Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

21. kolejka III ligi.

Polonia - Lublinianka 5:3 (4:3)

Skogsrud 5, Efir 10, Poremba 18, 26, Roger 69 - Kucharzewski 19, Stadnicki 43, Kotowicz 44

Asysty: Ujek, Osadchyi, Strzałkowski, Efir, Kondracki

 

Futbol na tak. Zero obrony w obu drużynach. Prawie każdy strzał to bramka. Lubię takie mecze, ale trzy stracone bramki trochę mnie wkurzyły.

Dodatkowo po dwóch żółtych kartach wyleciał z boiska obrońca Edison.

Przez cały mecz graliśmy ofensywnym 4-3-3.

Odnośnik do komentarza

Przy każdej grze na steam tak jest, ale dla pewności zerkne na Wargame i Empire Total War czy też mają.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Mam 22 gier na steamie i niestety nie każda ma instrukcje. Choćby wspomniany FM2011, ale ok. Już kupiłem ;) mam nadzieje że się ściągnie zanim wrócę z pracy.

Możecie polecić jakiś klub z dużym potencjałem (w dobrej lidze) ale aktualnie nisko notowany? Coś jak Napoli kilka lat temu (duży stadion, dużo kibiców, 3 liga). Może być też potencjalny spadkowicz, byle by był spory potencjał. Nie lubię zmieniać klubów ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tak z innej beczki. Mam za sobą kilka karier rozegranych w FM'14 i dopadła mnie nieco rutyna. Dlatego kieruję się do Was z pytaniem, jaki klub polecilibyście z poniższej listy na spokojną karierę. Mam na myśli nic bez spiny, walka o awans z ligi do ligi, bo przerabiałem to już kilkukrotnie. Chodzi mi raczej o jakiś 'projekt' z ligowym średniakiem, tudzież z mocną ekipą ze słabszych lig. Poniżej lista klubów, które wpadły mi w oko, czekam na jakieś wsparcie i opinie. Pozdro.

 

- VfL Wolfsburg,

- VfB Stuttgart,

- Werder Brema,

- Malaga CF,

- R.C.D. Mallorca,

- Panathinaikos AO,

- Hamburger SV,

- Toulouse FC,

- AJ Auxerre,

- Doncaster Rovers.

Odnośnik do komentarza

Wiem, dlatego jestem zainteresowany właśnie prowadzeniem takiego ligowego średniaka, aby grać sobie spokojnie od czasu do czasu. A tutaj liczy się pogoń za Bayernem :) i bądź co bądź, niemiecka bundesliga powoli staje się najlepszą ligą na świecie (jeśli już niąnie jest), oprócz tych klubów zastanawiam się nad Doncaster Rovers i Malagą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...