Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym na zakończenie mojej kariery zarówno na tym farum jak i z grą pogratulować mistrzostwa świata w wyciąganiu pieniędzy za przeogromny syf jakim jest ta gra. Rozumiem, że juz niedługo powstanie nowa wersja,którą te geniusze znowu celowo spieprzą żeby kupić następną. Jest to naprawde cudowny sposób zarabiania pieniędzy z tym,że beze mnie. Na 23 mecze w 9 lidze angielskiej w 22 pierwszy strzał zakończył sie bramką dla przeciwnika, a przez piersze 12 meczów wszystkie celne strzały to była bramka. Po 22 meczach skuteczność wynosi na okrągło 95 % . Wyniki losowane są z kapelusza od 1:4 do 6:0 poprzez 3:3. Mecze grane w trybie pełnych 90 minut różnią się od tych samych meczów granych w trybie krótkim. Porażka lidera u siebie z ostatnim zespołem ligi przy strzałach 12(8) do 1(1) to normalka. Oczywiście 4 dni wcześniej tenże lider rozbija na wyjeździe 3 zespół 5:1.

To co się dzieje w trybie reprezentacji to juz nie kuriozum to kuzorium. Ukraina przegrywa z Polską w Kijowie by wygrac w Londynie

Odrabianie strat z wyniku 3:0 i 2:0 to normalka. Żegnam więc tę grę bez żalu, nie mam ochoty nabijać licznika geniuszom od zarabiania kasy. Pełen szacun dla ludzi potrafiących gówno sprzedac jako złoto, ja jednak mam tego kabaretu dość

Odnośnik do komentarza

[OT]

chciałbym na zakończenie mojej kariery zarówno na tym farum...

 

 

Obiecujesz? Trzymamy za słowo ;)

Kolejny raz piszesz o tym samym. Ile można? [/OT]

Odinstaluj i po kłopocie. Mnie gra bawi cały czas i podejrzewam, że będzie tak dalej. Żeby wygrywać, to trzeba zwrócić/ustawić całą masę szczegółów.

Odnośnik do komentarza

chciałbym na zakończenie mojej kariery zarówno na tym farum jak i z grą pogratulować mistrzostwa świata w wyciąganiu pieniędzy za przeogromny syf jakim jest ta gra. Rozumiem, że juz niedługo powstanie nowa wersja,którą te geniusze znowu celowo spieprzą żeby kupić następną. Jest to naprawde cudowny sposób zarabiania pieniędzy z tym,że beze mnie. Na 23 mecze w 9 lidze angielskiej w 22 pierwszy strzał zakończył sie bramką dla przeciwnika, a przez piersze 12 meczów wszystkie celne strzały to była bramka. Po 22 meczach skuteczność wynosi na okrągło 95 % . Wyniki losowane są z kapelusza od 1:4 do 6:0 poprzez 3:3. Mecze grane w trybie pełnych 90 minut różnią się od tych samych meczów granych w trybie krótkim. Porażka lidera u siebie z ostatnim zespołem ligi przy strzałach 12(8) do 1(1) to normalka. Oczywiście 4 dni wcześniej tenże lider rozbija na wyjeździe 3 zespół 5:1.

To co się dzieje w trybie reprezentacji to juz nie kuriozum to kuzorium. Ukraina przegrywa z Polską w Kijowie by wygrac w Londynie

Odrabianie strat z wyniku 3:0 i 2:0 to normalka. Żegnam więc tę grę bez żalu, nie mam ochoty nabijać licznika geniuszom od zarabiania kasy. Pełen szacun dla ludzi potrafiących gówno sprzedac jako złoto, ja jednak mam tego kabaretu dość

 

Kup wreszcie oryginał FM, naucz się grać (zabawa z ustawieniami), albo w końcu zakup Fifa Manager, jeżeli seria CM/FM za trudną dla Ciebie jest i po kłopocie!

 

Odnośnik do komentarza

Na 23 mecze w 9 lidze angielskiej w 22 pierwszy strzał zakończył sie bramką dla przeciwnika, a przez piersze 12 meczów wszystkie celne strzały to była bramka. Po 22 meczach skuteczność wynosi na okrągło 95 % . Wyniki losowane są z kapelusza od 1:4 do 6:0 poprzez 3:3. Mecze grane w trybie pełnych 90 minut różnią się od tych samych meczów granych w trybie krótkim. Porażka lidera u siebie z ostatnim zespołem ligi przy strzałach 12(8) do 1(1) to normalka. Oczywiście 4 dni wcześniej tenże lider rozbija na wyjeździe 3 zespół 5:1.

To co się dzieje w trybie reprezentacji to juz nie kuriozum to kuzorium. Ukraina przegrywa z Polską w Kijowie by wygrac w Londynie

Odrabianie strat z wyniku 3:0 i 2:0 to normalka. Żegnam więc tę grę bez żalu, nie mam ochoty nabijać licznika geniuszom od zarabiania kasy. Pełen szacun dla ludzi potrafiących gówno sprzedac jako złoto, ja jednak mam tego kabaretu dość

Faktycznie chyba grasz na jakiejś dziurawej becie znalezionej nie wiem gdzie... Parę już podejść do kariery miałem, bo nie mogę znaleźć klubu, który mnie wciągnie. Nigdzie aż takich cudów nie miałem. A to, że masz rozstrzał od 1:4 do 6:0 - cóż, musisz wczytywać i zapisywać do skutku, w końcu pewnie się uda. No chyba, że w 1. sezonie chcesz wygrać LM drużyną z Giblartaru. Wtedy życzę powodzenia.

A u mnie mistrzem świata ostatnio zostały niemcy po finale z ghaną. IMO bardzo prawdopodobny finał na następne mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

Makk, ustawianie nie gwarantuje sukcesu, trzeba to ciągle monitorować i ciągle zmieniać pod kątem przeciwnika...

Nie napisałem o ustawieniu nic :p

Napisałem o całej masie szczegółów. Pobieżnie miałem na myśli to, co piszesz ;)

 

Co do alt+F9 u mnie to samo - nie działa ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Nie dawno zakupiłem FM14 i narodziło się u mnie parę pytań odnośnie rozgrywki:

1. W poprzednich FM-ach przed każdym sezonem pytano się o wymiary boiska a w mojej obecnej karierze (3 sezon leci w obecnej karierze a były jeszcze dwie inne) pytano mnie o to tylko jak objąłem stanowisko menadżera (w poprzednich dwóch dwu sezonowych karieracg było to samo) i nie wiem czy padłem pechowo ofiarą jakiegoś błędu czy może w nowej części to zapytanie ma jakieś inne zasady?

2. Czytałem jakiś czas temu że podczas finałów LE na Stadionie Narodowym zwycięzca ma zapewnioną fazę grupową LM. W mojej karierze akurat tak się zdarzyło że wygrałem LE w 2015 roku a w tabeli zajmowałem miejsce które premiowało mnie startem w drugiej rundzie eliminacji i swoją przygodę w kolejnym sezonie LM zaczynałem włąsnie od drugiej rundy eliminacyjnej i teraz pytanie czy twórcy gry tego jeszcze nie w prowadzili czy może znów jakiś błąd mi się wkradł?

3. W FM13 wprowadzono obozy treningowe w FM 14 gram trzecią karierę (2 sezony w Hiszpanii, 2 sezony w Polsce, 3 w Czechach) i ani razu nie maiłem zapytania o obozy treningowe. Usunięto tą opcje czy jak? W FM 13 przed każdym sezonem się mnie pytano gdzie i na ile a teraz cisza.

Odnośnik do komentarza

A to ja spytam o oceny zawodników w raportach trenerskich/asystenckich/skautowskich. W porównaniu do FM12 chyba się trochę pozmieniało i pojawiły się nowe określenia, których wzajemnej hierarchii nie mogę wywnioskować z gwiazdek...

 

Czy wyżej oceniony jest zawodnik, który może być wybitny w danej lidze, czy gwiazda danej ligi? Czy wybitny to więcej niż kluczowy? A jak się względem nich plasuje czołowy? Czy jest gdzieś opracowane takie zestawienie, od najgorszego do najlepszego?

Odnośnik do komentarza

Nie dawno zakupiłem FM14 i narodziło się u mnie parę pytań odnośnie rozgrywki:

1. W poprzednich FM-ach przed każdym sezonem pytano się o wymiary boiska a w mojej obecnej karierze (3 sezon leci w obecnej karierze a były jeszcze dwie inne) pytano mnie o to tylko jak objąłem stanowisko menadżera (w poprzednich dwóch dwu sezonowych karieracg było to samo) i nie wiem czy padłem pechowo ofiarą jakiegoś błędu czy może w nowej części to zapytanie ma jakieś inne zasady?

2. Czytałem jakiś czas temu że podczas finałów LE na Stadionie Narodowym zwycięzca ma zapewnioną fazę grupową LM. W mojej karierze akurat tak się zdarzyło że wygrałem LE w 2015 roku a w tabeli zajmowałem miejsce które premiowało mnie startem w drugiej rundzie eliminacji i swoją przygodę w kolejnym sezonie LM zaczynałem włąsnie od drugiej rundy eliminacyjnej i teraz pytanie czy twórcy gry tego jeszcze nie w prowadzili czy może znów jakiś błąd mi się wkradł?

3. W FM13 wprowadzono obozy treningowe w FM 14 gram trzecią karierę (2 sezony w Hiszpanii, 2 sezony w Polsce, 3 w Czechach) i ani razu nie maiłem zapytania o obozy treningowe. Usunięto tą opcje czy jak? W FM 13 przed każdym sezonem się mnie pytano gdzie i na ile a teraz cisza.

U mnie przed sezonem pytają się o wymiary boiska i obozy treningowe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...