Skocz do zawartości
Gość Profesor

Fantasy Premier League

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, więc i ja zrobię kilka roszad w składzie. Trzeba zainwestować w 3go napadalca. Zastanawiam się również nad wywaleniem Rosickyego, ale jednak miał dziś od groma sytuacji i żeby był skuteczny, zaliczyłby hattricka. Chyba zakupie Hleba, który gra praktycznie jako wchodzący napastnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieźle mi poszło ale i tak zmiany. N'Zgobia za Daviesa i Corluka za Hyypie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Mnie uratowali obrońcy. Dwóch z Reading i dwóch z Manchesteru United :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem 3, ale to dlatego, że zapomniałem o kontuzji Johna T z Chelsea i miałem go w 1 składzie :). Już też wykorzystałem swoją Wild card. :P

A nie, tego Johna to mi automatycznie wymieniło:-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc u mnie wskoczył do składu Hleb, także mam w środku pola 2 graczy Arsenalu :P Rosicky przetrwał ;) Wskoczył również za Daviesa z Fuhlam Kapo. W do napadu zakupiłem Bojinova :)

edyta mówi, że warto się jeszcze zastanowić między Bojinovem, a Zamorą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor
Jestem 3, ale to dlatego, że zapomniałem o kontuzji Johna T z Chelsea i miałem go w 1 składzie :). Już też wykorzystałem swoją Wild card. :P

A nie, tego Johna to mi automatycznie wymieniło:-).

Bo to jest fajna gra, nie jakieś "Daj mi Kasę". Jak masz kontuzjowanego zawodnika w wyjściowym składzie, punktuje za niego odpowiedni rezerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze Prof, że Ty dość nietypowo ustawiłeś zespół 532 :) Wychodzisz z założenia "pier*** konwenanse"? :>

edyta podpowiada, że to przez kontuzje pomocnika wszedł Ci piąty obrońca :zawstydzony: i od razu do dream teamu się załapał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Nie, pamiętaj, że już zmiany były. Miał grać Carvalho, ale nie zagrał jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie, pamiętaj, że już zmiany były. Miał grać Carvalho, ale nie zagrał jak widać.

hmm, Carvalho zagrał 90', dostał +2 za 90' i -1 za żółć i -1 za wpuszczone bramki. Więc wyszedł na 0. A na dole masz przecież napisane Automatic substitutions. Wszedł obrońca za Lennona kontuzjowanego. Widać miałeś ustawione, że jako pierwszy wchodzi obrońca, a nie pomocnik, czyli Dyer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Tru, tru. Tak czy owak, wywaliłem go :kekeke:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie średnio - 37 pktów, zawiódł mnie kapitan Giggs, no i Berbatov. Najwięcej pktów dzięki Essienowi i Forsselowi, który wszedł za Adebayora. Swoją drogą - kiedy napastnik Arsenalu wróci na boisko?

Bułgara zostawię w drużynie, powinien jednak strzelać. Jak będę wiedział, kiedy wróci Adebayor to się zastanowię co do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

FYI - Rooney wypadł na miesiąc z gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez zrobilem korekty w skladzie Terry -> Griffin , Bates -> Carr , Quashie -> Mascherano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najwięcej pktów dzięki Essienowi i Forsselowi, który wszedł za Adebayora. Swoją drogą - kiedy napastnik Arsenalu wróci na boisko?

~19.08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ledwie 38 pkt :P

Z czego najwięcej, bo 8, zdobył dla mnie Hleb.

A wiadomo, co z Emre? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto korekty w moim skladzie

Vidic -> Brown

Barton -> N Zogbia

Speed -> Malouda

Campo -> Wallace

Zamora -> Martins

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma jak to idealna zamiana Martinsa z Van Persie'm chwile przed meczem. Tez zrobilem kilka transferow i do mojego zespolu trafili: Kirkland (GK), Toure, Ferdinand, McShane (D), Maluda, Geovanni (M), Forsell (F)

Rainbow S.C : Van der Sarr - Agger, Hyppia, Toure - Malouda, Benayoun, Geovanni, Krancjar - Martins, Forsell, Van Persie

edyta: Luzik. Hyppie mi automatycznie zamienili z Martinsem :P

edyta 2: Van der Sarr - McShane, Agger, Hyppia, Toure - Maluda, Benayoun, Geovanii - Martins, Forsell, Van Persie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Matko, Kirkland? Nie widziałeś, jak grał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matko, Kirkland? Nie widziałeś, jak grał?

Musialem sobie jakiegos baaaardzo taniego GK sprawic :(. Wszystko wydalem na graczy z pola. Licze na to, ze VdS nie dostanie ktz. Pozniej sie pomysli o kims innym. Brakowalo mi 0,5 do kupna Fabianskiego :(. Damy rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Sunderlandu za 4.0 można kupić Gordona :) Moim zdaniem większe szanse na jakieś punkciki. W sumie pierwotnie też kupiłem Kirklanda, ale zrobie zmiane za kilka kolejek, bo na razie musze minimum 4-5 zmian dokonać :/ więc zmiana rezerwowego bramkarza poczeka na jakieś lepsze czasy, abym nie musiał za nią punktów tracić.

W ogóle strasznie słabo mi poszło, nie wypalili obrońcy z Evertonu, Szewczenko nawet nie zagrał ( wie ktoś czemu ?) - ale on musi się w końcu przełamać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi