Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem na wifi i raczej do grania online się średnio sprawdza moim zdaniem, może na kablu lepiej. Ale sprawdzałem na fife 2018, w którą gram na dość niskich detalach, więc kiepsko się prezentowała na TV. Ale jak odpaliłem sobie The Walking Dead, to bardzo dobrze się grało na padzie z kanapy :) 

 

Ale zakładam, że działa dokładnie tak samo jak Steam Link, więc raczej nie ma sensu inwestować jak ma się na smart TV apkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ja się szykuję, żeby Bioshocka odpalić na TV, ale coś akurat ta gra nie chciała mi się odpalić po Steam Linku, nie wiem dlaczego :-k Zrobię jakieś kolejne podejście, tylko muszę pada dokupić, bo pies mi zjadł  
Musisz być bardziej ostrożny, karmienie psa kontrolerem gier, zwłaszcza w fazie dojrzewania psiaka, może mu poważnie zaszkodzić.
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W związku z wydaniem Egypt: Old Kingdom, na Steam można kupić za 8,99 Predynastic Egypt. Bardzo sympatyczna gra strategiczna, troszkę w kierunku planszowym, zajmująca się bardzo ciekawym, a kompletnie nieeksponowanym zagadnieniem powstania cywilizacji Starożytnego Egiptu. Rozgrywka toczy się w latach 5000-3000 p.n.e., a naszym zadaniem jest doprowadzenie do zjednoczenia plemion żyjących u brzegów Nilu. Grałem w to kilka miesięcy temu i jest to super zabawa, jak lubimy gry strategiczne i umiemy "robić" sobie w głowie opowieści i widzimy oczyma wyobraźni jak nasze plemię zamienia się we wspaniałą cywilizację. Główny trzon rozgrywki to wskazywanie ludności zadań jakie mają wykonywać, zajmowanie się odkryciami, budowlami i ewentualnymi wojnami. Po drodze mamy kilka lub kilkanaście decyzji, które przybliżą lub oddalą nas od celu. Grafika jest bardzo skromna, ale niebywale klimatyczna i schludna. Na minus - gra ma sztywne ramy czasowe, jak nie zjednoczysz plemion przed ostatnią kolejką to Game Over i od początku.  Mam też wrażenie, że pomimo dość sporej dowolności jaką możemy się wykazać jest bardzo silnie wytyczona ścieżka, która prowadzi do ostatecznej wygranej. Po owej wygranej raczej już nie usiądziemy do tytułu po raz wtóry. Tak czy siak, za niecałe 9 złotych naprawdę warto sobie spróbować i przez kilka godzin pobawić się w "twórcę" Egiptu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...