Skocz do zawartości
inovation2

Vami Update

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanko czy ktos posiada najlepszy z mozliwych update do CM 01/02 a mianowicie Vami CM 01/02 Update - sezon 2004/05. Niestety nigdzie nie moge znalezc tego update. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie posiadam już kopii na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka szkoda :( Jesli sam autor nie posiada kopii na dysku to juz raczej watpie bym gdzie kolwiek ja znalazl. No nic trudno wielka szkoda bo wspominam bardzo milo ten update wyrwal mi on kawal czasu z zycia hehe i teraz w wolnej chwili chcialem do niego powrocic bo swietnie sie przy nim bawilem. Szkoda ze nie zachowales kopii na dysku ale dzieki za odpowiedz pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a pamietasz moze jak sie plik rar tego update nazywal ? gdybym znal nazwe pliku to moze wtedy bylo by mi latwiej go znalezc gdzies na necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie interesują Cię aktualne składy? Tu masz betę wrześniowego update'u: http://www.champman0102.co.uk/downloads.php?do=file&id=176.

Dzieki rav. ale niestety nie interesuja mnie te nowe update poniewaz dziwnie mi sie gra jak mam w skladzie 27 letniego CR7 a w grze jest 2001 rok :P dlatego zalezalo mi na update od Vami poniewaz byly aktualne sklady na tamte lata i wiek graczy sie nie zmienial taki Messi byl w Barcelonie i mial 14 lat a CR7 16 lat i nie znikali zawodnicy typu Figo Beckham Zidane tak jak w tych nowych update. Fajnie jak by kiedys powstal taki update gdzie Ci wszyscy nowi gracze mieli by po 11-17 lat i byli w mlodzikach swoich druzyn wtedy mogl bys przezyc od nowa stare czasy od 2001 roku szkolic mlodzikow i zmieniac historie az do dzisiejszych czasow i dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponizej chyba 13-ego roku zycia nie znajdziesz zawodnika w CMie z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponizej chyba 13-ego roku zycia nie znajdziesz zawodnika w CMie z tego co pamietam.

Tak racja zgadza sie masz racje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietaj jednak, ze to tylko beta a wiec niedlugo wyjdzie normalna wersja z poprawionymi bledami gdzie bedziesz mogl juz grac z ligami jakimi chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietaj jednak, ze to tylko beta a wiec niedlugo wyjdzie normalna wersja z poprawionymi bledami gdzie bedziesz mogl juz grac z ligami jakimi chcesz

Spoko,dzieki.A orientujesz sie kiedy mniej wiecej ma byc normalna wersja?pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam upadate VAMI'ego (vamiupd20) z 11.04.2004

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi