Skocz do zawartości

Niesamowite sytuacje - screenshoty


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Będą różne ciekawostki, ale bez skreenów, bo to dość stare sytuacje.

 

Najpierw Puchar Niemiec. Prowadziłem kiedyś Dortmund. Rezerwy spotkały się w z I drużyną w półfinale. I wygrały półfinał, a potem finał. Jednak nie miałem potem dwóch drużyn w pucharach europejskich.

Kilkakrotnie robiłem reload, żeby moje drużyny spotkały się dopiero w finale. Nie udało się.

 

W którejś wersji CM 3 prowadziłem reprezentację Brazylii. Moim bramkarzem (rezerwowym) był NIEGRAJĄCY manager któregoś klubu.

 

W CM4 prowadziłem Dortmund. Lehmann (bramkarz Dortmundu) popełnił jakiegoś kiksa i pojawił się komentarz „Lehman o mało co pokonałby własnego bramkarza”.

 

Jeśli moja reputacja urośnie (np. z dobry na bardzo dobry), to ZAWSZE w następnym meczu osiągam słabszy rezultat.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Może to dla tego, że nie używałem zbyt często opcji "zgłoś zainteresowanie", ale po tych stałych opiniach, agenta zawodnika, managera klubu itp. po jakimś czasie przyszło mi coś takiego:

 

 

 

1 raz zdarzyło mi się, żeby w tym cm-ie to zawodnik sam mi się oferował ;P

Odnośnik do komentarza

Widzę, że coraz więcej nowych rzeczy się dowiadujecie o CMie ;) Czasem zdarza się i tak. Jest to nieco rzadka sytuacja w CeeMie, ale jednak widziałem ją wcześniej :> Tak czy inaczej plus za skrinowanie, bo to taki "rare" tej wersji.

Odnośnik do komentarza

Grając Błękitnymi, sprzedałem kiedyś swojego wychowanka do Polkowic zachowując 40% od następnego transferu. Zaczynam nowy sezon i potrzebowałem napastnika i okazało się, że mój stary grajek dobrze się rozwinął po 3 sezonach gry w Polkowicach, więc postanowiłem go odkupić i tu taka o to sytuacja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b331faf08102d7a.html

Odnośnik do komentarza

Grając Błękitnymi, sprzedałem kiedyś swojego wychowanka do Polkowic zachowując 40% od następnego transferu. Zaczynam nowy sezon i potrzebowałem napastnika i okazało się, że mój stary grajek dobrze się rozwinął po 3 sezonach gry w Polkowicach, więc postanowiłem go odkupić i tu taka o to sytuacja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b331faf08102d7a.html

 

W sumie jak miał taką klauzulę to należy Ci się zwrot gotówki ;) Powiem jednak, że nigdy nie udało mi się na taką okazję trafić ;)

Chyba pozostałości po kontrakcie zawodniczym

 

http://i.imgur.com/VbppZhW.png

 

:keke:

Pewno tak. Thomasa Joba nie znalazłem w bazach, ale mógłby to być jakiś generowany piłkarz. Swoją drogą nie widziałem nigdy dobrego trenera z Kamerunu :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...