Skocz do zawartości

Trening do 4-4-2


shanghi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc w ustawieniu treningu do taktyki 4-4-2.

 

Kiedyś na necie krążyła rozpiska treningu do 4-4-2, używałem jej ale niestety gdzieś się zapodziała i na necie też już jest nie do odszukania, a że mnie ten element gry w ogóle nie interesuje to właśnie dlatego pisze z prośbą o pomoc.

 

Troszkę więcej o mojej taktyce: gra skrzydłami, częste dośrodkowania, w środku jeden pomocnik cofnięty, drugi ofensywny, gra na spalone.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Z ta pachwina miałeś tez problem może na CM club 1.5 update? Wiem, że to był błąd zawarty w samej kontuzji który zmieniłem chyba. Częstotliwość tam była na maksa ustawiona.

 

A rezimow treningowych to nie mam w ogóle zapisanych, ba - nie grałem od czasu zajęcia się uaktualnienie czyli od ponad 600 dni.

Odnośnik do komentarza

Kurde ja mam pełno tych paczek na dysku gdzieś xd

Ja nie używałem "naj naj naj", bo wg mnie po dłużym czasie ten reżim powoduje duże zmęczenie sezonem...

Ja ustawiam zbalansowany trening, taki żeby moi zawodnicy trenowali to w czym nie błyszczą, w czym są zawarte zawsze 2 razy w tygodniu stałe fragmenty (of/def).

Po za tym jeżeli chcecie żeby trening dawał efekty, czyli podnosił umiejętności musicie się do tego przyłożyć... Ja kiedyś grałem chelsea i strasznie skupiałem się na sprawach organizacyjnych... ( sezon leciał strasznie wolno :] ). Ale zmieniałem trening co tydzień... Ustawiałem go pod konkretne sytuacje...poprostu kiedyś pykało się w piłeczke w klubie i tak można powiedzieć ustawiałem tren. z życia :) A poza tym trzeba dbać o morale zawodników (pilnować żeby trenowali z pełnym zaangażowaniem) + aktywna gra zawodnika dawało mi strasznie duże efekty po kilku sezonach u niektórych zawodników umiejętności podwyższyły się o kilka oczek. :)

Odnośnik do komentarza

trening do taktyki? nie słyszałem nigdy. trening pozycji to tak.

No właśnie był to trening do taktyki 4-4-2, oczywiście rozpisany na każdą pozycję. Pamiętam, że było osobno do obrońców, pomocników, napastników, bramkarzy i (o dziwo) defensywnych pomocników. Dawał rewelacyjne efekty z tego co pamiętam..

 

Spróbuje to naj naj naj i dam znać jak poszło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

potrenowałem moich grajków na naj naj naj przez 2 sezony.. niektórzy zrobili postępy (+6 +7 pkt do ważnych dla mnie elementów) ale niektórzy wprost przeciwnie (choć tych jest zdecydowanie mniej).

Trening ten charakteryzuje się jeszcze strasznymi wahaniami statystyk.. jednego tygodnia zawodnikowi przybędzie +3 by następnego spaść o -3..

Nie wiem czy jest zależność między treningiem a kontuzjami i ich typami ale odkąd stosuję naj naj naj często moi zawodnicy łapią poważne kontuzję na kilka miesięcy (szczytem było złapanie kontuzji przez mojego najlepszego strzelca na 7 miesięcy w trakcie sezonu - przesunięty dysk) - wcześniej zdarzało się, że 1 max 2 zawodników w trakcie sezonu łapało kontuzję na więcej niż 2 miesiące, teraz w ciągu sezonu mam już 3 z kontuzjami po 4-5 miesięcy - głownie urazy pachwiny.

 

To chyba tyle relacji z treningu ;) komentarze mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...