Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

PS3. Rozumiem, że obecna generacja konsol ma możliwości jakie ma. Rozumiem, że na ulicach Los Santos może nie być przesadnego tłumu, ale zero kogo/czegokolwiek? Chociaż jeden, skromny człowiek lub samochód by się przydał. Od razu inaczej by to wyglądało.

Pewnie gra przerzuciła wszystko w inne miejsce, ale w centrum miasta powinni chociaż policjanci się kręcić.

Odnośnik do komentarza

Mi tez sie wydaje ze z ruchem ulicznym jest u mnie ok. Ale moze za krotko gram. Wczoraj misje z ukradziona lodzia przechodzilem chyba z 15 razy :keke: Za cholere na mojej 32' Sony Bravii nie widze tego punkcika do strzelania :/ Albo za daleko siedze (a wlasciwie leze) albo potrzebuje wiekszego tv.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No i się wkurwić musiałem wcześniej czy później. Odpicowałem Franklinowi Bugatti, tuning za 100k, wygrałem w cuglach dwa wyścigi uliczne tą rakietą. Zajechałem do domu, garaż, save. Wyłączyłem grę. Po dwóch dniach odpalam GTA z myślą o fajnej zabawie i jedyne co ciśnie mi się na usta po otwarciu garażu Franklina to soczyste "nocodochuja?!!!!". W garażu stoi jakaś inna bryka (ta którą jeździł wcześniej, przed Bugatti). Trudno, pewnie gra odpaliła z automatu nie tego savea. Odpalam drugiego. Ta sama sytuacja. Mało tego...kasa na koncie jest uboższa o te 100k które wydupiłem na tuning. Wyścigi uliczne (4) mam odhaczone jako wygrane. Gdzie jest do chuja moje auto ja się pytam? Bug? Franklin je wyjebał i ściągnął do garażu szrot? Przypadkiem to jest szrot którym jeździł wcześniej? Raczej obstawiam zesranie się gry...


http://www.gram.pl/news/2013/09/24/poprawka-do-bledu-w-gta-v-powodujacego-znikanie-aut-jest-juz-w-drodze.shtml

 

czyli jednak to bug i to on może nas sądzić (kradzione auto w garażu nunununu :keke: )

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ma się wrażenie, że już wszystko się układa w całość (fabuła) a tu nagle ktoś komuś rozgniata czaszkę na drodze :D WTF?! :D Ale za to później wszystko się normuje i zaczniesz "czuć" Trevora :)

Odnośnik do komentarza

No i się wkurwić musiałem wcześniej czy później. Odpicowałem Franklinowi Bugatti, tuning za 100k, wygrałem w cuglach dwa wyścigi uliczne tą rakietą. Zajechałem do domu, garaż, save. Wyłączyłem grę. Po dwóch dniach odpalam GTA z myślą o fajnej zabawie i jedyne co ciśnie mi się na usta po otwarciu garażu Franklina to soczyste "nocodochuja?!!!!". W garażu stoi jakaś inna bryka (ta którą jeździł wcześniej, przed Bugatti). Trudno, pewnie gra odpaliła z automatu nie tego savea. Odpalam drugiego. Ta sama sytuacja. Mało tego...kasa na koncie jest uboższa o te 100k które wydupiłem na tuning. Wyścigi uliczne (4) mam odhaczone jako wygrane. Gdzie jest do chuja moje auto ja się pytam? Bug? Franklin je wyjebał i ściągnął do garażu szrot? Przypadkiem to jest szrot którym jeździł wcześniej? Raczej obstawiam zesranie się gry...

http://www.gram.pl/news/2013/09/24/poprawka-do-bledu-w-gta-v-powodujacego-znikanie-aut-jest-juz-w-drodze.shtml

 

czyli jednak to bug i to on może nas sądzić (kradzione auto w garażu nunununu :keke: )

Po co pakować kasę w samochody skoro na ulicach jest ich tyle że bierzesz co chcesz :) Ja na początku gry dałem się nabrać na info, że mój samochód został odholowany na parking policyjny: pojechałem zapłaciłem jakąś opłatę a okazało się, że stoi tam jakiś szrot, który wcześniej "sobie pożyczyłem" by podjechać do miasta.

Odnośnik do komentarza

No to trochę lipa, bo ja na ten myk nabierałem się już w San Andreas :-k

Może powinno się ustawić "ulubiony" pojazd dla każdej postaci i wtedy cały kram z malowaniem, tuningiem itp ma sens. A samochód by się traciło w przypadku np. porzucenia przy pościgu (ja tak często robiłem w IV, ale gdybym porzucał wychuchane cacuszko, to bym się wahał). Bo pakowanie kasy w samochód, który znika nie ma sensu.

 

W sumie Rockstar powinno się nad tym zastanowić po "The Lost and the Damned" gdzie hardcorowy członek gangu motocyklowego po utracie - rzekomo - ulubionego jednoślada dzwonił po nowy do-wyboru-do-koloru.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie nie wiem czy to spoiler, ale nie rozumiem tunningowania samochodu bez kupowania któregoś z warsztatów. Toć to wyrzucanie kasy w błoto, po kupnie warsztatu wszystkie upgrady możemy wykonać za darmo.

 

Kiedy tak btw. premiera trybu online? Formujemy jakąś ekipę ? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...