Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja zagłosowałem, wybrałem grę, dostałem na maila, że mam potwierdzić i jak klikam w link to mam:

Oooops.
Looks like you haven’t voted yet.

Thank you for your interest, however, in order to take advantage of this free game offer you need to go and vote for your favourite games in the Golden Joystick 2013 Awards. Once you’ve done this, then you’ll be able to redeem, and activate, your free game (please allow a minimum of 24 hours from when you register your votes).

Don’t worry though, your name is on the list!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"(please allow a minimum of 24 hours from when you register your votes)."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Steam do 1.11 trwa helołinowa wyprzedaż

Jest m. in. The Walking Dead z ~6 ojro, Fallout 3 i F:NV w wersji GOTY za ~5, Don't Starve za 7.

Swoją promocję zrobiło też muve.pl, ale mają trochę mniej gier do wyboru.

Walking dead lepszą ofertę (z DLC) ma na Amazonie http://www.amazon.com/gp/product/B00ELJRCDO?tag=lowgie-20 - 7,49$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Steam trwa "jesienna wyprzedaż". Spadki od 50 do 75%. Przedsmak zimowej, bo są całodniowe obniżki, jak i błyskawiczne, zmieniające się co 8h.

Z rzeczy co mi wpadły w oczy, to Bioshock Infinite za 7,49€ czy Dark Souls (-80%) za 5,99€

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na GOG.com przez jeszcze ok. 24h za darmo do pobrania Fallout 1,2 i Tactics.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałem się i dają świetne gry za darmo. Tyrian2000, kiedyś się w to zagrywałem, chyba najlepsza gra tego typu. Beneath a steel sky mam na płycie z Clicka, ale nie mam działającego CD-romu to się przyda. ;) Poza tym gry Ultimy, nigdy nie grałem, a to bardzo słynna seria.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No za samą rejestrację dawno temu dostałem 7 gier (te wspomniane przez Szczurka plus Dragonsphere, Treasure Adventure Game, Lure of the Temptress i legendarny swego czasy Teen Agent) nie wiem jak jest teraz.

A w ogóle do Falloutów dorzucone są OST z gier, Biblia Fallouta, awatary, artworki i inne cuda na kiju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gog rozdaje dość dużo rzeczy. Oprócz wymienionych przez me_who'a można było dostać Realms of Arkania 1 i 2 za wykonanie speed testa na ich stronie ;). Rozdawany był DN3D atomic edition, a sam jeszcze przy ich promocjach załapałem się na darmowe BG II, Primordię, Theme Hospital, Tropico 3 i Kings of Dragon Pass :).

A z falloutem to w ogóle piękny myk. Od nowego roku wyłączne prawa do tych tytułów będzie mieć Bethesda, więc gog ładnie im szpilę wbija :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sobie sprawiłem Wiedźmina za 5$ ;) Trzeba w końcu zagrać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś do godz.19:00 na Steamie promocja na:

• SimCity 4 – Deluxe Edition – 2,49 euro (10,34 zł)
  • Saints Row IV – 19,99 euro (82,99 zł)
  • Godus – 9,49 euro (39,40 zł)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion – 9,24 euro (38,36 zł)
  • Dust: An Elysian Tail – 3,49 euro (14,49 zł)
  • Torchlight II – 4,74 euro (19,68 zł)
  • Deadpool – 12,49 euro (51,85 zł)
  • Brothers: A Tale of Two Sons – 4,19 euro (17,40 zł)
  • Garry’s Mod – 1,99 euro (8,26 zł)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do niedzieli 12.01, do godziny 22 można za darmo pograć w Torchlight II. Jest do pobrania na Steam, a jak ktoś się skusi na zakup, to do 13.01 gra kosztuje 4,99€.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na cdp.pl do 20.01 promocja -60% na Europa Universalis IV (51,99 zł)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to do końca odpowiednie miejsce, ponieważ dotyczy głównie FM-a 2014, ale tytuł najbardziej mi się skojarzył.

FM 2014 DIGITAL - 13,99 £

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecana niedawno przez kilka osób The Banner Saga w promocji.

The Banner Saga – 59,90 zł

Jeżeli nie zużyliście jednorazowego kodu zniżkowego 10THANKS, możecie obniżyć tę cenę o dodatkowe 10%.

Gra prawdopodobnie w wersji steamowej (prosimy o potwierdzenie w komentarzach).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta