Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cezar1125 napisał:

Kopacz to ja, jak zwykle. Na forum już nie piszę ale w Fantasy chętnie z wami gram:-)

Trafiła się dobra kolejka, ale nie zdziwie się jak następnej będzie lipa. Nie zawsze świeci słońce. Ale przewagi trochę zbudowałem, a w zasadzie Aguero.

Muszę przemyśleć kwestię partnerów dla Aguero, nie wiem czy do końca Tosun i Zaha to dobre wybory.

 

A i w h2h już nie będę dołączać, bo już dwie kolejki minęły.

Tosuna też mam (ale chyba pozbędę się Colemana) i myślę, że trzeba dać mu szansę. Z Southampton grał znakomicie, tylko nie miał okazji do strzelenia bramki. Kwestia przełamania - mam nadzieję - i sądzę, że te 10-15 goli powinien w lidze wsadzić.

 

Ja w tej kolejce 50 punktów, czyli bez szału. Coraz bardziej mnie korci ta dzika karta, bo chętnie wymieniłbym Walkera (na Mendy'ego) i Colemana na Trippiera, a nie chcę minusowych punktów :( 

Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak nie oparłem się dzikiej karcie i przebudowałem ekipę. Wydaję mi się, że teraz wygląda to dość potężnie :-k

 

NcUTDbf.png

 

Na pewno będę rotował Ingsem (chociaż wejście do Świętych ma fajne), a za Jorginho kupię Brooksa w zależności od tego jak dalej się będzie prezentował.

Odnośnik do komentarza

Też zagrałem dziką kartę, bo trochę źle to rozkminiłem na początku. Na pomoc nie daję nikogo z City, bo mam wrażenie że do ustawiania drugiej linii Guardiola używa maszyny losującej Klocucha dla tvgry. Mendy i Alonso powinni na luzaku punktować, liczę też na Pedro – póki co dwa razy wyszedł w pierwszym składzie, a to jest typ gościa, który zawsze zrobi jakieś punkty.

 

d9T2HEz.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trippier bedzie gral pewnie 50% spotkan... Tak jak wiekszosc pomocnikow City. Dlatego z nich zrezygnowalem.

 

PS @Hajd Neves przeciwko City raczej nie poszaleje, posadzilem go na lawce... 

 

U mnie tak:

 



IzAG3HH.png

 

Wilson poki co w gazie, Firmino musi odpalic, a Fabian zagral dwa swietne mecze wiec wierze, ze zatrzyma Arsenal :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Seju napisał:

Trippier bedzie gral pewnie 50% spotkan... Tak jak wiekszosc pomocnikow City. Dlatego z nich zrezygnowalem.

Też o tym myślałem, ale dlatego mam Jorginho (chociaż nie wiem czy będzie punktował) na ławce, który będzie na pewno regularnie grał i Wan-Bissakę, który po pauzie będzie izi w podstawie Palace.

 

No i Trippier ze stałego fragmentu coś powinien dorzucić okazyjnie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...