Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w grze klikam w opcje "ściągnięte pliki" to pokazuje mi się sklep, gdy kliknę na zakładkę "warsztat steam" to się nic nie dzieje, nie mogę zamknąć tego okna i muszę wyłączyć FM przez menedżera zadań. Ma ktoś podobny problem ?

zien nazwe folderu graphics na jakas inna a po zalatwieniu sprawy w workshopie przywroc prawidłową

Odnośnik do komentarza

Ja takiego problemu nie zauważyłem. Może zdarzyła się podobna sytuacja raz czy dwa, ale nie uważam tego za zbytni błąd.

 

A na chwilę obecną wyczekuję dodatku z ligą rosyjską, bo kolejna łątka nie poprawia błędów w niej :(

 

Ale ja tego nie traktuję w kategoriach błędu.

Osobiście od paru lat w FM zacząłem obserwować obniżenie poziomu meczów (poziom trudności) i teraz bardzo się cieszę, że nie jest tak łatwo. Na razie przynajmniej, bo może kolejna łatka coś namiesza.

Odnośnik do komentarza

Czy pozom trudności się zwiększył? Mam co do tego mieszane uczucia. W tym jeszcze nie próbowałem, ale w poprzednich FM grając Partizanem w Serbii gromiłem wszystkich. Jedyne wtopy jak już to były z Vojevodiną lub Crveną Zvezdą. W FM13 już nie było tak łatwo. Wydaje mi się, że są poprostu ligi, w których poziom trudności się podniósł.

Odnośnik do komentarza

Najnowsza łatka dopadła mnie w złym momencie, 14.1.3 sprawiała, że mój zespół się zaciął, wcześniej było nawet bardziej niż okej. Widać to najwyraźniej w meczach, środek pomocy wcześniej świetne regulował tempo gry, a teraz nawet przy szarży i grze na aferę, rozgrywa sobie piłkę z obrońcami, zupełnie się nie spiesząc. Do tego patcha byłem zadowolony z FMa, piłkarze grali tak jak chciałem, teraz jakby zaczęli się wygłupiać. Mam nadzieje, że trafię z korektami w taktyce, bo jak nie to z mistrzostwem mogę się pożegnać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...