Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI

Rekomendowane odpowiedzi

Lords of Xulima są w związku z tym za małe pieniądze. A zapowiadają się nieźle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z gier co mam na wishlist chyba w końcu się skuszę na Battle Brothers. Obawiam się tylko, że może nie wystarczyć mi na nią cierpliwości :keke:

No i liczyłem na 50% nie 35 :-k Ale niezależny wydawca, może nie ma co skąpić :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie 6 gier na wishlist, wszystkie 6 w promocji :kekeke: Ale może skuszę się na coś od Telltales, pewnie na ostatnie Walking Dead.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście lepiej mi się grało w V

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ Fallouty pięknie poprzeceniane. Warto uzupełnić postapokaliptyczną kolekcję 😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 hours ago, Feanor said:

Lords of Xulima są w związku z tym za małe pieniądze. A zapowiadają się nieźle. 

Fajny oldskul, ale jest dużo grindingu i całość jest dość liniowa. Zabij X, otworzy się przejście do rejonu Y, a żeby zabić X musisz biegać po planszy nabić levele na pomniejszych stworkach itd. Ale są ciekawe całkiem łamigłówki i interesujący setting

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, szramek napisał:

Fajny oldskul, ale jest dużo grindingu i całość jest dość liniowa. Zabij X, otworzy się przejście do rejonu Y, a żeby zabić X musisz biegać po planszy nabić levele na pomniejszych stworkach itd. Ale są ciekawe całkiem łamigłówki i interesujący setting

Liniowość mnie bardzo odrzuciła właśnie od tego :sad: a szkoda, bo zapowiadało się całkiem sympatycznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, r0berd napisał:

zależy, civ v jest lepszą grą, ale civ iv ma najlepszy mod jakikolwiek wyszedł do jakiejkolwiek gry (Caveman to Cosmos), kup obie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście wolę V, bo ma 1 unit na 1 heks. Dla wielu jest to wada dyskwalifikująca grę, ale dla mnie było to wspaniałe wytchnienie od stacks-of-doom z Civ4. Szczególnie, że wolę grę pokojową.

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to jest zaleta.
Skyrim po 15 złotych na gram.pl. Nic tylko brać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję wszystkim za rekomendację. Wybrałem Civ5 i dokupiłem sobie wszystkie dlc do Age of Empire II HD. W portfelu Steam zostało mi 10 złotych xD. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślisz, że zadziała jak się zostawi odpalonego kompa po prostu? :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam spróbuję, chociaż pula malutka ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, jmk napisał:

Ja dość sporo - dla mnie, amatora FPS - zajebista. Dużo nowych fantów zdobywasz, masz różne style gry (z tytanem i bez, a i tytany są bardzo różne), map sporo - polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, schizzm napisał:

Ja tam spróbuję, chociaż pula malutka ;) 

Ostatecznie zapomniałem :D Any luck?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta