Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
szkodi

Niesamowite sytuacje - screenshoty

Rekomendowane odpowiedzi

Dział utworzony w celu dzielenia się niesamowicie dziwnymi sytuacjami pochodzącymi z CM 03/04.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ach ten sklad Lazio z sezonu 2003 to cos bezcennego ale widocznie Real mial slabszy dzien bo watpie aby Zidane i Figo i ten prawdziwy Ronaldo dali sie tak łatwo ograć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronaldo akurat nie grał w tym meczu. Co więcej kolejkę później Real grał z Club Brugge i przegrał z samymi szarakami 2:0,a wspomniany Ronaldo miał notę 2. :D

Z drugiej strony Lazio bez np. Claudio Lopeza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ach ten sklad Lazio z sezonu 2003 to cos bezcennego ale widocznie Real mial slabszy dzien bo watpie aby Zidane i Figo i ten prawdziwy Ronaldo dali sie tak łatwo ograć :P

Słabszy dzień to chyba za mało powiedziane. Takie pogromy widzi się bardzo rzadko, a szczególnie przy udziale Realu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba przy udziale mlodego i bardzo utalentowanego Casilassa oraz R.Carlosa i M.Salgado oraz reszty tego mega składu a i zapomnialem o Makelele no to byl krol jako defensywny pomocnik i to wlasnie dlatego dziwne ale to wlasnie CM :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem dokończyć sezon Miedzią Legnica. Gdzieś tam w tle śmigały mi okienka z wynikami Ligi Mistrzów, na które nie mam zwyczaju patrzeć, bo po co. Tam jest kasa i tam jest sława do której nie mam jeszcze dostępu, jak to mówią nie dla psa kiełbasa. Pewniej drużyny, która wygrała zacne trofeum klubowa jednak nie mogłem przeoczyć. Zresztą zobaczcie sami :)

http://zapodaj.net/a7eca8d7e2d54.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;O Dasz rade pokazać Ekipę Śląska? Obawiam się, że to na moim updacie :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy Pepa, był i Rijkaard, a teraz nadszedł czas na Puyola. Może się zdarzyć za 7 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie wszystko jest możliwe.

A tu jeszcze jedna menedżerska perełka:

http://zapodaj.net/3c4caebfee259.jpg.html

Że też Olimpię stać na taki kontrakt :o

Warto dodać, że wcześniej prowadził Jagiellonie, Wisłę K i Piast ale z miernym skutkiem.

W grze jak w życiu, nie zawsze wybitny piłkarz jest dobrym trenerem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olimpia to przypadkiem na tym sejwie nie jest jakas mega bogata? :o I widzę, że Barcelona i jej piłkarze/trenerzy upodobali sobie Polskę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz, lepiej pamiętasz ode mnie :) coś tam było, że miała epizod w LE albo LM ale teraz zostały im chyba tylko drobne (wg gry finanse są w prządku) ;) te drobne wystarczyły na Xaviego. Sprawdziłem ile mi płacą i okazało się że ja dostaję taką samą tygodniówkę :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:laugh: Dobre, poślizgnął się na telefonie komórkowym. Takiego czegoś moje oczy jeszcze nie widziały. Masz plusa jak nic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na telefonie nie jeden z moich zawodników juz się poslizgnal. Fajtlapy :P Zmieniłem to na "tablecie" u siebie bo jest bardziej modernistycznie ;) Finał Pucharu Holandii.... Panowie z SI zapomnieli o tym, że rezerwy grać nie mogą z zespołem A :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jeszcze na czyim telefonie się pośliznął ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie wiesz jak szybko technologia Chin może mieć nacisk na ich rozwój piłkarski. Zaprawdę mieliśmy Grecję, to dlaczego nie Chiny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi