Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

Są jakieś niezabugowane ciemne skórki do FM '14 z supportem zdjęć stadionów?

 

 

 

 

 

 

i co znalazł ktoś może choć jasną? jeśli tak gdzie wrzuca się zdjęcia stadionów?

 

 

Ja używałem OPZ-ELITE, a teraz używam FLUTa. Na obu skórkach zdjęcia stadionów działały bez zarzutu.

 

Wrzuca się je do: dokumenty/Sports Interactive/graphics/stadiums

 

Znaczy nie bezpośrednio, tylko wypakowane foldery. (u mnie np. dokumenty/Sports Interactive/graphics/stadiums/eng/premier dla BPL).

Odnośnik do komentarza

Ktoś poda dokładne daty kiedy są tworzeni newgeny i w jakich państwach?

STYCZEŃ

27.1 - Kostaryka

28.1 - Honduras, Jamajka, Guatemala, Panama, Nicaragua, Antyle Holenderski, Surinam, St Vincent, Guyana, Grenada, El Salvador, Kuba, Bermudy

 

LUTY

23.2 - Azerbejdżan, Bośnia & Herzeg., Estonia, FYR Macedonia, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Czarnogóra, Nowa Zelandia, Gruzja, Andora, Albania, Amerykańskie Samoa, Fidżi, Papua Nowa Gwinea, Samoa, Wyspy Salomona, Tonga, Vanuatu, Armenia, Malta

 

MARZEC

2.3 - Mexyk

7.3 - Australia, Chorwacja, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Północna Irlandia, Szkocja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Walia

12.3 – Austria, Anglia

16.3 - Słowacja

17.3 - Belgia, Czeska Republika, Włochy, Polska, Portugalia, Cypr, Indonesia

19.3 - Bułgaria, Słowacja, Rumunia

25.3 – Dania, Holandia

28.3 – Serbia, Hiszpania

 

KWIECIEŃ

2.4 - Argentyna, Południowa Afryka, Indie

18.4 - Urugwaj

 

MAJ

7.5 - Mali

 

CZERWIEC

6.6 - Barbados, Boliwia, Ekwador, Paragwaj, Wenezuela, Trinidad & Tobago

 

SIERPIEŃ

20.8 – Szwecja, Hong Kong

27.8 - Kanada, Iran, Irak, Japonia, Kuwejt, Lebanon, Katar, Arabia Saudyjska, Turkmenistan, U.A.E, Uzbekistan, Wietnam, Makao, Jemen, Tajlandia, Tadżykistan, Syria, Sri Lanka, Filipiny, Palestyna, Pakistan, Oman, Northern Mariana Islands, Nepal, N. Korea, Mynamar, Mongolia, Maldives, Macau (China PR), Laos, Kyrgyzstan, Jordan, Guam, East Timor, Chinese Taipei, Cambodia, Brunei, Bhutan, Afghanistan, Bahrain, Bangladesh

29.8 - Burundi

 

WRZESIEŃ

2.9 - Malezja

7.9 - Czad

18.9 - Chile

19.9 - Brazylia

20.9 - Rosja, Południowa Korea, U.S.A

22.9 – Islandia, Republika Irlandii

24.9 - Finlandia

27.9 – Kolumbia, Singapur

 

PAŹDZIERNIK

2.10 - Afrykańskie drużyny

7.10 – Chiny, Norwegia

15.10 - Peru

 

LISTOPAD

1.11 - Białoruś

Odnośnik do komentarza

Po wgraniu nowej łatki moi napastnicy nie potrafią wykańczać sytuacji 1na1. W 14 meczach jedną czy dwie wykorzystali (nie są to jakieś ogóry, tylko przyzwoici napastnicy). Macie podobnie?

Brak większych problemów z napastnikami. Strzelają tak jak strzelali, pudłują tak jak pudłowali :).

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki.

Właśnie zakończyłem swój pierwszy sezon w, jakże egzotycznej dla mnie, węgierskiej lidze. Prowadzone przeze mnie Ujpest FC było skazywane na zajęcie miejsca w środku tabeli. Budżet jakim dysponowałem to zaledwie 25 tys. euro tygodniówek oraz jakieś 10 tys. euro na transfery, więc jakby nie patrzeć nie powala na kolana. Jedynym pozytywnym aspektem dla nas była współpraca ze Standardem Liege, z którego to możemy wypożyczać zawodników. W pierwszym sezonie przewertowałem wielu, ale to naprawdę wielu zawodników, głównie z wolnego transferu. Spośród nich wybrałem kilku, którzy wzmocnili nasze szeregi, a wśród nich znaleźli się Ewerthon (znany z występów w BVB oraz Realu Zaragoza), czy też Marko Babic (niegdyś Bayer Leverkusen). Początek sezonu był średni, ale z meczu na mecz się rozpędzaliśmy. W trakcie sezonu zaczęli do nas dołączać kolejni piłkarze, tacy jak Wilfred Bouma, czy Tim de Cler. Najbardziej pracowitym okresem była przerwa począwszy od grudnia aż do marca, w której to przewinęła się dość spora liczba zawodników oraz trenerów. Końcowy sukces zawdzięczamy nie tylko naszej postawie, która była stosunkowo dobra, ale również słabej postawie dotychczasowemu liderowi (14. punktów straty na półmetku) Videotonowi. Jednakże walcząc do końca osiągnęliśmy zamierzony cel. Taktyka, którą z determinacją wpajałem zawodnikom opierała się na grze krótkimi podaniami, z jednym napastnikiem oraz jednym defensywnym pomocnikiem oraz po czterech graczach w obronie i pomocy. Stawialiśmy na atak od pierwszego do ostatniego gwizdka i to niejednokrotnie dawało owocne rezultaty. Teraz czas na przygotowanie do następnego sezonu. Tym razem do dyspozycji mam już 4 mln euro na transfery i około 60 tys. euro tygodniówki, a więc jest już ciekawiej i można powalczyć o awans do fazy grupowej LM.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

I tak z innej jeszcze bajki, kogo polecicie do sprowadzenia na nowy sezon i walkę o Ligę Mistrzów? Oczywiście ciężko będzie sprowadzić jakąś wielką gwiazdę, jak na razie gwiazdą będzie Fabio Rochemback, którego sprowadziliśmy za darmo, a zarobki rzędu 5 tys. euro tygodniowo są olbrzymie (dotychczas Ewerthon 2,2 tys.)

Odnośnik do komentarza

Jak nie dasz rady ściągnąć bezpośrednio, to bazuj też na wypożyczeniach. Tak naprawdę celem teraz jest wejście do LM, gdzie na starcie dostajesz 8,6mln Euro ;)

Mnie po sezonie do Lecha udało się wypożyczyć J Goossensa i R Beerensa na skrzydła - oboje robią dużą różnicę. Poza tym zgodził się S Vukcevic na AMC oraz van Aanholt na lewą obronę, a z takimi piłkarzami spokojnie dasz radę wejść do LM.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja Zawiszą sobie kompletnie nie radzę po 15 meczach straciłem ok 35 bramek a strzeliłem z 15 ... W FM13 dużo łatwiej grało mi się tym klubem. Najlepsze jest to ,że praktycznie zawsze mam posiadanie piłki poniżej 40%. Zdarzało sie kilka meczy poniżej 30% i nic nie mogę na to poradzić. Nie wiem co się z tą grą porobiło. Zobaczę teraz jak się gra na tym nowym patchu. Reasumując najbardziej mnie dziwi to posiadanie piłki i zawsze zbliżona liczba strzałów jak ja wygrywam to mam ok 20 a przeciwnik 4-5 lub jest na odwrót ... Wyrównanych spotkań już praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza

To może ma ktoś pomysł na Zawiszę w I sezonie (do składu dokupiłem tylko 2 przeciętnych grajków bo nie ma kasy w klubie wielkiej) ... Na tę chwilę mam 5 zwycięstw żadnego remisu i same porażki po rundzie jesiennej. Dziwi mnie to że w ogóle remisu nie mogę ugrać :/ ps. zauważyłem jakby niewielką poprawę na tym nowym patchu-u. Jest jakby troszkę mniej strzałów no i % posiadania piłki są jakby bardziej zbliżone do rzeczywistości. Obecnie gram systemem 4-3-2 (dwóch skrzydłowych) i Vasconselos w napadzie.

Odnośnik do komentarza

Po czterech sezonach spędzonych w najniższej lidze angielskiej przyszedł wreszcie czas na ligę polską. Już nie z reputacją regionalną, a krajową objąłem słabiutki drugoligowy GKS Tychy. I tu nastało moje wielkie zdziwienie.

Dlaczego? A dlatego, że przede mną ukazała się całkowicie inna gra. Inny FM :)

Abstrahując od tego, ze nikt nie chce przyjść i grać za 320 zł tygodniowo, to jeszcze sama gra piłkarzy jest denna. W porównaniu z ligą angielską, to poziom dzieci 10- letnich. Piszę to dlatego, że teraz potrafię zrozumieć narzekania tych wszystkich, którzy wieszali psy na silniku meczowym. Proponuję by zagrali w innej lidze o wyższym poziomi, a przestaną mieć miejsce dziwne zachowania na boisku. Tu sytuacje, że bramkarz przewraca się przed piłką na polu karnym, a ta wpada do bramki są na porządku dziennym. Wcześniej tego nie widziałem grając w Anglii.

Odnośnik do komentarza

ta gra jest chora, mniej więcej jak totolotek. Logiki w niej nie ma żadnej. Oczywiście poza logiką koszenie pieniędzy przez wydawców. Przepis jest banalny. Dość interesujące demo, potem badziewna wersja nr1, potem kilka łatek żeby ją finalnie i tak spieprzyć jeszcze bardziej i następna gra za rok. Gratuluje pomysłu, ale beze mnie. Mistrzostwa świata U-20 :Mali U20 przegrywa w 1/8 z Węgrami U20 oddając 17 strzałów na bramkę. Węgry oddają 3. Wcześniej Węgry przegrały z Gwatemalą 1:7 i zremisowały z nową Kaledonią czy czymś podobnym 2:2 (nie pamiętam bo już wywaliłem ten szajs). Wcześniejsze wyniki Mali: z Holandią 1:2 z Kanadą 2:0 i z Chile 2:0 i pierwsze miejsce w grupie.Węgry 3 z 2 punktami i bez zwycięstwa. Logika pokrętna.

 

PS

 

W półfinale U20 bramkarz Tunezji zagrał z narożnika pola karnego do przeciwnika stojącego w okolicach punktu 11m. I to był półfinał mistrzostw Afryki U20

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...