Skocz do zawartości

Centrum FM zawiesza dzialalność


GPR

Rekomendowane odpowiedzi

Taktyki, dodatkowe ligi, grafika i utalentowani zawodnicy. Plus newsy o kolejnych łatkach. Więcej teraz chyba nie potrzeba przeciętnemu użytkownikowi. Dać to w prostej, czytelnej i funkcjonalnej formie i będzie ok. Chociaż w sumie już to jest na CM Rev.

CFM zawsze ratowały taksy. Sam je czasami ściągłem. Może warto serwis na nich oprzeć?

Tylko musi się komuś chcieć :]. Fajnie jakby ktoś młody się w to zaangażował :).

Odnośnik do komentarza

Byłoby świetnie, jakby ktoś młody się pojawił, ale szansa na to jest niestety niewielka. Daleko mi do krytykowania młodego pokolenia (jak jakiś zgred), ale na pewno podejście młodych się zmieniło i jest niewiele jednostek, które chcą coś dawać, a nie tylko brać. No ale cóż - może jednak ktoś młodszy się trafi i pomoże. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Byłoby świetnie, jakby ktoś młody się pojawił, ale szansa na to jest niestety niewielka. Daleko mi do krytykowania młodego pokolenia (jak jakiś zgred), ale na pewno podejście młodych się zmieniło i jest niewiele jednostek, które chcą coś dawać, a nie tylko brać. No ale cóż - może jednak ktoś młodszy się trafi i pomoże. Zobaczymy.

Definitywnie jesteś zgredem :D

Odnośnik do komentarza

Cóż.... Hosting mam(z tych... tzw. Bez ograniczeń - co oczywiście jest bzdurą bo każdy serwer-komputer ma ograniczone zasoby, ale z tego co wiem te są wyjątkowo duże), ogarnąć domenę to także nie problem. Tylko musiałoby się znaleźć kilka osób, które chciałyby wspólnie tworzyć portal zajmujący się właśnie taktykami, grafiką, talentami (wszelkie inne działy są do rozpatrzenia). Uczę się za informatyka (więc Depsz sorry, ale chyba kwalifikuję się do młodego pokolenia, choć 19 lat na karku więc trochę staro się czuję... ;) ) i od strony technicznej mógłbym się zając tworzeniem nowego portalu. Tylko po prostu muszą znaleźć się ludzie chętni do odwiedzania czy współtworzenia. Jeśli chodzi o CentrumFM... Niestety ale system jaki tam jest jest dość wolny (choć może to zależy od serwera, na którym strona się znajduje). Dodatkowo od strony graficznej zalatuje latami 90'-2000'. Taka próba odgrzewania starego kotleta nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o reaktywację to jest to dobry pomysł. Choć ruch tam jest, no o ile licznik online chodzi dobrze. Tylko potrzeba do tego przede wszystkim minimum 5 osób, które chciałyby poświęcać swój wolny czas. Sam prowadzę portal RapWersy.pl - niby tylko serwis z obrazkami ale wiem ile czasu zajmuje ogarnianie tego, a gdy pojawią się jakieś problemy to są i zarwane nocki. Jeśli znajdą się ludzie chętni to nie widzę przeszkód, ale póki co są to dwie osoby chętne... A to trochę za mało...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...