Skocz do zawartości

Skandale w piłce nożnej


Keith Flint

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam tak temat, bo coraz więcej słychać o dziwnych sytuacjach w futbolu.

Świeży temat: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/399030/skandaliczna-decyzja-fifa-anulowano-porazke-hiszpanow-z-rpa

 

Moim zdaniem powini dać karę del Bosque (zawieszenie półroczne), dać karę federacji hiszpańskiej za świadome łamanie ustaleń, no i dożywotnio zawiesić sędziego. Tymczasem, unieważniają mecz.

 

Odnośnik do komentarza

To nie wina sedziego, tylko durnych przepisow. W meczach towarzyskich mozna robic tyle zmian, ile sie komus podoba, tylko wynik takiego meczu nie jest brany pod uwage. Powinno sie wprowadzic okreslony limit i kropka. Nie wiem co ma tu sedzia do gadania :roll:

Co piłeś? W towarzyskich można zrobić tyle zmian ile określa limit lub ustalenia pomiędzy selekcjonerami. Widocznie było inaczej.

Odnośnik do komentarza

To analogiczna sytuacja jak w meczu Polaków z bodaj Rumunią (?). Jak dla mnie bardzo sztuczny i nieżyciowy przepis. IMO w meczach towarzyskich nie powinno być jakiegokolwiek limitu zmian.

 

 

Dokładnie z Rumunami u nas było tak samo :) Jak dla mnie głupota, ale cóz, FIFA zawsze stanie po stronie Hiszpanów.

Odnośnik do komentarza

Swego czesu Sven-Goran Erisksson jako selekcjoner Anglii zrobił 11 zmian w meczu i jakiś czas po tym wprowadzno limit sześciu. Czy to miało związek z wyczynem Szweda nie pamiętam. I również jestem zdania, że każdy w meczu towarzysklm ma prawo do dowolnej liczby zmian.

 

Jeszcze odnośnie skandali to Mundial '82 i mecz fazy grupowej RFN - Austria, Niemcy szybko strzelili bramkę i do końca spotkania obie ekipy reakreacyjnie kopały sobie piłkę. Wynik ten wyrzucił za burtę Algierczyków, którzy w pierwszym meczu wygrali z RFN 2:1

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/504099/messi-pral-brudna-kase-chcial-w-to-wciagnac-lewandowskiegoTeza artykułu mimo wszystko wydaje mi się mocno naciągana. Jednak skandal nam się kroi. No i jakby do tych meczów doszło, a Messi naprawdę wykorzystywałby to do haniebnego procederu, to jego miejsce byłoby w więzieniu, nie zależnie od tego jak wielkim piłkarzem jest. Na szczęście do meczów nie doszło.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/511334/kazimierz-gren-aresztowany-w-irlandiiKazia Grenia aresztowali i bynajm niej nie jest to skandalem, skandalem jest to, że to dopiero Irlandczycy musieli się mu dobrać do dupy.
i mimo że Irole go raczej wypuszczą, cieszy mnie fakt, że w końcu w nascych strukturach nie ma ludzi bezkarnych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...