Skocz do zawartości

Tablety - porady, opinie, sugestie..,


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory korzystałem z Tab 3 i problem pojawiał się w momencie, gdy przełączał internet na ten lepszy. Gdy chciał przejść (przykładowo) na 3G to najpierw rozłączał ten z, którym był połączony i... tutaj pojawiał się problem, bo w tym momencie jedna z aplikacji odczytywała, że nie ma połączenia i wariowała. Jak wyłączyłem tę opcję ze zmianą połączenia to z kolei pojawiał się problem z zasięgiem...

 

I teraz nie wiem czy moje zniechęcenie Samsungiem to raczej zwykła bzdura i inny sprzęt dałby radę :P

Odnośnik do komentarza

Sieć to T-Mobile. Apka jest wewnętrzna w firmie. Generalnie polega ona na tym, że z GPS rejestruje położenie i wpisuje na danym położeniu z przypisanym numerkiem. Nie wiem za bardzo do czego można to porównać... *

 

Wcześniej już zmieniłem sobie kartę w tablecie i problem był taki sam (prywatny numer mam w Play). Jak przerzuciłem tę kartę z netem do prywatnego tel. to również było ok, a przynajmniej nie zauważyłem, aby coś takiego się wydarzyło przez pół dnia.

 

*edyt, już wiem. Działa to na podobnej zasadzie, co mają niektóre korpo TAXI. Mają swoją apkę, która przypisuje im kolejność w momencie wjechania na postój. I jak nastąpiłaby zmiana internetu to wtedy ich wyrzuca i ponownie wrzuca, ale już jako ostatniego w kolejce, mimo że w ogóle się nie ruszyli i powinno być np. 2.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem jest to ułomność aplikacji a nie tabletu.

 

Koledze z firmy działa :> A przynajmniej tak twierdzi. Poza tym:

 

Jak przerzuciłem tę kartę z netem do prywatnego tel. to również było ok, a przynajmniej nie zauważyłem, aby coś takiego się wydarzyło przez pół dnia.

 

... i też korzystałem z tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

 

Tablet dla dziesięciolatka, głównie do gierek. Budżet: 700 pln. Macie jakieś porady? Spytał mi się o to szef, a ja mam pustkę w głowie :)

 

a co na nim bedzie robił? używka iPad mini przychodzi mi do głowy

Grał i chyba jakieś dokumenty ewentualnie robił. To jest ośmiolatek :)
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Jak się kupuje tablet graficzny z tych droższych, tzn nie tylko taki, który jest powłoką do rysowania ale też monitorem LCD jednocześnie (niecałe dwa tysie taka frajda ;_;), to jego też trzeba podłączać do kompa, nie?

W takiej sytuacji czy na tym samym PC można grać w gierki a druga osoba sobie tabletuje w sensie grafikuje? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...