Skocz do zawartości

Najładniejsze bramki i mecze


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Porto cisnelo, ale ogólnie byłeś lepszy. Czekam na więcej meczykow, oraz osobiście proszę o kopie w formacie ceemowym na maila.

Ok SzKoDi nie ma problemu tylko maila podaj :) Miałbym też taką prośbę: podałbym ci mój mail i wysłał byś mi folder fonts bo te puste kwadraciki już mnie denerwują a te sposoby na polskie znaki jakimś cudem nie działają na moim CM-ie :/ A żeby nie było, że zaśmiecam to wrzucam tutaj plik z brameczką takiego pana Gasbarroniego (ktoś go pamięta??? ;)) http://speedy.sh/GDefH/Andrea-Gasbarroni.avi

Odnośnik do komentarza

@Krzysztof_Nowak

 

Ładny mecz z Górnikiem. Miałem Cię już zganić, że masz Tsigalko, ale widzę że grałeś na moim updacie a więc jego Pa było zminimalizowane do 140 :D Fajnie widzieć Nalepę czy Olka Jagiełłę w najlepszych ekipach kraju za 7 lat :D Bunoza ciągle w Wiśle :D A bramka Tsigalko piękna :D

 

@Blaugrana

 

Chyba najpiękniejsza bramka jaką widziałem w tym dziale

 

@smigler

 

Blackberry Q10 nie odtwarza .avi więc nie działało :P Na kompie już jest ok

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Stary - druga bramka Anelki to właśnie to co tygryski lubią najbardziej :D

 

Bramka Cassano - jak dla mnie kandydat do bramki roku na tym forum!!!!

 

TY masz Becksa w Romie :D

 

Patrzę na ten mecz z Eredivisie i Smith potrafi lobować :D Czekaj, czekaj - ten strzał Melo o klasę niższy od Cassano :P

 

Arshavin. Iniesta, Melo w PSV? Wygrałeś coś tym?

 

Jak dla mnie to masz plusiora za te bramki, które trafiają do mojej biblioteki! :D

Odnośnik do komentarza

Kurde to stare dziej odgrzebałem...

 

 

Arshavin. Iniesta, Melo w PSV? Wygrałeś coś tym?

Pewnie PSV wymiatałem wszystko :) Wiesz takie gwiazdy kupiłem jako młodzików, a kasa była z wyprzedania starego składu xd

Ściągnąłem sobie później jeszcze Nhlanhla shabalala który jak się okazało pobił o klase felipe melo :D Szkoda, że nie zapisałem nic z jego gry, ale co chłopak wyprawiał :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...