b63c47c17eba9c1e.jpg

Reprezentant Jamajki w reprze gra na bramce.

0adf28246e8fb36c.jpg

A w ostatnim meczu strzelił bramkę z karnego.

1e5cb6d1fe5adf83.jpg

;P

Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się spotkałem z tym, że obrońca bronił w Gruzji to ich pozamiatałem xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki grali z Portoryko więc doszli do wniosku, że czas na relaks i napastnik zagra na bramce ;) Umiejętności bramkarskie 4 :P Nie rozumiem tylko dlaczego nie powołali bramkarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W reprezentacji Nigerii widziałem często na bramce Martinsa albo Issaha Eliakwu, obaj to oczywiście snajperzy z mojego Interu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz o Superpuchar wzbudził w roku 2016 spore emocje. Jako ,że jest przerwa pora policzyc widzów! Otóż na stadionie w Monaco szaleje na trybunach 1987 fanów. Przed telewizorami drugie tyle!

06909cf47005261b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki dobór drużyn :keke:

Ty prowadzisz Legię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzialem juz wiele zabawnych absurdow w tej grze ale przypadek Banik Ostrava i ich droga do Superpucharu jest wyjatkowy. Jest tam tylko 16 prawdziwych graczy (reszta na szaro) ktorzy i tak maja zupełnie przypadkowe statystyki a mimo to przebrneli droge od pierwszej rundy Pucharu Intertoto! Po drodze eliminowali tak zarowno kopciuszkow jak i europejskie potęgi kolejno Żenis Astana, Sturm Graz, Saturn Ramieńskoje, Wolfsburg, Panionios, Smartno, Vaduz, Wisła Kraków, Valencia, Benfica, Borussia Dortmund a w finale Pucharu UEFA rozbili Real Madryt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi