Skocz do zawartości
Johniss

Tablety - porady, opinie, sugestie..,

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory korzystałem z Tab 3 i problem pojawiał się w momencie, gdy przełączał internet na ten lepszy. Gdy chciał przejść (przykładowo) na 3G to najpierw rozłączał ten z, którym był połączony i... tutaj pojawiał się problem, bo w tym momencie jedna z aplikacji odczytywała, że nie ma połączenia i wariowała. Jak wyłączyłem tę opcję ze zmianą połączenia to z kolei pojawiał się problem z zasięgiem...

I teraz nie wiem czy moje zniechęcenie Samsungiem to raczej zwykła bzdura i inny sprzęt dałby radę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka sieć? Ta co korzysta ze swoich nadajników, czy coś pokroju Play? Bo ja miałem ten sam problem w play, gdzie się ciągle przełączał na orange lub t-mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem masz raczej z siecią niż z samym urządzeniem lub aplikacją, co to za aplikacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sieć to T-Mobile. Apka jest wewnętrzna w firmie. Generalnie polega ona na tym, że z GPS rejestruje położenie i wpisuje na danym położeniu z przypisanym numerkiem. Nie wiem za bardzo do czego można to porównać... *

Wcześniej już zmieniłem sobie kartę w tablecie i problem był taki sam (prywatny numer mam w Play). Jak przerzuciłem tę kartę z netem do prywatnego tel. to również było ok, a przynajmniej nie zauważyłem, aby coś takiego się wydarzyło przez pół dnia.

*edyt, już wiem. Działa to na podobnej zasadzie, co mają niektóre korpo TAXI. Mają swoją apkę, która przypisuje im kolejność w momencie wjechania na postój. I jak nastąpiłaby zmiana internetu to wtedy ich wyrzuca i ponownie wrzuca, ale już jako ostatniego w kolejce, mimo że w ogóle się nie ruszyli i powinno być np. 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem jest to ułomność aplikacji a nie tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem jest to ułomność aplikacji a nie tabletu.

Koledze z firmy działa :> A przynajmniej tak twierdzi. Poza tym:

Jak przerzuciłem tę kartę z netem do prywatnego tel. to również było ok, a przynajmniej nie zauważyłem, aby coś takiego się wydarzyło przez pół dnia.

... i też korzystałem z tej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aplikacja na telefon nie zawsze w 100% to to samo co na tablet :) zazwyczaj w kwestii warstwy prezentacji, co czasem powoduje nieprawidłowe działanie(zazwyczaj crashe)

możesz podesłać taką aplikację na iOS to sprawdzę u siebie na tablecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet dla dziesięciolatka, głównie do gierek. Budżet: 700 pln. Macie jakieś porady? Spytał mi się o to szef, a ja mam pustkę w głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet dla dziesięciolatka, głównie do gierek. Budżet: 700 pln. Macie jakieś porady? Spytał mi się o to szef, a ja mam pustkę w głowie :)

a co na nim bedzie robił? używka iPad mini przychodzi mi do głowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co na nim bedzie robił? używka iPad mini przychodzi mi do głowy

Grał i chyba jakieś dokumenty ewentualnie robił. To jest ośmiolatek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet do pracy, nie dla mnie. Preferencje: 10 cali, pojemność, dobry procesor, dobra rozdzielczość - w takiej kolejności. Jak ktoś mi podsunie za 700 zł to będzie miał u mnie piwo, ale to raczej niemożliwe chyba?  Max 750 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile trzeba dać najmniej za tablet, który ma służyć w sumie jedynie do netu + google maps, jakaś nawigacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wyzwanie dla was.

Tablet do około 300 PLN.

Zakres czynności: włączanie bajek dla dzieciaka czy to online, czy to zgranych bezpośrednio na urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marka no name + stary Android, nie zdziw się jak zaraz będzie zamulony ;).

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rób takiego błędu i nie kupuj noname'a. Bo się potem będziesz tylko męczył ze zwrotem badziewia, a i tak kupisz coś lepszego ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrz na Mediony. To bebechy Lenovo. Ja za 300 kupilem w podobnych celach i juz 2 lata sluzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja nie pomyślałem o tym, że zwykle noname oznaczają mękę po krótkim czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi