Skocz do zawartości

Rozpoczynanie nowej gry - baza danych


danielos_87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

planuję rozgrywkę "aż do śmierci"smiley.gif w FM2012 i chcę mieć piłkarzy z każdego zakątka świata. Wybieram 4 ligi z Polski + wszystkie najwyższe z każdego kraju "na podgląd"( z ciekawości, żeby potem sprawdzać jak komu "idzie") - co najlepiej zaznaczyć w niestandardowej bazie wybierając graczy z każdego kontynentu? "Aktualni reprezentanci" będzie ok? Co w ogóle oznacza ta opcja "aktualni", czy może za 10 sezonów wszyscy Ci reprezentanci znikną i baza się skurczy czy będą po prostu nowi? Jeśli zaś chodzi o Oceanię, to chyba lepiej dać po prostu "wszyscy zawodnicy krajowi, prawda? Bo w innym przypadku nie zwiększa się liczba grajków...

Nigdy większej wagi do idealnego doboru bazy nie przywiązywałem... Do tego tak myślę, że teraz jak zacznę słabym zespołem, to ogromna baza się przyda, jednak jak za 20 sezonów będę już na szczycie i wtedy lepsza chyba byłaby mała baza, żeby zbędnych już mi ogórków nie pokazywało mrugniecie.gif Mocny klub=mała baza / słaby klub=ogromna baza wg mnie powinno być. Także dylemat...

Co do sprzętu, to mam procek i5 2,5GHz, 8GB RAM, dysk SSD 180GB. Niekoniecznie chcę mieć bardzo dobrą płynność rozgrywki za X lat, ale chcę, aby była płynna smiley2.gif Dla przykładu wybierając 60k piłkarzy, mam już 2 gwiazdki - czytałem, żeby tym się nie kierować, no ale chyba jednak po coś one są, nie ? mrugniecie.gif
Swoją drogą ciekaw jestem ile gwiazdek przy takiej samej ilości kopaczy mają użytkownicy czterordzeniowych procków.. smiley2.gif
Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat, to zapraszam bardzo do dyskusji.
Pozdro <beer>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...