Skocz do zawartości

CM 4 error na koniec sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dawno temu namiętnie pogrywałem w CM 1, potem przyszła kolej na CM 97/98, potem czasu było coraz mniej. Mając chwile czasu chciałem zobaczyć co oferuje CM 4 który jakiś czas temu zakupiłem z pewnym czasopismem. Nie będę opisywał jak trudne są w nim początki i zaczynanie od zera w słabym klubie najsłabszej ligi, w każdym razie w mniej więcej połowie sezonu moja przygoda się kończyła, a mimo wolnych miejsc nie udawało mi sie znaleźć kolejnej pracy przez następne miesiące, więc zaczynałem od nowa...ostatnia próba do ligi pl, cz, uk, sł i ros zaczynałem Stomilem Olsztyn, tradycyjnie w połowie pożegnano mnie, ale tym razem po kilku tygodniach udało mi się i zostałem managerem jednej z najsłabszych drużyn w 2 lidze ukraińskiej, tutaj szło mi lepiej i 1 punkta zabrakło do utrzymania się w lidze...władze klubu byli satisfied, przyszedł dzień 28.06.2003 i cm zlapał error i wyrzuciło mnie do windowsa. Wszedłem ponownie do gry, rozegrałem ostatnie spotkanie, zapisałem stan gry na kilka dni przed 26 i znowu to samo....poczytałem na róznych stronach porad, np. zrobiłem wakacje, nawet odszedłem z klubu i nic...magiczna data nadal wyrzuca błąd.

Wersja 4.0.8, wgrany ostatni patch z uploadem. Wyrzuciłem CM, wgrałem na nowo, dałem patch od cenegi, i polonizację, odpalam save i nadal to samo.

Mam pytanie czy ktoś się z takim błędem spotkał? Oczywiście mógłbym zagrać znowu ale nie wiem czy to ma sens - tzn. nie wywali mnie 26...bo szkoda czasu, nerwów, tym większych w przypadku zakończenia sezonu z powodzeniem...

Rozumiem że gra ma błędy ale skoro poszła bez szemrania cały sezon to co przestało jej pasować?

Odnośnik do komentarza

he he he ta odpowiedź z demem mnie rozbawiła ;-P grałem kiedyś w demo CM 2, nie pamiętam ile czasu obejmowało, 3 msce czy pól roku ale doskonale pamiętam że na koniec było podziekowanie, zaproszenie do kupna pełnej wersji i można było zacząć sezon ponownie.

Posiadam CM 4 zamieszczony na płycie 123 nr CD Action (Wersja pełna).

 

Początkowo miałem CM 4 + Enhancement Pack 5, drużyna to Naftovyk Okhtyrka. Ale wydaje mi się że drużyna nie ma znaczenia, bo nawet jak z niej odszedłem nadal ten bład wyskakuje. Dodatkowo wgrałem twarze piłkarzy, 116 mb plik z nimi był na płycie.

Po ponownej instalacji CM 4 + patch 4.0.8 z Cenegi, + polonizacja która była na płycie z grą, twarze i savy pozostały z poprzedniej instalacji.

 

Rozejrze się zatem za 03/04, a w międzyczasie żeby było szybciej zaczne gre i pójde na wakacje do 20.06....zobaczymy czy pechowa data znowu poskutkuje errorem

Odnośnik do komentarza

Daj mi swoj adres na maila jacko i Ci go wyślę oryginałkę. Mam z 10 płyt bo myślałem, że update z cm03/04 odniesie większy sukces i popularność, ale czas jednak rozdać te płyty.

10 płyt 03/04??? zapas jak w hurtowni ;-)

 

zrobiłem wg planu i 50 min mieliło na urlopie, wybrałem 3 ligi, Widzew, z którego mnie wyrzucili po urlopie, magiczna bariera pekła, jest już wrzesień 2003 i gra idzie do przodu....

Odnośnik do komentarza

O to jednak coś się zmieniło ;)

 

Co do hurtowni to jak na tutejsze ceny i moje zarobki to mogę kupić nawet i 15 płyt CMa 03/04 za godzinę zarobku, a więc to nie tak wielki problem ;)

aaa spojrzałem teraz na to Skąd:...przypuszczam że sama przesyłka wyniesie mniej więcej tyle ile sama płyta ;-)

a poza tym nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój...;-P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...