Skocz do zawartości

FM 2008 - oficjalne informacje


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku sezonu będzie można zmienić rozmiar boiska aby dopasować go do stylu gry

Nie rozumiem. Będzie można zmniejszyć boisko o 3 czy 4 metry i to wywrze wpływ na grę? Przecież to nierealistyczne i bez sensu.

 

To chyba normalne, gdy nasza drużyna gra wąsko i krótkimi podaniami, to lepiej będzie sobie radzić na mniejszym boisku, a drużyna grająca szeroko i dobrze przygotowana kondycyjnie będzie sobie lepiej radzić na większym boisku...

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się otworzyć na strona niestety ;/ Szkoda bo chętnie bym zobaczył jak ma wyglądać nowy Fm, ale jak słyszę wasze opinię to boje się nawet myśleć.

 

 

ed. ok po długim oczekiwaniu weszło i krótko mówiąc jak taki Fm ma wyjść to chyba lepiej niech w ogóle nie wychodzi :/

 

 

Wszystko mi się w nim nie podoba. Trochę przypomina mi Cm- a ale to moje zdanie. A twarze ... Okropieństwo. Czy w ogóle to jest już zatwierdzone czy zmienią to?

Odnośnik do komentarza
Patrzę na screeny i... widzę FIFĘ Managera. Skin oraz generowanie twarzy - do wymiany :/

D-o-k-ł-a-d-n-i-e, jeżeli tak zostanie to 2007 i 2006 będą jedynymi grywalnymi produkatami z serii managerów :/

od kiedy to elementy graficzne mają wpływ na grywalność? :rotfl:

Wyobraź sobie sytuację, kiedy ktoś nie ma dostępu do Internetu. Niefunkcjonalny skin może szybko zniechęcić do dalszej gry.

 

Ogólnie gra, poza kilkoma bajerami, nie będzie rewolucją.

Odnośnik do komentarza
jak można ocenić funkcjonalność skina nie używając go? litości

Wyobraź sobie, że można. Mi osobiście w FM-ie 2007 przeszkadzają małe ikonki-herby klubów i już oglądając screeny wiedziałem, że pierwszą rzeczą będzie ich usunięcie.

 

Dobra po odskoczni wróćmy do tematu :)

 

Sądząc po wyglądzie tego twora (zdjęcia newgena) zapewne zdjęcia będą w większej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście - skin niezbyt ładny, a facegen wypada słabo. Ale przypomnijcie sobie jakie były narzekania po screenach 2007 - że skin głupio wygląda - a okazał się rewelacyjny. Funkcjonalości nie porównujcie z wyglądem bo odrazu na oczy rzuca się umiejscowienie dodatkowych przycisków u góry - bardzo fajne rozwiązanie.

 

Trzeba przyznać że zielony kolor bardziej pasuje do FM-a, ale zobaczymy co zrobią panowie z SI. Co do FaceGena, niezbyt mi się to podoba i szkoda że nie będzie FITG, ale mam nadzieję że coś ekipa SI wymyśli i zadowoli wszystkich kibiców. Napewno już do nich dotarły negatywne uwagi i coś z tym zrobią.

 

Co do reszty zapowiadanych nowości, bardzo fajnie się zapowiada. Dużo małych i nieco większych dodatków - jak to w każdym FM-ie. I nierozumiem narzekań niektórych, że bez rewelacji. Co chcielibyście rewelacyjnego w FM-ie, który dalej jest tą samą grą, tym samym managerem, ba! najlepszym managerem - co można zrobić rewolucyjnego? Właśnie każda mała nowinka się liczy i cieszę się że będzie ich tyle, napewno wiele z nich się przyda.

 

Edyta mówi że ma ciekawostkę. Na żadnym screenie nie ma meczu - boiska, czyżby coś ciekawego szykowali dla nas panowie z SI?

Odnośnik do komentarza
Edyta mówi że ma ciekawostkę. Na żadnym screenie nie ma meczu - boiska, czyżby coś ciekawego szykowali dla nas panowie z SI?

Oby nie tryb 3D. Jak znam SI, będzie pełen błędów i w ogóle bez sensu. Po co to komu...

 

Nom oby, stary, dobry 2D jest najlepszy. Prędzej myślałem o czymś na styl FM-a 2007 - innowacją byli rozgrzewający sie zawodnicy - mśoże jakąś fajną nowinke panowie z SI dodadzą. Trzeba poczekać na kolejne screeny, na ktorych już pewnie mecz pokazany będzie.

Odnośnik do komentarza

Hmm, ciekawe są te nowości. Skin i generowanie twarzy wcale nie jest takie złe, wolę to niż twarze obślizgłych grubasów, którzy są niespełnionymi piłkarzami. Nie podoba mi się pasek zadowolenia zarządu. Ogólnie jest całkiem dobrze, ciekaw jestem czy to koniec nowości, czy jeszcze coś zdradzą. I oczywiście żeby produkt był grywalny po zakupie, bez konieczności czekania na łatki.

Odnośnik do komentarza
I oczywiście żeby produkt był grywalny po zakupie, bez konieczności czekania na łatki.

 

To chyba nie możliwe.

Możliwe. FM 2006 był według mnie grywalny i to bez żadnych łatek.

I dlaczego z góry zakładacie, że tryb 3D byłby sknocony jak mało który element gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...