Skocz do zawartości

Windowsy (seria)


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm - to jest problem. Elf gdzieś pisał o tworzeniu własnych kompilacji instalacyjnych systemu, ale ja o tym za wiele nie wiem.

 

No i zważ na to, że nawet jak się posłużysz jakimś windowsowym programem do partycjonowania to i tak leżysz, bo później instalator nie rozpozna Twojego dysku...

Odnośnik do komentarza

Feno może mieć rację - jak masz klawiaturę ps2 to ją podłącz i zobacz czy wtedy instalator zareaguje. Jak nie masz to poszukaj w biosie opcji kontroli portu usb (powinna być ustawiona opcja BIOS, nie OS - lub coś podobnego) i wtedy spróbuj

 

Chodzi o to, że jeśli kontrolę nad portem USB ma OS (czyli system operacyjny), to klawiatura działa... dopiero jak zacznie ładować się system, czyli za późno :]

Odnośnik do komentarza

Feno, Gabe :respekt: :* :* to była winna klawiatury. podłączyłem ps2 i instalka poszła bez problemu.

 

no prawie bez problemu. tożto się pojawił następny.

mianowicie- mam 2 wersje XP- starszą i nowszą. nowsze jest SP3. a ja chcę tą straszą zainstalować. i podczas formatowania wstępnego przed instalacją pokazuje mi, że mam 130 giga na dysku. podczas gdy na prawdę mam dysk 640 giga. a ta nowsza wersja pokazuje prawidłowo.

 

o co chodzi?? :(

Odnośnik do komentarza

winda z SP3 nie jest moja. pożyczyłem na 2 dni od kumpla ażeby to wsio ogarnąć.

ale już znalazłem podpowiedź. ponoć taka jest-> wrzucić płytkę z XP SP3, zrobić partycje, reset kompa, wrzucić płytkę z Xp normalnymi, zrobić format partycji i zainstalować windowsy.

 

zaraz spróbuję. może pomoże.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Otóż pożyczyłem od kolegi oryginalnego Windows Vista i mam pytanie. Jeśli zainstaluje tego windowsa i użyje oryginalnego klucza z pudełka tego samego którego on użył podczas instalacji to czy mój system będzie wykrywać jako legalny czy nie można instalować 2 razy na tym samym kluczu tego windowsa, dodam że nie jest to wersja OEM.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...