Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w Asasyna grałem tylko na PS3 (dwójkę kupiłem z konsolą) i muszę powiedzieć, że od czasu do czasu wracam do tej serii.Ma niesamowity klimat, a historia Ezio Auditore opowiedziana w dwójce (cała trylogia, czyli AC 2, AC : Brotherhood, AC: Revelations) jest po prostu miażdżąca.

Jedynkę odpaliłem dopiero później i jest dla mnie zbyt „przegadana”, za dużo gadają po prostu. Dwójka, potem trójka i czwórka zdecydowanie dynamiczniejsze. Jeżeli lubisz bawić się w piratów, pływać sobie statkiem i przeprowadzać abordaże, to czwórka też Ci się spodoba.

Mój subiektywny ranking:

  1. Trylogia AC 2 – epicka opowieść
  2. AC IV – piraci
  3. AC III – niby dokończenie historii zaczętej w dwójce, ale jednak Ameryka mi tam nie pasuje
  4. AC I – trochę zbyt przegadane, ale od tego jednak zaczęła się cala seria.

Nie wiem jak ze sterowaniem na piecu, więc musiałbyś spytać kogoś kto grał (me_who afair się bawił). Co do pytania czy warto zaczynać od któregoś numerka - ja zacząłem od dwójki i bawiłem się świetnie, w zasadzie całą historię z jedynki masz we wprowadzeniu do gry, więc nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza

z AC jest patent taki, że jak się zagra niechronologicznie, to traci sens opowieść równoległa, tocząca się w naszych czasach. Ale co więcej - z każdą częścią dodawane są jakieś ficzersy, zadania poboczne itd. W ACI nic takiego nie ma i jeśli najpierw się, nie daj Boże, zagra w IV, to w jedynce umrze się z nudów ze względu na bardzo powtarzalne i "płaskie" zadania. Jedynka ma nad innymi tę przewagę, że jest w najbardziej klimatycznej otoczce - średniowiecznej Ziemi Świętej.

 

Nie wiem jak ze sterowaniem na piecu, więc musiałbyś spytać kogoś kto grał (me_who afair się bawił)

Grałem wyłącznie na padzie, więc nie ma różnicy ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jakieś info potwierdzone, bądź niepotwierdzone, (np na podstawie poprzednich lat) kiedy zapowiada się najbliższa wyprzedaż na Steamie? Mam ochotę na kupno CS:GO, widziałem podczas poprzednich wyprzedaży po 2,74 ełrasów i teraz nie chcę wydawać ponad 30 zł na to :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...