Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co startuję w tych fantasy ligach, skoro i tak zawsze sobie przypominam o zmianach dopiero gdy zaczyna się mecz w TV. Startuje ktoś z forumka w jakiejś innej lidze, np. Zapinamypasy Twardowskiego, gdzie można wygrać koszulkę ulubionego zespołu?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:

Nie wiem po co startuję w tych fantasy ligach, skoro i tak zawsze sobie przypominam o zmianach dopiero gdy zaczyna się mecz w TV. Startuje ktoś z forumka w jakiejś innej lidze, np. Zapinamypasy Twardowskiego, gdzie można wygrać koszulkę ulubionego zespołu?

Ja u Rudzkiego

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie, 54 punkty, trochę żal, bo de Bruyne grał za krótko, żeby dać chociaż 2pkt za pojawienie sie na boisku. No i w pierwszym składzie miałem Kovacicia, bo głupio spodziewałem się, że pogra (przecież niedawno dopiero wrócił do treningów, więc nie dziwne, że jeszcze nie jest w formie meczowej), ale mi z automatu wrzuciło rezerwowego, który nabił szalony 1 pkt ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja przegrałem niestety 7 punktami z jakimś ziomkiem z Katowic. Zawiodło przede wszystkim City i Fulham. Liczyłem, że De Bruyne jednak zagra więcej i lepiej, Aguero miał sam na sam i zmarnował, a mógł jeszcze chwilę później podać do Kevina i by obydwoje mieli punkty :/Aguero 2, De Bruyne 0...Liczyłem też na Vietto i Sessegnona z Fulham. Na wielki plus Mane + Firmino.

Odnośnik do komentarza

62 punkty, czyli lepiej niż się spodziewałem. Inna sprawa, że jeszcze nie do końca wszystko ogarniam - triple capitan itp. Nie korzystałem z tego, a jednak potrafi robić różnice. No i połowę punktów zdobył dla mnie duet Mane-Mendy, a zawiódł kapitan Harry Kane.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, jmk napisał:

Ja przegrałem niestety 7 punktami z jakimś ziomkiem z Katowic. Zawiodło przede wszystkim City i Fulham. Liczyłem, że De Bruyne jednak zagra więcej i lepiej, Aguero miał sam na sam i zmarnował, a mógł jeszcze chwilę później podać do Kevina i by obydwoje mieli punkty :/Aguero 2, De Bruyne 0...Liczyłem też na Vietto i Sessegnona z Fulham. Na wielki plus Mane + Firmino.

Z jaraczem :)

Odnośnik do komentarza

De Bruyne rozjebion, więc z bólem serca wymieniłem go na Sadio Mane. 

 

Planowałem zmienić bramkarza (mam Rui Patricio, a nie wygląda żeby Wolves mieli w tym sezonie żelazną obronę), ale muszę zaczekać do następnej kolejki, o ile uda się uniknąć kontuzji. 

 

No i chciałem ustawić Kane'a na kapitana, ale jak wiadomo on strzelać zacznie dopiero we wrześniu. Więc County Road Cutters z tunelu wyprowadza Richarlison :foto:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

De Bruyne rozjebion, więc z bólem serca wymieniłem go na Sadio Mane. 

 

Planowałem zmienić bramkarza (mam Rui Patricio, a nie wygląda żeby Wolves mieli w tym sezonie żelazną obronę), ale muszę zaczekać do następnej kolejki, o ile uda się uniknąć kontuzji. 

 

No i chciałem ustawić Kane'a na kapitana, ale jak wiadomo on strzelać zacznie dopiero we wrześniu. Więc County Road Cutters z tunelu wyprowadza Richarlison :foto:

Ej kurwa, ja wziąłem Sane, a teraz patrze, że nie ma go przewidywanego w pierwszym składzie :D Jestem żenująco słaby w Fantasy, jednak trzeba wykazać się minimalnym zaangażowaniem w research ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...