Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Fanom tutówek nieustająco polecem Warlock 2: the Exiled. Właśnie przecena do 4.99 euro na steam.**

 

Kilka lat temu miałem niepokojące wrażenie, że kilka rzeczy zrobiono specjalnie dla mnnie. ;) Był to film Incepcja; jedyny online, który mnie wciągnął: Heroes of Gaia (proteza HoM&M - dziś wegetuje zarżnięta przez cziterów) i własnie Warlock.

Nie sugerujcie się mieszanymi ocenami na steamie*. Ta gra, to krzyżówka Civilization ze starym Warlords. Strategia turowa będąca jedną z prób zastąpienia graczom Master of Magic. Dla mnie najbardziej udana. Bardzo szybko dochodzi tu do młócki. Na impossible w wielu konfiguracjach nie do ukończenia. Mam jeden save początkowy o nazwie Alamo - nie do wygrania.

Główny minus: brak multi. AI równiez nie rzuca na kola, ale Renaissance Mod wiele poprawił. Ogólnie to jeden z najlepszych modów w historii gier: za darmo więcej niż we wszystkich DLC razem wziętych - po prostu konieczność. Przykład: płatne DLC dodaje jedna rasę, Renaissance Mod trzy, itp.

 

Wiem, że 20 euro za całość w 75% promocji wydaje się sporo, ale warto. DLCs trzeba kupić po prostu by zainstalować darmowy Renaissance Mod. Fan gry Chumley wykonał niesamowitą pracę.

 

~~~~~~~~~~

* oceny wszak są bez darmowego moda z warsztatu: Renaissance Mod

** jednak by odpalić Renaissance Mod potrzeba wszystkich DLC czyli altualnie koło 20 euro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...