Skocz do zawartości

Windowsy (seria)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2018 o 16:14, T-m napisał:

Tak, możesz kupić legitną nalepkę na allegro (np od It-market) i, z tego co pamiętam, zaktualizować do Pro (ściągasz pro na pendrive'a i robisz update to higher version).

 

To będzie git?

 

https://allegro.pl/klucz-dla-windows-10-professional-na-naklejce-coa-i6983675609.html

 

Czy taki upgrade wpływa na coś - pliki.programy?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, klinsmann napisał:

to jest wałek :D windows kosztuje 400zł, profesjonal jeszcze drożej

 

wierzysz że coś za 1/4 ceny lub mniej jest legalne :D ?

 

Wałek nie wałek, nalepka wjechała, aktywacja też. Nie wysyłają klucza na maila, tylko COA z kluczem aktywującym plus fakturę. IMO warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza

Na Linuxie chyba nie pójdzie FM19?

Cały czas walczę o dostęp zdalny do swojego lapka. Team Viewer mnie rozłącza już (wchodzę przez tel), gadałem z UPC - zewnętrzne IP jest tylko dla klienta biznesowego, wykupiłem sobie darmową domenę, zrobiłem przekierowanie portów i wtedy zobaczyłem, że Home nie ma funkcji pulpitu zdalnego :D

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Na Linuxie chyba nie pójdzie FM19?

Cały czas walczę o dostęp zdalny do swojego lapka. Team Viewer mnie rozłącza już (wchodzę przez tel), gadałem z UPC - zewnętrzne IP jest tylko dla klienta biznesowego, wykupiłem sobie darmową domenę, zrobiłem przekierowanie portów i wtedy zobaczyłem, że Home nie ma funkcji pulpitu zdalnego :D

 

A Ty czasem nie studiowałeś Informatyki? Nie macie programu Microsoftowego MSDNAA czy tam DreamSpark czy jak to się teraz nazywa? Ja mam Windowsa 10 Pro właśnie z tego programu i wg tego programu licencję masz ważną nawet po ukończeniu studiów. Ostatnio nawet zgubiłem klucz i napisałem do wykładowców uczelni, że potrzebuje klucz, bo choć już nie studiuje to dalej mam licencję ważną i mi podesłali bez problemu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

A Ty czasem nie studiowałeś Informatyki? Nie macie programu Microsoftowego MSDNAA czy tam DreamSpark czy jak to się teraz nazywa? Ja mam Windowsa 10 Pro właśnie z tego programu i wg tego programu licencję masz ważną nawet po ukończeniu studiów. Ostatnio nawet zgubiłem klucz i napisałem do wykładowców uczelni, że potrzebuje klucz, bo choć już nie studiuje to dalej mam licencję ważną i mi podesłali bez problemu.

 

O masz, miałem dostęp :D Muszę sprawdzić.

 

 

3 minuty temu, Jahu napisał:

To może SteamOS w Komputer Świat masz dodany ostatnim?

 

To działa tylko w obrębie domowego WiFI jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Misiek napisał:

A Ty czasem nie studiowałeś Informatyki? Nie macie programu Microsoftowego MSDNAA czy tam DreamSpark czy jak to się teraz nazywa? Ja mam Windowsa 10 Pro właśnie z tego programu i wg tego programu licencję masz ważną nawet po ukończeniu studiów. Ostatnio nawet zgubiłem klucz i napisałem do wykładowców uczelni, że potrzebuje klucz, bo choć już nie studiuje to dalej mam licencję ważną i mi podesłali bez problemu.

 

Mam tam tylko Windows Serwer 2016 i Win 8.1 Pro :(

 

14 minut temu, Jahu napisał:

A skąd działa we wszystkim ;)

 

Zobaczę może to.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Czy ktoś z Was kupował laptopa bez zainstalowanego systemu? Widzę, że takie laptopy są często o 300 złotych tańsze, a sam system teoretycznie można kupić za 150 złotych (mowa o Windows 10). No i drugie pytanie czy gra jest warta świeczki? Czy za tę różnicę nie będę się wkurzał z instalacją? No i pytanie jeszcze z jakiego źródła ewentualnie kupić taki system?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...