Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Dawno tak nie miałem, żebym wracał do gry po weekendzie :D A tu proszę, niespodzianka :P Fabuła nieźle się rozkręciła i

po "dostaniu" Trevora do gry zaczynam powoli łapać o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo sympatycznie może być za jakiś czas ;) Tak jak wcześniej problemem były pieniądze, tak po pierwszym skoku na jubilera zastanawiam się na co je wydawać :-k

Problem z kasą był jedynie na początku gry.

Jak dobieracie ekipę do skoku? Patrzycie na faktyczne umiejętności osobników czy kierujecie się zasadą "im mniej % chce tym więcej zostaje dla mnie" ? :D Do pierwszego skoku wziąłem ludzi o najniższym % udziałów i...jeden kierowca się wypieprzył na trasie. Udało mi się zgarnąć jego torbę z forsą na szczęście.Wybór opcji wykonania skoku także będzie (prawdopodobnie) sprawiał, że do gry wróce po przejściu.

 

Edytowane przez MitnickMike
Nie zdradzaj innym fabuły :P
Odnośnik do komentarza

SZU, miałem dokąłdnie tak samo jak Ty :D. Męczyłem się z policją dobre kilkanaście minut. Fajnie to wyglądało.

Myślałem na początku, że mapa jest mała. Oj nie jest. Tradycyjnie kolejne pojazdy pojawiają się na niej z biegiem czasu - na początku prawie w ogóle motocykli nie widać na ulicach. Ruch także się zagęszcza.

Także nie doszedłem jeszcze do Trevora. To podobno najfajniejsza postać w grze.

Odnośnik do komentarza

Częsć ludzi narzeka na model zniszczeń pojazdów. Mnie się on podoba. Pojazdy ulegają zniszczeniom, ale w taki sposób, że nie psuje to przyjemności z gry. Nie wypada się już tak często przez przednią szybę i nie trzeba co chwila zmieniać pojazdu. Dzięki temu gra jest bardziej dynamiczna i zabawa z policją może trwać dłużej. W poprzednich częściach często irytowało mnie to, że po chwili ucieczki musiałem zmieniać samochód. W tym czasie kasowała mnie policja i misję musiałem zaliczać od początku.

Zmiana na plus jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Pełna zgoda jeżeli chodzi o zniszczenia pojazdów. Dużo lepiej to wygląda. Wcześniej po kilku otarciach na bandach traciło się koło czy kawałek auta co uniemożliwiało skuteczną ucieczkę. Co do modelu jazdy także jestem zadowolony. System celowania? Dla mnie, czyli niedzielnego gracza na xboxie, wygląda to bardzo dobrze. Namierzanie w jakimś stopniu upraszcza temat jednak wg mnie nie zabiera to frajdy z gry. Co do gubienia policji... o gaszeniu świateł nie pomyślałem :D Dzisiaj to przetestuję :D

 

Co do fabuły to 3 bohaterów jest bardzo dobrym posunięciem jeżeli mówimy o dynamice rozgrywki.

 

Żeby nie było zbyt kolorowo to wkurwia mnie amu-nation. W sklepie jest pusta ściana na broń zakupioną przez DLC :/

Odnośnik do komentarza

Wyłączenie świateł raczej nic nie daje, ale oczywiście, zawsze można to zrobić dla lepszego wczucia się w klimat. Zgubić można chyba każdą ilość gwiazdek, ale trzeba potrafić to zrobić. Mi się udało zejść z 3* i w sumie wyżej nie próbowałem. W mieście trzeba dużo skręcać tak aby goniące nas radiowozy porozbijały się, a następnie wykorzystać moment i gdzieś się skitrać. Opcji jest mnóstwo. Zawsze też można nadal jeździć po mieści, ale uważać na patrole. Dużo łatwiej jest za miastem, tam wystarcza zwykłe wjechanie w pole.

Odnośnik do komentarza

Prawie sam początek, można klikać:

 

"Odkryłem" Trevora. Co za pojeb :D. Dało radę jakoś zastraszyć tego Meksykańca czy trzeba było go zabić? Strzelałem mu nad głową i nic to nie dawało, więc spróbowałem mu przestrzelić kolano i umar.

 

 

TEn wycieczkowy autobus jest jakoś oznaczony? W ogóle istnieje jakaś ściągawka co do atrakcji znajdujących się w Los Santos?

Odnośnik do komentarza

Prawie sam początek, można klikać:

 

"Odkryłem" Trevora. Co za pojeb :D. Dało radę jakoś zastraszyć tego Meksykańca czy trzeba było go zabić? Strzelałem mu nad głową i nic to nie dawało, więc spróbowałem mu przestrzelić kolano i umar.

 

 

TEn wycieczkowy autobus jest jakoś oznaczony? W ogóle istnieje jakaś ściągawka co do atrakcji znajdujących się w Los Santos?

 

Wystarczy partę razy postrzelać mu nad głową i pojawia sie tewkst "chyba juz zrozumiał" czy jakoś podobnie. Ja w każdym razie chwile mu postrzelałem, po czym odszedłem kawałek i okazało się, że juz jest zastraszony.

 

 

UWAGA, TERAZ MEGA SPOILER

 

A wejście Trevora mocne, nawet bardzo mocne. Kontrowersyjne bym powiedział jest zabicie bohatera jednej z poprzednich części gry. Nie ukrywam, że mam sporo watpliwości. Nie grałem za dużo (może ze trzy początkowe misje przeszedłem) w "GTA IV The Lost...", ale Johny Kleibitz wydawał mi sie twardym gościem, a tu zachował się jak ostatnia pizda. Trochę mi to nie gra.

 

Odnośnik do komentarza

Prawie sam początek, można klikać:

 

"Odkryłem" Trevora. Co za pojeb :D. Dało radę jakoś zastraszyć tego Meksykańca czy trzeba było go zabić? Strzelałem mu nad głową i nic to nie dawało, więc spróbowałem mu przestrzelić kolano i umar.

 

 

TEn wycieczkowy autobus jest jakoś oznaczony? W ogóle istnieje jakaś ściągawka co do atrakcji znajdujących się w Los Santos?

 

Jak wjedziesz w okolice Vinewood powinna się pojawić ikonka autobusu.

Dobre są misje z paparazzi :D. Polecam tę z sekstaśmą :D.

Nie dość, że GTA V jest brutalne to jeszcze jak zadna gra z serii ocieka seksem i wulgarnymi tekstami.

Niestety moje oczęta drażni nieco brak ludzi na ulicach. Los Santos powinno tętnić życiem, a to miasto wymarłe. Moze poprawią to w jakimś patchu.

Swoją drogą ciekawe ile DLC wyjdzie do GTA V :].

Odnośnik do komentarza

Ograniczenia, ograniczeniami, ale w GTA IV miasto żyło. Chociaż odrobinę mogliby zwiększyć ruch pieszych na ulicach. Zobaczymy jak na next genach będzie to wyglądało. O ile będzie sens wydawania GTA V na next geny.

 

Podobno misji strażackich i policyjnych nie ma. Buuu. Niech Rockstar zrobi grę kompletną ze wszystkim ;).

Wiem, że nie zrobi, tak samo jak nie zrobi SI kompletnego Football Managera. W końcu trzeba zarabiać na kolejnych "ulepszanych" wersjach ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...