Skocz do zawartości
szkodi

Niesamowite sytuacje - screenshoty

Rekomendowane odpowiedzi

Będą różne ciekawostki, ale bez skreenów, bo to dość stare sytuacje.

Najpierw Puchar Niemiec. Prowadziłem kiedyś Dortmund. Rezerwy spotkały się w z I drużyną w półfinale. I wygrały półfinał, a potem finał. Jednak nie miałem potem dwóch drużyn w pucharach europejskich.

Kilkakrotnie robiłem reload, żeby moje drużyny spotkały się dopiero w finale. Nie udało się.

W którejś wersji CM 3 prowadziłem reprezentację Brazylii. Moim bramkarzem (rezerwowym) był NIEGRAJĄCY manager któregoś klubu.

W CM4 prowadziłem Dortmund. Lehmann (bramkarz Dortmundu) popełnił jakiegoś kiksa i pojawił się komentarz „Lehman o mało co pokonałby własnego bramkarza”.

Jeśli moja reputacja urośnie (np. z dobry na bardzo dobry), to ZAWSZE w następnym meczu osiągam słabszy rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to dla tego, że nie używałem zbyt często opcji "zgłoś zainteresowanie", ale po tych stałych opiniach, agenta zawodnika, managera klubu itp. po jakimś czasie przyszło mi coś takiego:

1 raz zdarzyło mi się, żeby w tym cm-ie to zawodnik sam mi się oferował ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakaz hotlinkowania mi sie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że coraz więcej nowych rzeczy się dowiadujecie o CMie ;) Czasem zdarza się i tak. Jest to nieco rzadka sytuacja w CeeMie, ale jednak widziałem ją wcześniej :> Tak czy inaczej plus za skrinowanie, bo to taki "rare" tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja taką akcję widzę pierwszy raz :) leci plus

Prawie jak w FM ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie prawie bo przeciez lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to? :D Wolny pośredni czy cuś? :)

Czy to cały zespół się broni w swoim polu karnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często, czyli mniej więcej z dwa razy w sezonie, widziałem takie wolne w Cm4 02-03 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to? :D Wolny pośredni czy cuś? :)

Czy to cały zespół się broni w swoim polu karnym?

Rzut wolny pośredni. :P

I tak właściwie nie było żadnej sytuacji poprzedzającej go. Po prostu się pojawił. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że się już spotkałem z takim wolnym, ale nie pamiętam dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grając Błękitnymi, sprzedałem kiedyś swojego wychowanka do Polkowic zachowując 40% od następnego transferu. Zaczynam nowy sezon i potrzebowałem napastnika i okazało się, że mój stary grajek dobrze się rozwinął po 3 sezonach gry w Polkowicach, więc postanowiłem go odkupić i tu taka o to sytuacja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b331faf08102d7a.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh menedżer z klauzulą odejścia? :D

Takich jajec to nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grając Błękitnymi, sprzedałem kiedyś swojego wychowanka do Polkowic zachowując 40% od następnego transferu. Zaczynam nowy sezon i potrzebowałem napastnika i okazało się, że mój stary grajek dobrze się rozwinął po 3 sezonach gry w Polkowicach, więc postanowiłem go odkupić i tu taka o to sytuacja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b331faf08102d7a.html

W sumie jak miał taką klauzulę to należy Ci się zwrot gotówki ;) Powiem jednak, że nigdy nie udało mi się na taką okazję trafić ;)

Chyba pozostałości po kontrakcie zawodniczym

http://i.imgur.com/VbppZhW.png

:keke:

Pewno tak. Thomasa Joba nie znalazłem w bazach, ale mógłby to być jakiś generowany piłkarz. Swoją drogą nie widziałem nigdy dobrego trenera z Kamerunu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Job radzi sobie wyjątkowo dobrze,bo jego Verona po 33 kolejkach ma 2. miejsce. :)

A sam Job jest na pewno na standardowej bazie jako piłkarz Sampdorii. :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pamiętam to w tamtych czasach Radzionków taki słąby nie był, a mecze remisowe wielkich z maluczkimi to nie pierwsza taka sytuacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi