Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kod na steamie 50% na Civ6 i 30% na Party Tycoon jakby ktoś chciał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest helloween wyprz na steam a ba cdp.pl promo na Pillars of Ehternity i Tyranny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie wszedłem na forum, żeby to wkleić. :D

Już jest u mnie na koncie steam,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Informuje braci w Marvelu i PS4, ze wyszedł ostatni odcinek Guardians of The Galaxy, a całość jest w promocji na PS4 za ~50 zł (PS+)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś z Was ma z tej paczki Trainz 2017?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest Trainz, to jest Train Simulator. Ja mam i lubię, ale DLC do niego są obłędnie drogie, nawet na wyprzedażach (komplet kosztuje chyba z 5 tysięcy euro xD). Nie wiem jakie trasy i lokomotywy są w podstawce, bo kupiłem TS chyba 2012 i co roku jest darmowy upgrade do nowej wersji, a wtedy były chyba inne trasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były jakieś znaczące zmiany w OOTP 18 w porównaniu do 17?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Złotówki na steamie od 13 listopada.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 8.11.2017 o 21:40, me_who napisał:

To nie jest Trainz, to jest Train Simulator. Ja mam i lubię, ale DLC do niego są obłędnie drogie, nawet na wyprzedażach (komplet kosztuje chyba z 5 tysięcy euro xD). Nie wiem jakie trasy i lokomotywy są w podstawce, bo kupiłem TS chyba 2012 i co roku jest darmowy upgrade do nowej wersji, a wtedy były chyba inne trasy.

A masz Polskę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Train Simulator nie ma Polski :D

Oidp są UK, USA i Niemcy jako główne kraje (raczej z każdego coś jest w podstawce), a w DLC są pojedyncze trasy z Austrii, Szwajcarii, Francji, Japonii, RPA i Chin.

No i to nie jest, że jest cały kraj dostępny. Trasy są robione w skali 1:1, także najdłuższe mają po 100-150 km + jeszcze jakieś odnogi na bocznicach.

Syberia za darmo na GOG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na battle.necie za darmo do pobrania SC2 - Wings of Liberty. Nie ma żadnego kruczka? Aż się nie chce wierzyć, żeby blizzard dał coś za darmo ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile pamiętam, to nie ma. No i bez przesady, StarCraft 1 od jakiegoś czasu też jest za darmo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, szramek napisał:

Na battle.necie za darmo do pobrania SC2 - Wings of Liberty. Nie ma żadnego kruczka? Aż się nie chce wierzyć, żeby blizzard dał coś za darmo ;)

Chodzi tylko i wyłącznie o promocję multiplayera. Zdaje się, że ma on grono oczywiście swoich fanów i zagorzałych graczy, jednakże od dłuższego czasu... jakby to ująć... nie powiększa się owa społeczność :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tą promocja MP to nie do końca, bo i tak jak chcesz pograć na poważnie to trzeba mieć Voida ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zagraniczne promki na Xbox One S jak zwykle rozwalają system - http://bit.ly/2j8DeWi

Xbox One S 500GB Assassin’s Creed Origins Bundle + Star Wars Battlefront II lub FIFA 18 lub Call of Duty: WWII lub Destiny 2 – £199.99 (951,91 zł)

Do zestawu możecie dodać:

Za dodatkowe 30 GBP (142,78 zł) – 1 TB dysku zamiast 500GB + R6 Siege
Za dodatkowe 20 GBP (95,19 zł) – Forza Motorsport 7
Za dodatkowe 10 GBP (47,58 zł) – Gears Of War 4
Za dodatkowe 30 GBP (142,78 zł) – dodatkowy biały kontroler

Darmowa wysyłka do Polski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesienna wyprzedaż na steam się rozpoczeła

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta