Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Polska liga nie ruszona, ale nie wpisałeś jej, więc tak piszę ;)

Skład Chelsea w ogóle nie aktualny, wypożyczenia (Tibo Kortua), Ramires gra jeszcze itd. Sporo tego.

Liverpool to sam- Gerrard już tam nie gra.

PSG- Lavezzi itd.

Barcelona- Pinto w składzie, brak Ter-Stegena, Xavi w składzie, Tello, brak ostatnich zakupów.

Real- Casiilas w składzie, Arbeloa, Illaramendi.

Juventus- Tevez w składzie, Pirlo, Giovinco.

 

To tak pobieżnie. Fajnie, że za to się zabrałeś, ale od groma jeszcze roboty. Może skorzystaj z tej przejrzystej formy-> http://forumcm.net/index.php/topic/5483-transfery-poza-polska/page-13:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Gra ktoś jeszcze w FM 14? Ja gram Realem Saragossa. Polecam prawdziwy hardcore. Na początku 0 na pensje i na transfery, do tego 2 mln euro na koncie. 80 mln euro długów. Na obsługę zadłużenia idzie 500 tys. miesięcznie. Do tego prezes na wylocie i polowa skladu wygasa kontrakt w ciągu roku. Liga adelante szczerze polecam!!!

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś jeszcze w FM 14? Ja gram Realem Saragossa. Polecam prawdziwy hardcore. Na początku 0 na pensje i na transfery, do tego 2 mln euro na koncie. 80 mln euro długów. Na obsługę zadłużenia idzie 500 tys. miesięcznie. Do tego prezes na wylocie i polowa skladu wygasa kontrakt w ciągu roku. Liga adelante szczerze polecam!!!

Zasadniczo od czerwca w ogóle nie grałem w FMa, ale to moja ulubiona wersja. Na dysku cały czas jest i będzie. W Hiszpanii grywam tylko na początku każdego nowego FMa, żeby się zapoznać z rozgrywką. Wtedy sięgam po Real. A tak to Spain nigdy mnie nie zachęcała do grania. Kiedyś nawet zacząłem RSSS, pozbyłem się wszystkich niehiszpańskich zawodników na samym początku. Taki był mój pomysł na zespół- tylko Hiszpanie. Ostatecznie dojechałem do drugiego sezonu i tyle.

Chyba Hiszpania to miejsce z za dużą reputację.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...