Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Omen

Problem z grą...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj już nie po raz pierwszy, ale tym razem mam problem. Wyjechałem do anglii i mam ze sobą notebooka i wrzuconego cm-a , i przy odpaleniu gry pojawia się problem, gdyż wyskakuje błąd " błąd 0x000D unable open to full screan mode " , spotkał się ktoś moze z czymś takim ? Proszę o jakies porady i pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

a jaki system operacyjny?

Wcześniej działało na tym sprzęcie?

Miałem kiedyś podobny problem (nie pamiętam nr błędu) z Vistą i pomogło.. przeinstalowanie Visty na XP w laptopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows 7 Starter . Nie próbowałem nawet instalować bo na pc siedziałem , a teraz wręcz byłem zmuszony aby zainstalować cm-a na tym notebooku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm.. a próbowałeś jako administrator uruchomić albo pobawić się ze zgodnościami?

niestety nie mam doświadczenia z tym OS'em więc nie pomogę :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na Win7 Home wszystko działa jak powinno. Moze masz jakąś niestandardowe rozdzielczość ekranu lub stare sterowniki do karty graficznej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozdzielczość tego notebooka to : 1024x600 . ten sam problem jest z fm . Spróbuje pobawić się ze sterownikami :)

Sterowniki ne pomogły..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze jednak karta graficzna. Masz jakiegoś patcha wgranego na CMa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najwidoczniej aplikacja nie moze ci dopasowac rozdzielczosci gry do ekranu wiec pokombinuj z ustawieniami rozdzielczosci aplikacji jak klikniesz prawym na aplikacje cm03/04.exe i tam masz uruchom w trybie zgodnosci z win xp oraz uruchom moze w trybie okienkowym ale najpierw sproboj z trybem zgodnosci a pozniej dopiero z trybem okienkowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierzcie mi próbowałem już chyba wszystkiego co tylko umiem i co jest związane z właściwościami.. Mi się wydaje że problem może tkwić w rozdzielczości ekranu, bo ne jest taka jest w "założeniu" .. ale wydaje mi się też ze to troche chore by bylo.. a dla przykladu gra GTA Vc czy też nawet ffifa 2005 ( wiadomo szalu nie ma ale pasuje czasem cos pograć :p ) normalnie płynnie idą na tym notebooku... o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś to w ogóle w trybie zgodności z inną rozdzilka odpalić jako administrator?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak... Nie mam już żadnej opcji aby pograć chyba na tym notebooku w cm-a.. o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cm0304.exe" -small_screen -windowed

Wejdź w właściwości CMA klikając prawym przyciskiem na ikonie gry I podmien cm0304.exe na to powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem..

Czyli w elemencie docelowym na skrocie pulpitu masz przykładowo to

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen - windowed

Daj znac czy na pewno nie dziala. Oczywiscie jezeli masz zainstalowanego CMa gdzie indziej to zmieniasz sciezke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja obstawiam, że stery od notebooka nijak się mają co CMa i to po prostu nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam coś tam wyczytałem, że niestety 1024x800 to minimalna rozdziałka :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem.. I jestem przekonany że to jest wina tego.. Nawet pisałem do "pomocy" technicznej i potwierdzili moją teze... Sam fakt ze rozdzielczosc na wpływ na to totalnie mnie irytuje, juz bym wolał zeby była to wina grafiki, czy czegos podobnego.. No ale coż.. chciałem spróbowac znow wyjc "swoim" colchesterem i pograć do 2020 roku ;D bo akurat pracuje w Anglii , a znajomych tutaj ne mam i w sumie miałbym co robić ^^ No ale cóż , pasuje znaleźć jakiegos lapka tutaj ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łapki w uk dużo nie kosztują :P gdzie w Anglii to się podziewasz?

Jakbys potrzebował pomocy ze znalezieniem dobrego łapka w niskiej cenie na terenie UK to daj cynk ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mieszkam w Fareham, miedzy Southampton a Portsmuth :) I pracuje w ASK Italian, Moze kojarzysz tą restauracje ^^ No wiesz jeśli masz jakies "dojścia" , to pisz . Zainteresowany jestem ^^ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi