Skocz do zawartości
Gość Profesor

Fantasy Premier League

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Reaper napisał:

Knights Radiant należącym do Sid Grani

To :profesor: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu zrobmy liste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co startuję w tych fantasy ligach, skoro i tak zawsze sobie przypominam o zmianach dopiero gdy zaczyna się mecz w TV. Startuje ktoś z forumka w jakiejś innej lidze, np. Zapinamypasy Twardowskiego, gdzie można wygrać koszulkę ulubionego zespołu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, wojt3k napisał:

Nie wiem po co startuję w tych fantasy ligach, skoro i tak zawsze sobie przypominam o zmianach dopiero gdy zaczyna się mecz w TV. Startuje ktoś z forumka w jakiejś innej lidze, np. Zapinamypasy Twardowskiego, gdzie można wygrać koszulkę ulubionego zespołu?

Ja u Rudzkiego

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dawajcie od razu kody/linki do tych lig.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy te drafty, bo ja jutro wracam z urlopu dopiero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było draftu i chyba nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, a kiedy to startuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj o 21 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jak koledzy wam poszło w 1. kolejce? U mnie stabilne 53 punkty, ale zaliczyłem wtopę wystawiając w pierwszym składzie Sessegnona kosztem Nevesa, który zrobił 12 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobnie, 54 punkty, trochę żal, bo de Bruyne grał za krótko, żeby dać chociaż 2pkt za pojawienie sie na boisku. No i w pierwszym składzie miałem Kovacicia, bo głupio spodziewałem się, że pogra (przecież niedawno dopiero wrócił do treningów, więc nie dziwne, że jeszcze nie jest w formie meczowej), ale mi z automatu wrzuciło rezerwowego, który nabił szalony 1 pkt ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przegrałem niestety 7 punktami z jakimś ziomkiem z Katowic. Zawiodło przede wszystkim City i Fulham. Liczyłem, że De Bruyne jednak zagra więcej i lepiej, Aguero miał sam na sam i zmarnował, a mógł jeszcze chwilę później podać do Kevina i by obydwoje mieli punkty :/Aguero 2, De Bruyne 0...Liczyłem też na Vietto i Sessegnona z Fulham. Na wielki plus Mane + Firmino.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

62 punkty, czyli lepiej niż się spodziewałem. Inna sprawa, że jeszcze nie do końca wszystko ogarniam - triple capitan itp. Nie korzystałem z tego, a jednak potrafi robić różnice. No i połowę punktów zdobył dla mnie duet Mane-Mendy, a zawiódł kapitan Harry Kane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, jmk napisał:

Ja przegrałem niestety 7 punktami z jakimś ziomkiem z Katowic. Zawiodło przede wszystkim City i Fulham. Liczyłem, że De Bruyne jednak zagra więcej i lepiej, Aguero miał sam na sam i zmarnował, a mógł jeszcze chwilę później podać do Kevina i by obydwoje mieli punkty :/Aguero 2, De Bruyne 0...Liczyłem też na Vietto i Sessegnona z Fulham. Na wielki plus Mane + Firmino.

Z jaraczem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

De Bruyne rozjebion, więc z bólem serca wymieniłem go na Sadio Mane. 

Planowałem zmienić bramkarza (mam Rui Patricio, a nie wygląda żeby Wolves mieli w tym sezonie żelazną obronę), ale muszę zaczekać do następnej kolejki, o ile uda się uniknąć kontuzji. 

No i chciałem ustawić Kane'a na kapitana, ale jak wiadomo on strzelać zacznie dopiero we wrześniu. Więc County Road Cutters z tunelu wyprowadza Richarlison :foto:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, lad napisał:

De Bruyne rozjebion, więc z bólem serca wymieniłem go na Sadio Mane. 

Planowałem zmienić bramkarza (mam Rui Patricio, a nie wygląda żeby Wolves mieli w tym sezonie żelazną obronę), ale muszę zaczekać do następnej kolejki, o ile uda się uniknąć kontuzji. 

No i chciałem ustawić Kane'a na kapitana, ale jak wiadomo on strzelać zacznie dopiero we wrześniu. Więc County Road Cutters z tunelu wyprowadza Richarlison :foto:

Ej kurwa, ja wziąłem Sane, a teraz patrze, że nie ma go przewidywanego w pierwszym składzie :D Jestem żenująco słaby w Fantasy, jednak trzeba wykazać się minimalnym zaangażowaniem w research ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

De Bruyne i Mahrez zawiedli, tego pierwszego wymieniłem na Sterlinga (bo wiadomo kontuzja), temu drugiemu dam jeszcze szansę.

Kane zostaje, on się w końcu musi rozkręcić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie za De Bruyne wjechał Alli, mam nadzieję, że razem z kapitanem Mane rozkurwią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja po pierwszej kiepskiej kolejce przebudowalem sklad i zobaczymy co tera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi