Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
me_who

Promocje gier

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem to wrzucić. :D Ja kupiłem paczkę za dolara, bo 5 i tak mi nie pójdzie. :D Nie wiem czy nie najlepsze bundle do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No myślę, że nawet bez 5-ki by się opylało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysł z dołożeniem do "podstawowej paczki" Ace Patrol i Pacific Skies. Obie cholernie wciągają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest remake takiej starej gry, nie pamiętam tytułu, gdzie też miał się jakąś eskadrę (czy coś) samolotów i walczyło w turach? Każdy samolot miał określoną prędkość i musiał się poruszyć o mniej więcej tyle pól i trzeba było kombinować z zakrętami itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. :D Niestety grałem tylko w wersje shareware, ale od razu mi się skojarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Cywilizacji słyszałem od lat, ale jakoś nigdy nie miałem okazji spróbować. Teraz aż nie wypadało nie kupić. Wydaje się strasznie skomplikowana, ale tak jak FM tak i tutaj jest syndrom jeszcze jednego meczu/jeszcze jednej tury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest remake takiej starej gry, nie pamiętam tytułu, gdzie też miał się jakąś eskadrę (czy coś) samolotów i walczyło w turach? Każdy samolot miał określoną prędkość i musiał się poruszyć o mniej więcej tyle pól i trzeba było kombinować z zakrętami itd.

Podobieństwo jest tylko takie, że są samoloty i tury ;) W Ace Patrol i Pacific Strike większy nacisk jest położony na walkę kołową w oparciu o klasyczne manewry wykonywane za pomocą jednego kliknięcia. W Achtung! było sterowanie przepustnicą, ciasność zakrętów, wysokość, ogólnie poziom komplikacji o wiele większy i o wiele szersze podejście taktyczne do starć. W AC i PS masz dywizjon złożony z ledwo 4 pilotów, ponadto nie ma czynnika losowego podczas patrolu jak w AS, bo bitwy są odgórnie ustalone.

Ace Patrol i Pacific Strike to są porty z iOSów i to trochę widać, ponadto w AP denerwuje całkowicie odrealnione podejście do personelu własnego dywizjonu (możesz mieć np. pilota Murzynkę :)) w PS na szczęście można to wyłączyć. Ale jako gry na 20-30 minutowe sesje są bardzo fajne. A jesli ktoś chce się pobawić w grę bardziej wymagającą i złożoną, to na pewno Achtung Spitfire czy jego starszy kolega Over the Reich są lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do północy na cdp.pl jest promocja na Expeditions Conquistador - 17,49 zł.

Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jeszcze dorzucę promocje od CDP:

Promocja potrwa zaledwie 12 godzin, więc trzeba będzie się szybko decydować.

W poniedziałek w sieci Biedronka rozpocznie się Giermasz. Między 10 a 23 lutego do sklepów trafi ponad 400 tysięcy gier po 9,99 zł. Strzelam, że słyszeliście o tej promocji - ostatnio było o niej głośno.

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec atrakcji. Wielka promocja odbędzie się także w sieci. W cyfrowym sklepie CDP.pl przecenionych zostanie ponad 300 tytułów z każdej kategorii - będą to więc nie tylko gry, ale także filmy, komiksy czy książki. Pełna lista rzeczy objętych wyprzedażą nie jest jeszcze znana, ale będą to między innymi:

• gry: Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry z serii Gothic, Machinarium, Hotline Miami, Medal of Honor, DiRT 3, dodatek Farming Simulator 2013 Titanium, Clash of Heroes, Bus Simulator 2012;
  • filmy: O północy w Paryżu, Jak zostać królem, Trzy dni kondora, Yuma, Jesteś bogiem;
  • e-booki i e-komiksy: Cyberiada i inne e-booki Lema, Biocosmosis, Jeż Jerzy, 3 przygody Szerloka Bombla, Tymek i mistrz.

Za 10 zł będzie można dostać także Wiedźmina 2, ale on nie trafi na wyprzedaż od razu, a dopiero, gdy zostanie przekroczona pewna ilość nowo zarejestrowanych użytkowników i zakupów tego dnia.

CDP.pl widocznie zależy na nowych klientach, bo każdy, kto zaprosi co najmniej 3 osoby, które zarejestrują się w sklepie, otrzyma 25 procent zniżki na kolejny zakup.

Cyfrowy Giermasz rozpocznie się w poniedziałek, 10 lutego, o 9:00. Potrwa 12 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w weekend cdp.pl oferuje różne ekonomiczne simy w promocji

Lista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gog dał za Free jedną z fajniejszych gier ever.

Dungeon Keeper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna z gier mojego dzieciństwa, wydaje mi się, że dwójka była dużo lepsza, ale jedynka na pewno też była fajna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwójka też jest na gogu w promocji z 6$ na 1,5$.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle na gog.są obłędne wyprzedaże D&D

Neverwinter Nights 2 Complete za 3,99$ o_O

Torment za 1,99$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

michu, ale takie ceny sa tylko gdy kupujesz pakiet jakich 15 gier lacznie z 21 dolcow. I tak sie zajebiscie oplaca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to widzisz, ten darmowy DK mnie tak rozanielił, że kliknąłem w znaczek 80% off i wrzuciłem tutaj. Faktycznie, pojedyncze gry są droższe. My bad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi