Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
szkodi

Niesamowite sytuacje - screenshoty

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem teścik i rzuciłem okiem na mecz Wisły (jak ktoś się przyczepi, że nie powinni tam grać to zabije:P) i co zauważyłem?

Traciliście kiedyś tak bramki? :Dwislalol.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się Alan Uryga czerowny ze wstydu zrobił :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpaliłem teścik i rzuciłem okiem na mecz Wisły (jak ktoś się przyczepi, że nie powinni tam grać to zabije:P) i co zauważyłem?

Traciliście kiedyś tak bramki? :Dwislalol.png

Przecież oni tam nie powinni grać :keke:

Ja miałem, aczkolwiek nie traciłem tylko strzelałem. W FMie, w CM to pewnie traciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ci,co czytali wątek taktyczny kojarzą pewnie mój save Aberdeen. Dostałem tam ofertę od Celticu,więc podpisałem z nimi kontrakt. Szybko wszedłem w wyszukiwanie zawodników,by kuknąć,kto jeszcze jest na "Wygasającym". Moim oczom ukazało się nazwisko Hernana Crespo. Upewniłem się,czy aby na pewno zaznaczyłem "Poproś asystenta,by wyeliminował nierealistyczne cele transferowe". Jak się okazało tak,więc spróbowałem swoich sił w sprowadzeniu Crespo i,co się okazało:

http://i.imgur.com/EEC7Dvz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtic ma wysoka reputacje w CMie jak rowniez cala liga szkocka. To bylo obecne przez lata we wszystkich menadzerach jako, ze Szkoci brali swoja lige przez pryzmat Rangersow I Celtow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tym nie wiedziałem. Widzę, że muszę odpalić nową grę w lidze szkockiej ;)

Smigler, gratuluję transferu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No reputacja w tym cmie to jest masakra jakas... gornikiem zarobilem grube miliony , a nie moglem sobie zadnej bardziej znanej gwiazdy sprowadzic ;p

widze ze tez trzeba szkocje odpalic xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mowilem to nie tylko ten CM :P Ty mowisz Boixos przede wszystkim o obywatelstwie. SI Games niestety zapomnieli o tym, ze jako Polak mozesz byc dobrym menadzejro, wiec jest nam trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GrRubo :D czegos takiego chyba jeszcze nie widzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już to gdzieś widziałem... ale screena nie mam :/

Jak dla mnie nie groźne, bo młody zawodnik powinno mu to nie długo zniknąć z tego co wiem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frajerów Liteksem? Smigler, przecież to jednak z najlepszych drużyn w całej grze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, Todorov i Kakalov to legendy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejnych 20 ktorych usuwalem bo mieli PA po 160-180 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie,że to nie ja gram Litexem. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Januzaja w druzynie? Widze, ze nawet z oslabiona Barca bylo ciezko. Co do calej sytuacji to bywaly takie incydenty, ale nie w 1 minucie!!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Januzaja MU wystawił na listę transferową to skorzystałem za jedyne 13 mln :), choć póki co furory u mnie nie robi. W 21 meczach w podstawowym składzie 1 gol, 8 asyst. Hannover prowadzę dopiero pół sezonu więc zdarzają się wpadki, bo za takową uważam wygraną cudem w doliczonym czasie ze słabą Barcą grającą w 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacje oczywiście bardzo częste i spotykane. Z tym,że nigdy nie widziałem podwójnego wykluczenia z tego samego powodu w tej samej minucie. I do tego jeszcze 1! Rzeczywiście niesamowita sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi