Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersje pudelkowa z zagranicy , nie poprzez steam. Instrukcje mam po angielsku , wszystko po angielsku bez spolszczenia .

Taa. Jak masz pirata to się nie chwal. Fake musisz do wszystkich folderów z łatkami też powrzucać. Łatki i tak są ściągane przez steam :>

Coś dla fanów The Walking Dead -> http://i.imgur.com/3SbDC5k.jpg:keke:

Odnośnik do komentarza

Co się dzieje gdy w edytorze zmienie CA zawodnika? Wszystkie jego atrybuty się podniosą?

 

Czy zawodnik z wysokim PA ale mający słabe atrybuty (dajmy na to 11 to jego najwyższy atrybut) ma szansę stać się dobrym?

 

Nie do końca rozumiem czy zmiana PA i CA w edytorze ma jakiś wpływ.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gdy zmienisz CA to jego atrubuty wzrosną, ciężko określić które, chociaż raczej nie losowe tylko według jakiegoś algorytmu z gry. Dla zawodników na różnych pozycjach każdy atrybut (oraz np. mniejsza lub większa wprawa w grze słabszą nogą) jest mniej lub bardziej istotny a co za tym idzie - mniej lub bardziej "umiejętnościożerny". Dlatego np. gdy tworzymy w edytorze zawodnika i ręcznie wpisujemy wartości dla poszczególnych atrybutów to gra i tak je nieco "przestawi" choć gracz nadal będzie przypominał tego stworzonego w edytorze.

 

Słaby zawodnik z wysokim PA rozwinie się na pewno, chyba że nie trenował by w żadnym klubie :) Jak bardzo się rozwinie to kwestia jego osobowości, klubu i trenerów gdzie trenuje, gry w meczach pierwszej drużyny, doboru mentorów, kontuzji itd itp...

Odnośnik do komentarza

Co oznacza wartość drużyny? Tak jak w twoim przypadku jest to 35 mln funtów Piasta. Myślałem że to wartość zawodników, jednak po twoim poście myślę, że wartość klubu jest inaczej definiowana. Czy to jest stan konta?

Tak przy okazji. Jakie znacie pomysły na zwiększenie stanu konta klubu? Gram zespołem z IV Ligii (aktualnie jestem w II lidze), ale z pieniędzmi krucho, ciągle na minusie. Sprzedaż zawodników nie wchodzi w grę, bo nikt nie chce ich kupić, ze sparingów wielkiej kasy też nie ma (nie mogę grać z większymi klubami na wyjeździe bo zarząd nie pozwala na takie podróże)

Odnośnik do komentarza

Czy jak mam save na innej bazie (w moim wypadku 5 szczebli ligowych w Polsce nie pamiętam dokładnie nazwy dodatku) to czy mogę go odpalić na fm'ie bez tego dodatku?

 

Chodzi mi o to czy dodatek z bazami jest wbudowany w save czy może na każdej maszynie gdzie chce zagrać na tym sejwie muszę mieć zainstalowany dodatek?

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zostaję w VfR może uda mi się poprawić pozycję ligową w drugim moim sezonie.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=572657926



Taktycznie jestem noga ale jakoś dałem radę coś ustawić

Defens http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=572658797

Ofens steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=572659527


Generalnie graliśmy w kratkę.


Podpowiedzi, jak ustawić taksę ??

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...